Asia: Lęk przed badaniem

Witam serdecznie!Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!Rok temu usłyszałam o Nowennie Pompejañskiej od mojej siostry.Myślałam ze to nie wykonalne mówić 3 różance ale w koncu zaczełam pierwszą intencje za nawrócenie mojego męża.
Read More

Ula: O dobrą pracę

Witam. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w intencji znalezienia dobrej pracy, gdy po studiach okazało się, że jest mi bardzo trudno znaleźć takową. Siostra powiedziała mi wtedy, że skoro i tak siedzę w domu, mogę ten czas poświęcić właśnie na odmawianie nowenny.
Read More

Małgosia: Nowenna za męża i małżeństwo

Moje swiadwctwo powinno już dawno być na tej stronie ale jakos wszystko inne dookoła staje się ważne w momencie kiedy zaczynam je pisać. Proszę mi wierzyc nie jest to pierwsze podejście. nawet raz już mi się udało napisac swiadectwo i było one napisane na tablecie.
Read More

Gosia: Mam wspaniałe wnuki

Kiedy córka była dwa lata po ślubie i nie byliśmy dziadkami, zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańska prosząc Matkę Bożą o zdrowego wnuka lub wnuczkę. Kilka miesięcy później nowennę zaczęła odmawiać moja córka prosząc o dziecko ( w tym czasie córka się leczyła).
Read More

Maria: Chcę Bardzo podziękować Matce Bożej za wysłuchanie mojej modlitwy

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Jestem osobą nawróconą obecnie głęboko ufającą i wierzącą. Dużo się modlę, pośród wielu znaków jakie otrzymałam w swoim życiu dzięki łasce Pana Naszego Jezusa Chrystusa oraz Marii otrzymałam również łaskę wysłuchania mojej prośby za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej, którą teraz chciałabym się podzielić.Przeczytaj Maria: Chcę Bardzo...
Read More

Iwona: „rozmówki” z Panem Bogiem

Witam! jest to moje pierwsze świadectwo a jestem obecnie w trakcie odmawiania drugiej Nowenny. Modlitwa pomogła i pomaga mi nadal w trudnych i smutnych chwilach jakie pojawiły się w moim życiu.

Nowennę zaczęłam odmawiać 7 marca a zakończyłam 29 kwietnia. Zawsze bardziej lub mniej prowadziłam swoje „rozmówki” z Panem Bogiem nie tylko klepiąc przysłowiowe pacierze:) Odmawiałam ją w intencji mojego brata, który strasznie pogubił się w życiu po rozstaniu z dziewczyną- popadł w depresję, porzucił pracę, poddał się- zaczął nawet mówić o odebraniu sobie życia. Wcześniej odmawiałam różaniec, koronkę do bożego miłosierdzia, modliłam się też do cudownego Pana Jezusa z Mogiły i św. Rity ale dopiero Nowenna dała mi siłę i wewnętrzny spokój. Odmawiając ją czuje się obecność Matki Bożej- człowiek po prostu to czuje, że nie jest sam- przynajmniej ja tak mam. Wiadomo, że nie działa to na zasadzie mówisz-masz bo to nie tak ale nigdy nie zostaje się samym z problemem. U mnie a raczej u brata zmienia się powolutku na lepsze- wrócił do pracy, zaczął wychodzić do ludzi- choć jeszcze to nie ten sam przebojowy chłopak co dawniej ale ja widzę że się zmieniło dużo i wierzę, że Matka Najświętrza go nie opuść nigdy i będzie mu opiekunką. Teraz odmawiam Nowennę w intencji mojej mamy, która jest najwspanialszą Matką na świecie i która również potrzebuje opieki i wsparcia w tym trudnym czasie dla niej!!! Czytając te wszystkie świadectwa człowiek ma nadzieję i wsparcie podczas modlitwy bo nieraz nachodzi zwątpienie czy warto? czy to coś da? Dla mnie modlitwa jest dużym wsparcie i daje taki wewnętrzny spokój, że będzie dobrze, że z czasem się pomalutku to wszystko poukłada. Zauważyłam również, że sama inaczej zaczęłam patrzyć na świat, zauważam drobne radości które pojawiają się. Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny- wcale nie jest trudno znaleźć czas, wystarczy tylko CHCIEĆ bo jest to potężna broń w walce ze złem. Pozdrawiam

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Iwona: „rozmówki” z Panem Bogiem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ela
Gość

Twój brat na pewno jest bardzo wartosciowym czlowiekiem skoro tak bardzo przezyl rozstanie z dziewczyna. Mam nadzieje ze wyjdzie z tego wzmocniony, silny i w koncu zacznie zyc na nowo.

Obrazki z nowenną pompejańską?