Iwona: Mam nadzieję, że przyczyniłam się do ich zbawienia

Pragnę podziękować Matce Najświętszej za wszystkie łaski, jakimi obdarowała mnie przy okazji odmawiania nowenn pompejańskich (obecnie jestem w trakcie czwartej). Świadectwo pierwszej nowenny w intencji poprawy zdrowia ukazało się kilka miesięcy temu na tej stronie.

Maryja w nadzwyczajny sposób przeprowadziła mnie przez ślub i wesele, mimo moich obaw związanych z różnymi dolegliwościami, głównie na tle nerwowym. Kolejną nowennę odmawiałam również w tej samej intencji. Poprawa jest bardzo duża. Przede wszystkim trafiłam na dobrego lekarza, który właściwie mnie zdiagnozował. Terapia przynosi zadowalający efekt. Liczę, że wkrótce odstawię leki. Kolejną nowennę odmówiłam w intencji zbawienia duszy mojego Taty zmarłego kilka lat temu i mojego wujka zmarłego w grudniu ubiegłego roku. Mam nadzieję, że choć trochę przyczyniłam się do ich zbawienia. Obecnie odmawiam czwartą nowennę w bardzo ważnej intencji dla mojej Mamy i głęboko wierzę, że Maryja nas nie opuści.
Dzięki tej modlitwie bardzo pogłębiła się moja wiara. Zdałam sobie sprawę, że tylko żyjąc z zasadami ustanowionymi przez Boga możemy w pełni przejść przez życie.

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?

%d bloggers like this: