Marta: Świadectwo

Odmówiłam już cztery nowenny pompejańskie. Zaczęłam we wrześniu 2012r. W pierwszej modliłam się o powrót ukochanego, niestety nie zostałam wysłuchana w tej sprawie. W drugiej i trzeciej o zdrowie w rodzinie i ułożenie się spraw, które nie wyglądały za dobrze. W ostatniej modliłam się o to aby Mateńka pomogła mi...
Read More

Joanna: Ostatni moment

Lekarz podejrzewał czerniaka, już w trakcie odnawiania nowenny Matka Boska sprawiła cud, po wycieciu znamienia i otrzymaniu wyników badań lekarz stwierdził, że był to ostatni moment, że to jeszcze nie było stadium nowotworu i jest bezpiecznie:) dziękuję Ci najdroższa Matko Boska!
Read More

Agnieszka: Tata obiecywał że nie będzie pił. po czym robił to samo

Początkowo nic się nie zmieniało, było nawet gorzej.
Read More

Agata: Pomoc finansową uzyskałam od osoby na którą nie liczyłam

Bardzo dziękuję Maryi za tak wielką pomoc z sytuacji po ludzku bez wyjscia i proszę o dalszą opiekę dla mojej rodziny, z Bogiem.
Read More

Ania: Dzięki Maryi mąż otrzymał nową pracę!

Chcę napisać o tym, jak hojny jest Bóg w rozdawaniu łask i jak potężne jest Orędownictwo Maryi oraz jak Maryja prowadziła mnie do duchowego wzrostu i całkowitego zawierzenia siebie Bogu.
Read More

Iwona: Mam nadzieję, że przyczyniłam się do ich zbawienia

Pragnę podziękować Matce Najświętszej za wszystkie łaski, jakimi obdarowała mnie przy okazji odmawiania nowenn pompejańskich (obecnie jestem w trakcie czwartej). Świadectwo pierwszej nowenny w intencji poprawy zdrowia ukazało się kilka miesięcy temu na tej stronie.

Maryja w nadzwyczajny sposób przeprowadziła mnie przez ślub i wesele, mimo moich obaw związanych z różnymi dolegliwościami, głównie na tle nerwowym. Kolejną nowennę odmawiałam również w tej samej intencji. Poprawa jest bardzo duża. Przede wszystkim trafiłam na dobrego lekarza, który właściwie mnie zdiagnozował. Terapia przynosi zadowalający efekt. Liczę, że wkrótce odstawię leki. Kolejną nowennę odmówiłam w intencji zbawienia duszy mojego Taty zmarłego kilka lat temu i mojego wujka zmarłego w grudniu ubiegłego roku. Mam nadzieję, że choć trochę przyczyniłam się do ich zbawienia. Obecnie odmawiam czwartą nowennę w bardzo ważnej intencji dla mojej Mamy i głęboko wierzę, że Maryja nas nie opuści.
Dzięki tej modlitwie bardzo pogłębiła się moja wiara. Zdałam sobie sprawę, że tylko żyjąc z zasadami ustanowionymi przez Boga możemy w pełni przejść przez życie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?