Agnieszka: Małżeństwo

Witam wszystkich, Chcialam podzielic sie laskami jake otrzymalam od Najswietszej Maryi Panny. Odmowilam juz 4 Nowenny i chce odmawiac piata ale cos mi mowi ze najpierw musze zlozyc Swiadectwa moich odmowionych juz Nowenn.
Read More

Marzena: Nawrócił się mój syn dla którego myślałam że nie ma ratunku

Później nawrócił się mój syn dla którego myślałem że nie ma ratunku.Szatan działa obok niego ale widzę jak Matka Boża chroni go swoim płaszczem.
Read More

Elżbieta: Zostałam wysłuchana przez Matkę Bożą

Moja mama jest zdrowa. W piątek było ostateczne potwierdzenie po badaniach. Choruje na raka piersi od 4 lat. Zdałam się na Pana Jezusa, całkowicie poddając się Jego świętej woli. Panie Jezu, mój Przyjacielu i Panie mój - dziękuję Ci. Ty wiesz, jak bardzo Ci dziękuję, bo codziennie rozmawiamy. Dziękuję też Matce Najświętszej za ten cud. Mam mamę jeszcze i tę ziemską i tę Niebiańską i cieszę się każdym dniem, celebruję go, bo każdy dzień mamy od Boga.
Read More

Małgorzata: moditwa o zdrowie mamy

Modlitwe znalazłam przypadkiem w Internecie, kiedy moja mama ciężko zachorowała. Były wieczory, ze odmawiałam z wielkim trudem (czasem kończyłam tuz przed północą lub nie mogłam klęczeć, bo tak bolały kolana). Wiedziałam, ze nic tu medycyna nie pomoze jak nie przyjdzie „pomoc z góry”. Wytrwałam do końca, moja prosba została częściowo...
Read More

Rober: Druga Nowenna

1 czerwca skonczylem odmawiac moja druga Nowenne.Byla ona w intencji o znalezienie dobrej pracy dla mnie.Pracy jeszcze nie znalazlem ale jestem na dobrej drodze do tego,zeby ja znalezc.Swoja pierwsza Nowenne odmawialem w intencji o czyste serce i mysli dla mnie a Maryja uwolnila mnie od ciezkiego grzechu jakim byla masturbacja...
Read More

Henryka: intencja o wyzwolenie z długów

Nowennę pompejańską modlę się z przerwami od 2 lat. Pierwsza intencja o wyzwolenie się z długów syna została wysłuchana, od tego czasu nie ma problemu z zaległymi długami. Modliłam się też o pracę dla nas i moich dzieci i wszyscy pracują. Inną intencją była prośbą o spokojne i szczęśliwe życie rodzinne i być może wszystko idzie w dobrym kierunku. Modlę się o to, by córka urodziła zdrowe dziecko (jest w ciąży).Wiem, że wszystkie moje intencje są takie życzeniowe, ale modlę się zawsze za tych, których kocham albo wydaje mi się, że są niewinni – modliłam się o uwolnienie z zarzutów o zabójstwo, prosiłam Matkę Bożą aby jeśli ta osoba jest niewinna nie została skazana i tak się stało. Jedną nowennę modliłam się za swojego wnuka, który ma problemy z uspołecznieniem się i powoli, powoli widać postępy – może będzie coraz lepiej. Zauważyłam, że trzeba być cierpliwym w modlitwie, zdać się na Matkę Bożą, zawsze dodawać „jeśli to będzie dobre dla tej osoby”. Staram się wybierać tak intencje, aby nikomu nie zaszkodzić.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?