Anna: łaska przemiany

Podobno Nowenna nie do Odparcia daje Laskę , o którą prosimy i jeszcze coś od Maryji. Włąśnie dostałam to COŚ dodatkowego, co sprawiło mo ogromną radość. W listopadzie 2013 r. skończyłam pierwszą w zyciu Nowennę Pompejańską i dokładnie 13 listopada w świeto Matki Bożej Królowej Różańca św. z Pompejów otrzymałam...
Read More

Paulina: Z każdą Nowenną rośnie moja wiara

Podsumowując, z każdą kolejną Nowenną coraz bardziej umacnia się moja wiara. Jestem wdzięczna Matce Bożej za wszystkie łaski!
Read More

Doris: Nie żałuję ani minuty

Nowennę tę odmawiałam już kilka razy i nie żałuje ani minuty poświęconej tej modlitwie,za każdym razem z biegiem czasu moje prośby zostały wysłuchane.Modlitwa ta nie działa jak jak magia trzeba po prostu z głęboką wiarą modlić się w danej intencji a jeśli jest taka wola Boża otrzymamy ją na pewno i zapewniam że po drodze odmawiania tej nowenny Matka Boża zsyła na mnie mnóstwo bardzo potrzebnych łask .Jeśli macie jakikolwiek problem nie wahajcie się ani chwilę to tylko z pozoru wydaję się takie trudne .
Read More

Wiesław: Uzdrowienie

Pisze by dać świadectwo swojego uzdrowienia psychicznego i fizycznego oraz umocnić innych, by wytrwali i nie poddawali się mimo trudu życia i przeciwności losu. Nie wyobrażam sobie życia bez Różańca mimo tego że mam 31 lat. Maryja daje wewnętrzny spokój, zmienia nas, nasze otoczenie wycisza prowadzi do Jezusa i wiąże nasze życie z Nim na zawsze !!!!Dziękuje Ci Matko za wszystkie łaski!!!!!
Read More

Hanna: Sakrament Małżeństwa

Tym świadectwem chciałabym zachęcić do ufności w pomoc Matki Bożej, która kocha nas takimi, jakimi jesteśmy.
Nowennę pompejańską odmówiłam w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa.

W czasie jej trwania, dzięki łasce, mój mąż odbył modlitwę uwolnienia, a także wybraliśmy się wspólnie na rekolekcje dla małżeństw w szpitalu duchowym Culmen et fons w Pińczowie, który gorąco polecam. Ponieważ przybyliśmy jako ostatni na pierwszą konferencję, zostaliśmy zaproszeni na miejsca z przodu, bezpośrednio przy pięknej figurce Maryi z przewieszonym na ręce różańcem, tuż przed Tabernakulum i przy obrazie Jezusa Miłosiernego (mąż codziennie odmawia Koronkę do Miłosierdzia Bożego). Przystąpiłam do wspaniałej spowiedzi u bardzo dobrego Ojca prowadzącego. Zaowocowała ona wiarą w Miłość Jezusa do mnie i poczuciem bycia dla Niego wyjątkową. Nowennę zakończyłam w przedostatni dzień rekolekcji. Wieczorem doszło między nami do ciężkiej wymiany zdań, co spowodowało, że mąż podupadł na duchu, jednak zawierzyłam Maryi i Jezusowi, że nie wyjadę stamtąd bez owoców. Nazajutrz, podczas ostatniej ostatniej Mszy Świętej, ja i mąż jako najmłodsza para niespodziewanie zostaliśmy poproszeni na środek ołtarza, gdzie przewiązano nasze dłonie stułą i razem ze wszystkimi uczestnikami odnowiliśmy śluby małżeńskie. Wcześniej zagubiłam poczucie godności małżonki, wątpiłam nawet czy w oczach Boga jestem godna swojego męża. Ten ostatni cud to był dla mnie znak od Boga, że zawsze od zawarcia sakramentu będzie on ważny i godność małżonków niezależnie od okoliczności się nie zmienia. Pozostałam przy modlitwie różańcowej, codziennie wraz z mężem zmawiamy jedną część. Dziękuję Maryjo za troskę. Chwała Panu Jezusowi.
Pierwszą próbę odmówienia nowenny poległam po 20 dniach…tego 20 dnia przystępowałam do spowiedzi, uczestniczyłam w Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie oraz przeszliśmy z mężem przez Bramę Miłosierdzia. Tamten dzień tak mnie wykończył, że niespodziewanie zasnęłam przy usypianiu dziecka i obudziłam się parę minut po północy. Najpierw się zezłościłam, ale zaraz po tym powiedziałam, że nie dam się pokonać i od razu odmówiłam 4 części zaczynając na nowo. Nie ma co się zniechęcać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?