Hanna: Matka Boża pomogła w ciężkiej chorobie męża

Rok temu bardzo poważnie zachorował mój mąż.Po wykonaniu wielu badań stwierdzono dwa nowotwory złośliwe jelita grubego i płuc. Stan jego zdrowia był bardzo ciężki.Lekarze przygotowywali nas na najgorsze, twierdzili,że operacje są konieczne ale nikt nie może dać gwarancji czy się powiodą.

Wtedy właśnie dostałam od znajomej nowennę pompejańską nie zastanawiając się długo czy wytrwam ,zaczęłam ją odmawiać.
Wierzyłam,że Matka Boża da nam potrzebne łaski aby pokonać chorobę.I tak się stało.Mąż był operowany dwa razy .Ten trudny czas zawierzyliśmy całkowicie Matce Najświętszej która dawała nam pokój i nadzieję,że wszystko się powiedzie.
I stał się cud,okazało się że usunięte guzy nie dawały przerzutów .Nie musiał dostawać chemii ani lamp.Wyniki radykalnie się poprawiły.Obecnie jest tylko pod kontrolą lekarzy,którzy oświadczyli ,że otrzymał drugie życie.
UFAJCIE MATCE BOŻEJ I JEJ WIELKIEMU MIŁOSIERDZIU

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

3 myśli na temat „Hanna: Matka Boża pomogła w ciężkiej chorobie męża

  1. Pan jest dobry i Matka Boza, ktora do Niego prowadzi!!! Wystarczy zawierzyc zycie swoje i najblizszych Jezusowi i Matce Bozej by miec pewnosc, ze odtad jestesmy bezpieczni i to jest wspaniale uczucie.

  2. Dziękuję za to świadectwo. Podniosło mnie na duchu. Tak się stało, że na raka płuc zachorował mój Tata. Czeka na chemioterapię. Jego również zawierzyłam opiece Matki Bożej i odmawiam za Niego Nowennę Pompejańską.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!