Sabina: Nowenna Pompejańska została wysłuchana zaraz po jej zakończeniu

Mam na imię Sabina. Mam 29 lat. Jestem żoną i matką. Mam 2 dzieci – 8-letnią Wioletę i 2-letnią Anitę. Obecnie jestem na urlopie wychowawczym. Po urodzeniu drugiej dziewczynki, bardzo chciałam mieć 3 dziecko i chciałam aby był to chłopiec. Nazwałabym go Gabriel. Niestety próby zajścia w ciążę od prawie...
Read More

Anna: Maryja uzdrawia mnie z nerwicy i proszę o następne łaski

Chorowałam na nerwicę lękową ponad rok, nic nie pomagało i miałam wrażenie, że choroba się pogłębia. Powierzyłam swoje zdrowie w nowennie pompejańskiej Matce Bożej i od samego początku zaczęłam zauważać poprawę.
Read More

Na początku było ciężko

Wierze , ze jeśli taka wola Boże to wysłucha On moich próśb przez Mateczkę Niebieska :) Proszę wytrwajcie w wierze , bo ona czyni cuda ! " Wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy" Mk 9,23 <
Read More

K – List: Chciałabym z całego serca polecić Wam odmawianie tej nowenny.

Wiem, że Maryja jest cały czas z nami i słucha próśb swoich dzieci. Wytrwajcie w modlitwie, a Maryja obdarzy Was łaskami.
Read More

Bożena: Maryjo pomóż mi przemienić swoich najbliższych aby i oni poczuli moc różańca świętego

Nowennę Pompejańską odmawiam od roku. Składałam już jedno świadectwo. Mój siostrzeniec po bardzo długim okresie poszukiwania pracy otrzymał ją .Była to praca zgodna z jego wykształceniem ale na umowę zlecenia i w innym mieście.
Read More

Hanna: Matka Boża pomogła w ciężkiej chorobie męża

Rok temu bardzo poważnie zachorował mój mąż.Po wykonaniu wielu badań stwierdzono dwa nowotwory złośliwe jelita grubego i płuc. Stan jego zdrowia był bardzo ciężki.Lekarze przygotowywali nas na najgorsze, twierdzili,że operacje są konieczne ale nikt nie może dać gwarancji czy się powiodą.

Wtedy właśnie dostałam od znajomej nowennę pompejańską nie zastanawiając się długo czy wytrwam ,zaczęłam ją odmawiać.
Wierzyłam,że Matka Boża da nam potrzebne łaski aby pokonać chorobę.I tak się stało.Mąż był operowany dwa razy .Ten trudny czas zawierzyliśmy całkowicie Matce Najświętszej która dawała nam pokój i nadzieję,że wszystko się powiedzie.
I stał się cud,okazało się że usunięte guzy nie dawały przerzutów .Nie musiał dostawać chemii ani lamp.Wyniki radykalnie się poprawiły.Obecnie jest tylko pod kontrolą lekarzy,którzy oświadczyli ,że otrzymał drugie życie.
UFAJCIE MATCE BOŻEJ I JEJ WIELKIEMU MIŁOSIERDZIU

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Hanna: Matka Boża pomogła w ciężkiej chorobie męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Chwala Panu ! i Matce Bozej zycze zdrowia dla meza.

Joanna
Gość
Joanna

Pan jest dobry i Matka Boza, ktora do Niego prowadzi!!! Wystarczy zawierzyc zycie swoje i najblizszych Jezusowi i Matce Bozej by miec pewnosc, ze odtad jestesmy bezpieczni i to jest wspaniale uczucie.

Anna
Gość

Dziękuję za to świadectwo. Podniosło mnie na duchu. Tak się stało, że na raka płuc zachorował mój Tata. Czeka na chemioterapię. Jego również zawierzyłam opiece Matki Bożej i odmawiam za Niego Nowennę Pompejańską.

Obrazki z nowenną pompejańską?