Nieznajoma: Praca i zdrowie

Nowennę Pompejańską zaczęłam w kwietniu 2016 roku po tym jak zostałam bez pracy. Intencją było oczywiście znalezienie nowej. Bardzo przezywałam zaistniałą sytuację. Pracę znalazłam jeszcze przed jej ukończeniem, a dokładniej to na dużo przed jej ukończeniem. Telefon że pracę otrzymałam, dostałam w piątek po godz 15.00 podczas właśnie odmawiania nowenny. Przypadek? Dla mnie nie.
Read More

Izabela: Podczas odmawiania Maryja ochrania mnie i bliskich płaszczem

Podczas odmawiania Maryja ochrania mnie i bliskich płaszczem, pokonuje trudności z którymi się borykam. Dziękuje Maryjo, że mnie wysłuchujesz i jesteś przy mnie.
Read More

Kamila: Uzdrowienie duszy

Piszę nowennę z krótkim opóźnieniem. Zaczęłam ją odmawiać 2 lata temu, byłam w długim związku z pewnym mężczyzną. Związek ten bardzo mnie wyczerpał psychicznie. Zazdrość mężczyzny, ciągłe pretensje, ubliżania były nie do zniesienia. Niestety bardzo go kochałam i tkwiłam w tym do momentu aż się rozstaliśmy. Przeczytaj Kamila: Uzdrowienie duszy
Read More

Małgosia: Uzdrowienie męża

Dwa miesiące temu mój mąż dostał skierowanie do szpitala z podejrzeniem nowotworu, dużego guza trzustki ,i wtedy 24 lutego zaczęłam się modlić o uzdrowienie męża Nowenną Pompejańską i Maryja wysłuchała mojej modlitwy, błogosławiłam jego chorobę ,mąż jest już po operacji zmiana okazała się łagodna i wraca do zdrowia Dziękuję Maryjo...
Read More

Grzegorz: złemu było to nie w smak

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Najświętsza Dziewica Przepraszam, że dopiero teraz Matko piszę o mojej modlitwie, o mojej rozmowie z Tobą. Dawno temu bo ponad 4 lata temu dostałem szanse od Boga, też za wstawiennictwem Maryi na otrzymanie jednej z najciekawszych (w mojej opinii) prac.

Droga do niej jeszcze była długa i żmudna, ale szanse na nią powiedzmy sobie że dostają starannie wyselekcjonowani ludzie. Wszystko szło dobrze, jednakże tuż przed samym końcem szkolenia wszystko się zepsuło. Sam miałem gorsze dni i osoby mnie otaczające wykorzystały to w swoich celach. Na szczęście nikomu nie wyrządzili szkody. Osądzili tylko mnie i karę miałem ponieść najdotkliwszą w moim przekonaniu (ale zasłużoną), to znaczy miałem zostać wydalony z pracy. Wówczas zgłosiłem się do Maryi, rozpoczynając nowennę pompejańską (wcześniej wysłuchała mnie i mojej żony – zostaliśmy obdarzeni zdrowym i wspaniałym synem). Moja modlitwa została wysłuchana, dostałem kolejną szansę, jednakże musiałem zacząć kolejne pełne szkolenie od samego początku oraz przeprowadzić się do innego miasta (rozłąka z rodziną). Nie wiem ile nowenn pompejańskich odmówiłem prosząc o wstawiennictwo w tej sprawie, nie wiem ile razy upadłem wątpiąc w jej cel, jednakże nie przerywałem dialogu. W każdym bądź razie moja modlitwa trwała prawie dwa lata. Maryja jest wielką, czułą, wyrozumiałą i wspaniałą orędowniczką, naszą prawdziwą Matką, która zawsze ma dla nas czas. Musimy się jednak do niej sami zwrócić, odezwać, nie bać się Jej. Moje modlitwy zostały wysłuchane w ostatni czwartek. Zakończyłem szkolenie, zdałem egzaminy czekam na dopełnienie formalności urzędowych. Podczas tego całego czasu, otrzymałem ze swoją rodziną wiele łask, ale również złemu było to nie w smak, że wierzę i czepiał się mnie i czepia cały czas próbując mnie odwieźć od Maryi i kościoła. Módlmy się wszyscy, prośmy ją i błagajmy o pomoc w każdej sprawie. Będę chciał kontynuować mój dialog z Maryją bo wierzę, że jest Ona najprostszą drogą do Boga. Mam nadzieję że wytrwam w wierze i nie pójdę na pokuszenie. Trwajcie z różańcem proszę Was dla Maryja, nie zależnie jakie macie prośby, intencje. Ona na pewno Was wysłucha i pomoże w najlepszy sposób. Zaznaczam że podczas modlitwy jest wiele pokus, ale nie lękajcie się Maryja jest potężna, a zło się jej bardzo boi.

Dziękuję Maryjo i proszę o łaski dla wszystkich którzy się do Ciebie uciekają. Strzeż Nas przed złem, które chce nas posiąść i nie oddaj nas złemu nigdy.

Pozdrawiam Wszystkich i życzę wytrwałości

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MonikaElżbieta Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Elżbieta
Gość
Elżbieta

Amen,nie ma innej drogi jak do Naszej Maryi,z Nią wszystko jest możliwe,ja jutro kończę NP i coś mi mówi ,że zacznę następną,zakochałam się w tej modlitwie ,a jeszcze bardziej tęsknie za Maryją,pozdrawiam serdecznie,z Bogiem,

Monika
Gość
Monika

Piękne świadectwo ,dziękuje.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!