Dawid: To działa

Zaczynając swoją pierwszą nowennę rok temu nigdy nie pomyślałbym , że kiedykolwiek umieszczę tutaj swoje świadectwo. Wiem , że muszę to zrobić ponieważ mam ogromny dług wdzięczności wobec Maryi. A więc od początku. Odmówiłem dwie nowenny pompejańskie każdą w innej intencji i po roku w miesiącu różańca świętego obie się...
Read More

Kasia: Dziekuję Królowo Różańca Świętego

Nowenne Pompejańska zaczelam odmawiac od 25 lipca tego roku, po tym jak moja dobra kolezanka namowila mnie na uczestnictwo w mszy sw na "przeprośnej górce" k.Czestochowy prowadzonej przez o.Daniela Galusa wraz z modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie, nadmieniam iz poszlam na ta msze po 10 latach odwrócenia od Boga, w...
Read More

Ewa: Dziękuję Ci Maryjo

Nowenne odmawiam od stycznia 2015 roku bez przerwy.Nie wszystkie intencje zostały wysluchane ale ciągle czuję opiekę Matki Bożej.
Read More

Magdalena: Rozpalenie na nowo ognia miłości

W moim związku z Piotrkiem zaczął się kryzys, gdy przez nowotwór zmieniłam całe swoje zachowanie i stałam się okropna dla mojego chłopaka. Coraz gorzej między nami było, nie mogliśmy się dogadać. Piotrek zaczął interesować się inną dziewczyną, zaczęliśmy dużo przed sobą ukrywać i się okłamywać. Gdy od kilku miesięcy nie słyszałam słów "kocham Cię", a wręcz zapewnienie, że miłość już minęła, byłam zdruzgotana.
Read More

W: Tak bardzo Ci dziękuje!

Witajcie. 3.04 zaczęłam drugą nowennę pompejańską. Zakończyłam ją 26.05. Zmawiałam ją w intencji pojawienia się w moim życiu miłości. Czas przed i w czasie nowenny był dla mnie trudny... Pojawiły się problemy na studiach, problemy w oazie i rodzinne.
Read More

Ewelina: Wymarzona praca

Moją pierwszą nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać na początku listopada 2015 r. Był to czas, kiedy skończyłam studia, zakończyłam także wakacyjną pracę dorywczą i zupełnie nie wiedziałam, w którym kierunku mam podążyć.

Złożyłam cv do kilkunastu firm, w których mogłabym pracować, ale z żadnej z nich nie dostałam odpowiedzi zwrotnej. Czas płynął, byłam bez pracy, a w moim sercu rodził się bunt. Pragnęłam wykonywać pracę nietuzinkową, taką, która nie tylko pozwoliłaby mi stać się niezależną finansowo, ale także taką, która byłaby moją pasją. Postanowiłam sprawę „przemodlić”. I tak pewnego listopadowego dnia dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej. Pomyślałam, że spróbuję, zawierzę Matce Bożej sprawy związane z moją przyszłością. Dzień po dniu odmawiała nowennę; czasami wszystko szło gładko, czasami było bardzo ciężko. Zły nie dawał za wygraną, bywały dni, że bardzo mnie męczył. Kilka razy zdarzyło się, że zasnęłam podczas nowenny i dokończyłam ją następnego dnia. W mojej głowie już podczas studiów pojawił się pomysł o własnej firmie, która byłaby również związana z kierunkiem moich studiów. Już podczas odmawiania nowenny wiedziałam, że będzie to dobry pomysł. Nowennę skończyłam na początku stycznia 2016 r. Od razu wzięłam się do organizacji mojego małego przedsięwzięcia. Od tego czasu minęło kilka miesięcy. Bywało ciężko, formalności było wiele, ale udało się. Dziś mam własną firmę, wymarzoną pracę, wierzę także, że za jakiś czas osiągnę całkowitą niezależność finansową. Zachęcam wszystkich szukających pracy, a także tych, którzy czują, że wykonują niewłaściwą pracę i pragną czegoś więcej do zawierzenia siebie i swojej przyszłości Najświętszej Panience. Odmawianie różańca czyni cuda, zmienia nas i umacnia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ewelina: Wymarzona praca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
danka
Gość

swietnie, pomoc Maryi nieoceniona

Czarek
Gość
Czarek

Super , też myślę o własnej działalności i proszę matkę o pomyślność . Z ciekawości mogę wiedzieć co za branża , i jaka dokładnie praca .

Obrazki z nowenną pompejańską?