Anita: za mojego brata, oszukanego przez swoich pracowników

Dzięki tej modlitwie jeszcze bardziej zbliżyłam się do Chrystusa
Przeczytaj

Asia: Modliłam się o dobrego męża

Modliłam się o dobrego męża, co prawda do tej pory nie spotkałam odpowiedniego mężczyzny, ale wierzę że Mateńka najlepiej wie co dla mnie dobre i całkowicie powierzyłam jej tę sprawę, która zanim zaczęłam się modlić przysparzała mi wiele smutku i nieustannych rozmyślań. Teraz wiem ,że jest Ktoś , Kto nade mną czuwa i w odpowiedni sposób kieruje moim życiem.
Przeczytaj

Anna: W podziękowaniu za miłość

Odmawiam już 7. nowennę pompejańską, czwartą w tej samej intencji: o radość, powodzenie, harmonijne i dobre życie dla człowieka, którego pokochałam, a z którym nie mogę być. Dziękuję Bogu i Matce Bożej za łaskę tej miłości: niespełnionej, ale uszczęśliwiającej, nadającej życiu sens.
Przeczytaj

Mena: Pomoc w znalezieniu pracy!

O Nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej siostry, która zawsze się o mnie troszczy i wiele rzeczy podpowiada, jak żyć żeby było łatwiej. Mimo swoich problemów i braku czasu zawsze myśli o innych i jestem jej za to wdzięczna. Bałam się odmawiania tej modlitwy, ponieważ słyszałam, że nie jest łatwo wytrwać i do tego "zły" sprowadza dodatkowe problemy, których się po prostu bałam.
Przeczytaj

Magdalena: Nadzieja, wdzięczność, przebaczenie

Nowenna pompejańska towarzyszy mi już od ponad dwóch lat. Nie pamiętam już dokładnie, ile razy ją odmawiałam, jednak wiem, że za każdym razem było warto. Starałam się regularnie pisać świadectwa. Chciałabym więc, żeby słowa, które teraz napiszę, oddały długotrwałą i nieustającą moc tej modlitwy.
Przeczytaj

Ewelina: Wymarzona praca

Moją pierwszą nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać na początku listopada 2015 r. Był to czas, kiedy skończyłam studia, zakończyłam także wakacyjną pracę dorywczą i zupełnie nie wiedziałam, w którym kierunku mam podążyć.

Złożyłam cv do kilkunastu firm, w których mogłabym pracować, ale z żadnej z nich nie dostałam odpowiedzi zwrotnej. Czas płynął, byłam bez pracy, a w moim sercu rodził się bunt. Pragnęłam wykonywać pracę nietuzinkową, taką, która nie tylko pozwoliłaby mi stać się niezależną finansowo, ale także taką, która byłaby moją pasją. Postanowiłam sprawę „przemodlić”. I tak pewnego listopadowego dnia dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej. Pomyślałam, że spróbuję, zawierzę Matce Bożej sprawy związane z moją przyszłością. Dzień po dniu odmawiała nowennę; czasami wszystko szło gładko, czasami było bardzo ciężko. Zły nie dawał za wygraną, bywały dni, że bardzo mnie męczył. Kilka razy zdarzyło się, że zasnęłam podczas nowenny i dokończyłam ją następnego dnia. W mojej głowie już podczas studiów pojawił się pomysł o własnej firmie, która byłaby również związana z kierunkiem moich studiów. Już podczas odmawiania nowenny wiedziałam, że będzie to dobry pomysł. Nowennę skończyłam na początku stycznia 2016 r. Od razu wzięłam się do organizacji mojego małego przedsięwzięcia. Od tego czasu minęło kilka miesięcy. Bywało ciężko, formalności było wiele, ale udało się. Dziś mam własną firmę, wymarzoną pracę, wierzę także, że za jakiś czas osiągnę całkowitą niezależność finansową. Zachęcam wszystkich szukających pracy, a także tych, którzy czują, że wykonują niewłaściwą pracę i pragną czegoś więcej do zawierzenia siebie i swojej przyszłości Najświętszej Panience. Odmawianie różańca czyni cuda, zmienia nas i umacnia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Czarekdanka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
danka
Gość
danka

swietnie, pomoc Maryi nieoceniona

Czarek
Gość
Czarek

Super , też myślę o własnej działalności i proszę matkę o pomyślność . Z ciekawości mogę wiedzieć co za branża , i jaka dokładnie praca .