Ewelina: Szczęśliwy przebieg operacji

Witam wszystkich serdecznie. To moje pierwsze świadectwo opisujące cudowne działanie modlitwy różańcowej. Jestem w trakcie odmawiania trzeciej Nowenny Pompejańskiej i z całą pewnością mogę stwierdzić, że ta modlitwa odmieniła moje życie a Matka Boża obdarzyła mnie ogromem łask i otoczyła swoją opieką.

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się w grudniu ubiegłego roku. Był to dla mnie trudny czas gdyż stwierdzono u mnie endometriozę. Konieczne było przeprowadzenie operacji, bez której miałabym niewielkie szanse na zajście w ciążę ( dodam, że wtedy staraliśmy się z mężem o potomstwo). Wyniki badań wskazywały, że endometrioza była dość zaawansowana. Postanowiłam wtedy ofiarować swoją pierwszą Nowennę właśnie w intencji powrotu do zdrowia. Momentami nie było łatwo wytrwać w modlitwie ale wiedziałam, że Matka Boża jest przy mnie cały czas i na pewno wszystko będzie dobrze. Operacja przebiegła pomyślnie a lekarz prowadzący był zaskoczony taką znaczącą poprawą mojego stanu zdrowia od pierwszego badania dwa miesiące wcześniej. Po wyjściu ze szpitala szybko wróciłam do zdrowia i pełni sił. Wszystkie wyniki łącznie z badaniem histopatologicznym są dobre. Jestem szczęśliwa bo moje prośby zostały wysłuchane a Maryja wyprosiła dla mnie tak wiele łask i wypełniła moje serce radością.
Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej i oddania się pod opiekę Matce Bożej, która otacza nas swoją matczyną miłością i wstawia się za nami u Pana Boga. Dziękuję ci Maryjo za szybki powrót do zdrowia oraz wszystko, co od Ciebie otrzymałam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: