Ewelina: Szczęśliwy przebieg operacji

Witam wszystkich serdecznie. To moje pierwsze świadectwo opisujące cudowne działanie modlitwy różańcowej. Jestem w trakcie odmawiania trzeciej Nowenny Pompejańskiej i z całą pewnością mogę stwierdzić, że ta modlitwa odmieniła moje życie a Matka Boża obdarzyła mnie ogromem łask i otoczyła swoją opieką.

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się w grudniu ubiegłego roku. Był to dla mnie trudny czas gdyż stwierdzono u mnie endometriozę. Konieczne było przeprowadzenie operacji, bez której miałabym niewielkie szanse na zajście w ciążę ( dodam, że wtedy staraliśmy się z mężem o potomstwo). Wyniki badań wskazywały, że endometrioza była dość zaawansowana. Postanowiłam wtedy ofiarować swoją pierwszą Nowennę właśnie w intencji powrotu do zdrowia. Momentami nie było łatwo wytrwać w modlitwie ale wiedziałam, że Matka Boża jest przy mnie cały czas i na pewno wszystko będzie dobrze. Operacja przebiegła pomyślnie a lekarz prowadzący był zaskoczony taką znaczącą poprawą mojego stanu zdrowia od pierwszego badania dwa miesiące wcześniej. Po wyjściu ze szpitala szybko wróciłam do zdrowia i pełni sił. Wszystkie wyniki łącznie z badaniem histopatologicznym są dobre. Jestem szczęśliwa bo moje prośby zostały wysłuchane a Maryja wyprosiła dla mnie tak wiele łask i wypełniła moje serce radością.
Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej i oddania się pod opiekę Matce Bożej, która otacza nas swoją matczyną miłością i wstawia się za nami u Pana Boga. Dziękuję ci Maryjo za szybki powrót do zdrowia oraz wszystko, co od Ciebie otrzymałam.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij