Beata: Zawierzenie Matce Bożej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki z pracy. Jednak zanim zaczęłam się modlić, minęło prawie 1,5 roku. Bałam się, że nie dam rady, że nie starczy mi czasu w ciągu dnia na to, żeby poświęcić tyle czasu na modlitwę. Dodatkowo nie potrafiłam wybrać intencji....
Read More

Beata: wzięliśmy ślub kościelny

Pragnę napisać, iż pokochałam nowennę pompejańską. Przeczytałam o niej po raz pierwszy chyba w listopadzie 2012 r. w komentarzach pod jakimś plotkarskim artykułem. Gdy weszłam na stronę jej poświęconą i zaczęłam czytać niezwykłe świadectwa, jakie dokonują się za jej przyczyną, poczułam niepohamowaną chęć rozpoczęcia tego trudu, bo próśb było wiele.Przeczytaj Beata: wzięliśmy ślub kościelny
Read More

Sylwia: zdrowie mamy

Odmawianie nowenny zbliżyło mnie do Boga i wyciszyło wewnętrznie zwłaszcza że był to trudny dla mnie czas po blisko 10 letniej przerwie z dala od wiary, Boga i Kościoła.
Read More

K: Matka Boska naprawdę pomaga

Kochani, chciałabym podzielić się z wami moim doświadczeniem w odmawianiu Nowenny Pompejańskiej.Odmówiłam już kilka. Jestem jak większość człowiekiem słabej wiary i nie dowierzałam, że to aż tak działa.
Read More

Anonim: Znalezienie dziewczyny

Odmówiłem 2 nowenny w tej samej intencji o dobrą mądrą dziewczynę, bardzo długo byłem sam, mocno zrażony poprzednimi znajomościami zrezygnowany tym co się dzieje na dyskotekach zażenowany postawą dziewczyn na uczelni postanowiłem poprosić Matkę Bożą o pomoc, w międzyczasie przez wiele lat codziennie odmawiałem krótka modlitwę do sw.Jozefa o dobrą żonę.
Read More

Ewelina: Szczęśliwy przebieg operacji

Witam wszystkich serdecznie. To moje pierwsze świadectwo opisujące cudowne działanie modlitwy różańcowej. Jestem w trakcie odmawiania trzeciej Nowenny Pompejańskiej i z całą pewnością mogę stwierdzić, że ta modlitwa odmieniła moje życie a Matka Boża obdarzyła mnie ogromem łask i otoczyła swoją opieką.

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się w grudniu ubiegłego roku. Był to dla mnie trudny czas gdyż stwierdzono u mnie endometriozę. Konieczne było przeprowadzenie operacji, bez której miałabym niewielkie szanse na zajście w ciążę ( dodam, że wtedy staraliśmy się z mężem o potomstwo). Wyniki badań wskazywały, że endometrioza była dość zaawansowana. Postanowiłam wtedy ofiarować swoją pierwszą Nowennę właśnie w intencji powrotu do zdrowia. Momentami nie było łatwo wytrwać w modlitwie ale wiedziałam, że Matka Boża jest przy mnie cały czas i na pewno wszystko będzie dobrze. Operacja przebiegła pomyślnie a lekarz prowadzący był zaskoczony taką znaczącą poprawą mojego stanu zdrowia od pierwszego badania dwa miesiące wcześniej. Po wyjściu ze szpitala szybko wróciłam do zdrowia i pełni sił. Wszystkie wyniki łącznie z badaniem histopatologicznym są dobre. Jestem szczęśliwa bo moje prośby zostały wysłuchane a Maryja wyprosiła dla mnie tak wiele łask i wypełniła moje serce radością.
Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej i oddania się pod opiekę Matce Bożej, która otacza nas swoją matczyną miłością i wstawia się za nami u Pana Boga. Dziękuję ci Maryjo za szybki powrót do zdrowia oraz wszystko, co od Ciebie otrzymałam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?