Ewa: Okazało się, że ten mężczyzna jest żonaty

Poznałam mężczyznę, z którym spotykałam się kilka miesięcy, nieświadoma tego, że przez cały ten czas byłam okłamywana. Był dla mnie bardzo ważny do tego stopnia ,że myślałam o małżeństwie.

Intuicja podpowiadała mi jednak , że coś jest nie tak, że kogoś ma, zaczęłam być obsesyjnie zazdrosna, wciąż myślałam o tym. Zaczęłam modlić się do Matki Najświętszej Nowenną Pompejańską o dar małżeństwa, a po dwóch tygodniach zaczęłam odmawiać drugą Nowennę o nawrócenie tego mężczyzny. Pod koniec części błagalnej moja modlitwa została wysłuchana. Okazało się, że ten mężczyzna jest żonaty. On pozostał w małżeństwie, a ja zostałam uwolniona od niego i od wszelkich kłamstw.
Dziękuje Matko Najświętsza za modlitwę i ogromną łaskę.
Twoja córka Ewa

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ewa: Okazało się, że ten mężczyzna jest żonaty"

Powiadom o
avatar
M.
Gość

Ewo, jesteś wspaniała kobietą. Mało takich jest. Większość kobiet nie przejmowałaby się tym, czy facet żonaty/dzieciaty itp itd tylko robiłaby wszystko by spełnić swój kaprys i z nim być. Aż dziw bierze, że robi to właśnie kobieta kobiecie. Często jest tak, że facet i tak wraca do żony, a „pani kochanka” leje krokodyle łzy i mówi: „jak on mógł?”. A właśnie że mógł, bo co Bóg złączył- człowiek niech nie rozdziela.

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij