Ewa: Modlitwa za innych

Kochani, to świadectwo powinnam złozyc już dawno temu, jednak chciałam poczekac, aż wszystko będzie wiadomo na 100%. Dodatkowo pojawiły się wątpliwości, czy wogóle mam prawo o tym pisac i czy rzeczywiście, można to potraktowac, jako świadectwo. Zacznę od poczatku ...Przeczytaj Ewa: Modlitwa za innych
Read More

Dorota: Awans

W trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej uzyskałam awans na wysokie stanowisko kierownicze,nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałam,że może się zdarzyć.Modliłam się w intencji uwolnienia mojej rodziny od wpływów demona uroków i złych ludzi.Odzyskałam spokój .Zaczynam nowennę za dusze w czyśćcu w tym mojej rodziny.
Read More

Olga: Wszystko zmierzało do rozwodu

Moje dzieci przeżywały problemy małżeńskie. Wszystko zmierzało do rozwodu.Błagam Matkę o pogodzenie się i wybaczenie dla nich.Po odmowieniu Nowenny Pompejańskiej wszystko się zmieniło.Dziękuję kochana Matko.
Read More

Kasia i pięć nowenn pompejańskich

Pragnę podziękować Ukochanej Matce Bożej Pompejańskiej za wszystkie otrzymane łaski. Odmawiałam  5 razy Nowennę Pompejańską w tej samej intencji.Sprawa była bardzo trudna:( po ludzku nie do rozwiązania.Mateńka już od pierwszej nowenny otoczyła nas swoją opieką,pomału z dnia na dzień było widać BOŻE działanie.Przeczytaj Kasia i pięć nowenn pompejańskich
Read More

Ania: Dobrodziejstwa

Nie wiem co więcej powiedzieć, po prostu DZIĘKUJĘ za to, że czuwasz nade mną i moimi bliskimi, Maryjo.
Read More

Ernest: Nigdy nie byłem religijny, ale coś w tych sprawach zaczeło się zmieniać

Chciałbym podzielić się swoim świadectwem. Modliłem się w intencji znalezienia nowej pracy, ale od początku.
Z powodu problemów zdrowotnych musiałem zmienić plany życiowe… Przemyśleć wiele spraw, zmieniło się wszystko. Chociaż to nie do końca prawda, tylko ja się zmieniłem, a raczej moje ciało.

Nigdy nie byłem religijny, ale coś w tych sprawach zaczeło się zmieniać. Modliłem się co raz częściej, pewnego razu trafiłem na Nowenne. W życiu bym nie pomyślał, że się jej podejmę, a co dopiero skończę. Praca jaką wykonywałem szkodziła mojemu zdrowiu i gdy już sytuacja stała się nie do wytrzymania, postanowiłem znaleźć lepszą pracę. Niestety małe szanse w mojej okolicy, ale szukałem wytrwale. Gdy już straciłem nadzieje, postanowiłem poprosić o pomoc Matkę Bożą. Ustaliłem konkretną treść intencji i zabrałem się do modlitwy.
Napiszę krótko… zostałem wysłuchany. Pracuje w nowym miejscu i jestem zadowolony.
Czy było trudno dotrwać do końca? Nie. Ciężko jest się zabrać, a reszta to kwestia systematyczności. Jeśli intencja jest naprawdę ważna WYTRWA KAŻDY 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o