Edyta L.: Matka Boża ratuje małżeństwa

Dziękuję Ci ukochana Matko Boże za uratowanie mojego małżeństwa, nawrócenie moje i dar wiary dla męża oraz dar spokojnej pracy dla nas. Dziękuję Ci również za uratowanie małżeństwa mojego Brata.
Przeczytaj całość

Gabriela: Wymodlona praca

Moją obecną nowenne składam z prośbą o pomoc w wytrwaniu w nowych obowiązkach i pomoc w spłacie narosłych długów...
Przeczytaj całość

Faustyna: Pomoc w szkole i na egzaminie

Odmawiam teraz już kolejną nowennę do Matki Bożej z Pompejów, jednak pierwszy raz zadeklarowałam się aby je upublicznić. Modliłam i modlę się dalej bo to już kolejna nowenna w tej intencji aby poradzić sobie z problemami szkolnymi i zdać prawo jazdy. W szkole udało mi się wszystko zaliczyć i na pewno nie była kwestia tego co umiałam bo przez stres nie wiedziałam już nic, tylko łaska Boża która oświeciła mój rozum i napisałam praktycznie wszystko.
Przeczytaj całość

Monika: Wierzę, że Maryja zawsze jest z nami

Jedną z nowen odmówiłam w intencji mojego synka, który miał pewne problemy z czynnosciami fizjologicznymi.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Matka Boska nie daje ryby, Ona daje wędkę :)

Czułam się strasznie patrzyłam na moją rodzinę i zastanawiałam się co ja tu robię, czy aby na pewno to jest moje powołanie matka i żona ? Jako mama byłam straszna wszystko mnie męczyło nic nie cieszyło czułam się jak w więzieniu
Przeczytaj całość

Ernest: Nigdy nie byłem religijny, ale coś w tych sprawach zaczeło się zmieniać

Chciałbym podzielić się swoim świadectwem. Modliłem się w intencji znalezienia nowej pracy, ale od początku.
Z powodu problemów zdrowotnych musiałem zmienić plany życiowe… Przemyśleć wiele spraw, zmieniło się wszystko. Chociaż to nie do końca prawda, tylko ja się zmieniłem, a raczej moje ciało.

Nigdy nie byłem religijny, ale coś w tych sprawach zaczeło się zmieniać. Modliłem się co raz częściej, pewnego razu trafiłem na Nowenne. W życiu bym nie pomyślał, że się jej podejmę, a co dopiero skończę. Praca jaką wykonywałem szkodziła mojemu zdrowiu i gdy już sytuacja stała się nie do wytrzymania, postanowiłem znaleźć lepszą pracę. Niestety małe szanse w mojej okolicy, ale szukałem wytrwale. Gdy już straciłem nadzieje, postanowiłem poprosić o pomoc Matkę Bożą. Ustaliłem konkretną treść intencji i zabrałem się do modlitwy.
Napiszę krótko… zostałem wysłuchany. Pracuje w nowym miejscu i jestem zadowolony.
Czy było trudno dotrwać do końca? Nie. Ciężko jest się zabrać, a reszta to kwestia systematyczności. Jeśli intencja jest naprawdę ważna WYTRWA KAŻDY 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!