Aga: Z Maryją wszystko wydaje się prostsze

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica! Do tej pory odmówiłam 2 nowenny, chociaż prób podejmowałam więcej. Wiem też, że będę odmawiała ich więcej, bo różaniec daje niesamowitą siłę. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Odmawianie czterech tajemnic dziennie nie sprawiało większych kłopotów. Sama również otrzymałam wiele łask, chociaż nawet o nie prosiłam.
Read More

Magdalena: Matura zdana z bardzo dobrym wynikiem

Podjęłam się zdawania matury z czterech przedmiotów na poziomie rozszerzonym. Ogrom materiału mnie przerastał, czasu było coraz mniej a progi na studia były zawsze wysokie. Przypadkiem przeczytałam w gazecie "Miłujcie się!" o nowennie pompejańskiej i postanowiłam ją odmówić. Był to okres przygotowań nie tylko do matury, ale także studniówki, przez...
Read More

Adam: Powierzyłem swoje życie Matce Bożej.

Jutro kończę kolejną Nowennę Pompejańską. Tak jak w poprzedniej modliłem się w intencji poukładania mojego życia zawodowego i rodzinnego. Powierzyłem swoje życie Matce Bożej.
Read More

OLA: Nowenna Pompejańska jest jak plaster miodu

Zawierzam Maryji z Pompejów kolejną sprawę. Uwierzcie-warto!
Read More

Emilia: jestem osobą , która przez 10 lat cierpiała na depresje

Szczęść Boże Pragnę złożyć świadectwo mojej szóstej Nowenny Pompejańskiej , którą odmówiłam w intencji mojego nawrócenia i wszystkich potrzebnych łask dla mnie .

Na początku muszę zaznaczyć ,że jestem osobą , która przez 10 lat cierpiała na depresje , miałam myśli samobójcze , korzystałam z pomocy psychologów i psychiatrów , byłam zamknięta w sobie i nieśmiała , czasem bardzo naiwna co inni wykorzystywali , przeżyłam także ogromny zawód miłosny .
W trakcie nowenny miałam lepsze i gorsze momenty oraz chwile zwątpienia , ale teraz mogę zaświadczyć ,że w moim życiu wiele się zmieniło : zrobiłam szczery rachunek sumienia , wyspowiadałam się z zatajanych grzechów , uzyskałam większy spokój i ufność , uświadomiłam sobie w pełni czym jest Boże miłosierdzie , staram się nie oceniać innych i przebaczać , proszę także o to by inni przebaczali mi moje błędy ,kiedyś myślałam ,że 6 przykazanie odnosi się tylko do osób rozwiedzionych , teraz rozumiem dlaczego warto zachowywać czystość przedmałżęńską , zauważyłam także ,że jestem bardziej odporna na pokusy gdy jestem w stanie łaski uświęcającej , po spowiedzi i przyjmuje Komunie Świętą ….
Teraz mam całkowitą pewność ,że Bóg jest zawsze ze mną i pomaga mi ,wiem ,że już nigdy nie zwątpię czuje jego obecność zwłaszcza po przyjęciu Eucharystii , przyjmuje niepowodzenia i krzyże z większą pokorą i spokojem , potrafię zaufać mimo wszystko nie obwiniam już innych za swoje niepowodzenia ….
Polecam z całego serca każdemu odmówienie przynajmniej jednej takiej Nowenny w swojej intencji , myślę ,że każdemu z nas jest to potrzebne 🙂
Królowo Różańca Świętego dziękuje za przemianę mojego serca , zmianę mojego życia 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Emilia: jestem osobą , która przez 10 lat cierpiała na depresje"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
lukasz
Gość
lukasz

emilko wiem przezco przechodzisz z depresjom i tymi myslami ja tak jak ty chorowalem na depresje 16 lat i mamy duzo wspulnego jak chcesz kiedys popisac i pogadac otym to moje gg 34081818 mozemy se pomagac nawzajem spierac sie

Emilia
Gość
Emilia

Dziękuje Łukaszu postaram się w wolnej chwili napisać pozdrawiam 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?