Aneta: chwile zwątpienia

Swoją pierwsza NP zaczelam odmawiać 13 stycznia 2014 w intencji uleczenia z choroby nowotworowej .Na początku było ciężko wiele pomyłek przy modlitwie w drugiej części niustanne koszmary nocne .Przeczytaj Aneta: chwile zwątpienia
Przeczytaj całość

K: Moja Modlitwa została wysłuchana już po pierwszej części.

Moi Drodzy wczoraj zmówiłam ostatni dzień Nowenny Pompejańskiej. Przyznam że prosiłam o znalezienie pracy. Moja Modlitwa została wysłuchana już po pierwszej części. Dziękuję Matko za pomoc i łaskę którą otrzymałam. Odmówiłam całą Nowennę i zakończyłam ją 23.12.2016. Przyznam że jest moc i siła.
Przeczytaj całość

Magdalena: Maryja otacza mnie swa troska i pomaga mi każdego dnia.

Chcialabym napisac swoje swiadectwo. Mam 33 lata, jestem mezatka, mam zdrowego synka, ktory juz chodzi do szkoly. Ukonczylam studia pedagogiczne z wynikiem dobrym. Mam kochajacego meza, ktory troszczy sie o mnie i nasza rodzine. Na rozaniec- Nowenne Pompejanska natrafilam przypadkowo, choc umialam go odmawiac nigdy nie wierzylam w jego moc. Nie lubialam go mowic, wydawalo mi sie, ze to tylko "odklepywanie zdrowasiek." Maryja to tez byla odlegla postacia dla mnie. Wiedzialam, ze jest Matka Jezusa Chrystusa. Mysle, ze nigdy nie mialam jakies szczegolnej wiezi z Maryja. Jednak przyszedl czas refleksji i czulam, ze musze zaufac Maryi. Po prostu jakims zbiegiem okolicznosci Bog dal mi do zrozumienia, ze musze zaufac jej i pozwolic sie prowadzic.
Przeczytaj całość

Bronisław: Pomoc we właściwym leczeniu

W styczniu 2015 roku po ostrym ataku bólu trafiłem na badanie do szpitala. Stwierdzono, że powodem bólu jest kamień w nerce i przy okazji wykonywanego usg wykryto u mnie tętniaka aorty brzusznej. W lutym lekarz urolog skierował mnie na badanie tomografem. gdzie nie potwierdzono obecność kamienia w nerce lecz guza nerki i powiększenie się średnicy tętniaka o 5 mm.
Przeczytaj całość

Emilia: Bardzo spóźnione świadectwo …..

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! Składam bardzo spóżnione świadectwo moich dwóch nowenn pompejańskich , własciwie te świadectwa powinny były się ukazać rok temu , ale lepiej póżno niż wcale .

Nowennę nr 4 odmówiłam w dniach od 2 . 2 . 2015 – 27 .3 2015 w intencji pozytywnego zdania matury dla mojej siostry . Siostra zawsze bardzo dobrze się uczyła ale mimo to nie zdała próbnej matury z matematyki , własnie wtedy podjęłam decyzje o modlitwie w tej intencji . Dodatkowo każdego dnia gdy siostra zdawała jakiś egzamin odmawiałam jedną część różańca , koronke i litanię do Bożego Miłosierdzia , litanie do Serca i Krwi Pana Jezusa , Litanie Loretańską , Litanie do św . Józefa , Jana Pawła 2 oraz Koronkę do Serca Pana Jezusa . Egzaminy siostra zdała pozytywnie , w pażdzierniku rozpoczęła studia , jednak 2 tygodnie po rozpoczęciu roku akademickiego siostra wsiadając do autobusu , potknęła się o krawężnik i skręciła noge , mysle ,że to nieszczęście miałao mi przypomniec o napisaniu świadectwa zgodnie z obietnicą daną Matce Bozej ….

5 NP odmawiałam w dniach 1 .5 2015 – 23 .6 2015 w intencji znalezienia dla siebie dobrej pracy. Przez rok po ukończeniu szkoły nie udało mi sie znależć zatrudnienia , czułam się sfrustrowana i przygnębiona tym stanem rzeczy …. Niejedna rozmawa o pracę kończyła się słowani : ” Proszę zostawić numer telefonu odezwiemy się ” Jednak w lipcu udało mi się zatrudnic w małym markecie przy rozkładaniu towaru , byłam bardzo szczęśliwa , niestety moje szczęście skończyło się po 2 tygodniach gdy otrzymałam telefon ,że firma , która mnie zatrudniła rozwiązała umowę na zatrudnianie pracowników w tym markecie ….Ponownie zostałam bez pracy az do pażdziernika kiedy to udało mi się znależć prace w restauracji typu fast food , niestety ta praca okazała sie byc nie dla mnie i zakończyła ją po jednym dniu ….. Myśle ,że te dwa przykre incydenty ( wypadek siostry i utrata pracy ) miały mi przypomnieć o złożeniu świadectwa . Jeszczę raz przepraszam ,że składam świadectwo tak póżno , ale pomimo wszystko nie tracę nadzieji ,że moje modlitwy są zawsze wysłuchiwane w najlepszy sposób i w najbardziej odpowiednim czasie 🙂 Dziękuje Królowo Różańca Świętego za wszystko 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!