Emilia: Bardzo spóźnione świadectwo …..

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! Składam bardzo spóżnione świadectwo moich dwóch nowenn pompejańskich , własciwie te świadectwa powinny były się ukazać rok temu , ale lepiej póżno niż wcale .

Nowennę nr 4 odmówiłam w dniach od 2 . 2 . 2015 – 27 .3 2015 w intencji pozytywnego zdania matury dla mojej siostry . Siostra zawsze bardzo dobrze się uczyła ale mimo to nie zdała próbnej matury z matematyki , własnie wtedy podjęłam decyzje o modlitwie w tej intencji . Dodatkowo każdego dnia gdy siostra zdawała jakiś egzamin odmawiałam jedną część różańca , koronke i litanię do Bożego Miłosierdzia , litanie do Serca i Krwi Pana Jezusa , Litanie Loretańską , Litanie do św . Józefa , Jana Pawła 2 oraz Koronkę do Serca Pana Jezusa . Egzaminy siostra zdała pozytywnie , w pażdzierniku rozpoczęła studia , jednak 2 tygodnie po rozpoczęciu roku akademickiego siostra wsiadając do autobusu , potknęła się o krawężnik i skręciła noge , mysle ,że to nieszczęście miałao mi przypomniec o napisaniu świadectwa zgodnie z obietnicą daną Matce Bozej ….

5 NP odmawiałam w dniach 1 .5 2015 – 23 .6 2015 w intencji znalezienia dla siebie dobrej pracy. Przez rok po ukończeniu szkoły nie udało mi sie znależć zatrudnienia , czułam się sfrustrowana i przygnębiona tym stanem rzeczy …. Niejedna rozmawa o pracę kończyła się słowani : ” Proszę zostawić numer telefonu odezwiemy się ” Jednak w lipcu udało mi się zatrudnic w małym markecie przy rozkładaniu towaru , byłam bardzo szczęśliwa , niestety moje szczęście skończyło się po 2 tygodniach gdy otrzymałam telefon ,że firma , która mnie zatrudniła rozwiązała umowę na zatrudnianie pracowników w tym markecie ….Ponownie zostałam bez pracy az do pażdziernika kiedy to udało mi się znależć prace w restauracji typu fast food , niestety ta praca okazała sie byc nie dla mnie i zakończyła ją po jednym dniu ….. Myśle ,że te dwa przykre incydenty ( wypadek siostry i utrata pracy ) miały mi przypomnieć o złożeniu świadectwa . Jeszczę raz przepraszam ,że składam świadectwo tak póżno , ale pomimo wszystko nie tracę nadzieji ,że moje modlitwy są zawsze wysłuchiwane w najlepszy sposób i w najbardziej odpowiednim czasie 🙂 Dziękuje Królowo Różańca Świętego za wszystko 🙂

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij