Ewa: Moja walka duchowa za księdza.

Witam mam na imie Ewa (mam 38 lat ,meza i 2 dzieci) i jest to moja 7 nowenna pompejanska.Zmowiłam ją w intencji " Ożywienia wiary i spotkania Zywego Boga - dowolnemu Ksiedzu na swiecie "Przeczytaj Ewa: Moja walka duchowa za księdza.
Read More

Ewelina: Nigdy tak ciężko nie szła mi modlitwa

Nigdy jednak tak ciężko nie szła mi modlitwa, targały mną złe emocje, miałam okropne myśli odnośnie naszego związku.. teraz wreszcie zaczęlismy planować slub. Dzięki Ci Boże za wysłuchanie mojej prośby!
Read More

Barbara: Pomoc dla zięcia i córki

Czuje ze Maryja zawsze jest przy mnie zachęcam do tej nowenny i nie traccie nadziei bo ta nowenna udziela wiele łask dziękuję że mogłam podzielić się tym świadectwem Barbara
Read More

Ada: Nie jestem pewna czy dobrze odmawiam różaniec

Nie jestem pewna czy dobrze odmawiam różaniec ponieważ chodzę jeszcze do szkoły więc dużo czasu spędzam na dojazdach.
Read More

EM: Modliłam się głównie o pracę i dobrego męża.

Swoją przygodę z NP rozpoczęłam pod koniec 2012r. Odmówiłam łącznie 8 Nowenn. Modliłam się głównie o pracę i dobrego męża. Chciałabym złożyć świadectwo dotyczące pracy. Najpierw był to staż ale teraz już dostałam umowę o pracę, co prawda na razie na czas określony ale najważniejsze że pracuje. Jest to praca w zawodzie i niedaleko domu. Pracę rozpoczęłam pod koniec 2015r. więc jak widać na moim przykładzie czasami trzeba trochę poczekać na łaskę. Mam nadzieję, że kiedyś złożę również świadectwo dotyczące miłości.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "EM: Modliłam się głównie o pracę i dobrego męża."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
marta
Gość

Ja tak samo jak Ty dziękuję za otrzymaną pracę dzięki NP, czekałam rok, pracuję 3 lata, lubię tą pracę. Także czekam na spotkanie dobrego męża, poznałam różne osoby i trochę się miotam, ciągle to nie to…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!