M: list – Nawracajcie się bo bliskie jest królestwo niebieskie!!!

Moje życie zmienia się z dnia na dzień dzięki Maryji. Dziękuję Ci Matko Boża i wieżę w to że(On) się nawróci do Boga.Chwała Panu za wszelkie dobro które mnie spotyka.
Read More

Anna:Nie wiedziałam o co prosić….

Odmawiam NP pierwszy raz. Intencji mialam dużo...nie wiedziałam o co mam prosić, wieć proszę ogolnie o opiekę nade mną i moją rodziną. Wierzę, że Mateńka sama wie, co dla mnie najlepsze. Parę dni temu skończyłam część błagalną, bardzo dobrze mi się ją odmawiało, z entuzjazmem itp., niestety teraz jest gorzej,...
Read More

Anna: Wyproszone łaski

Długo nie mogłam zabrać się za napisanie swojego świadectwa, a gdy już zaczynałam pisać to np. komputer się zawiesił, tekst się skasował gdy byłam przy końcu pisania. Pierwszą swoją nowennę odmówiłam w intencji zdrowia mojego taty-poważnie zachorował na serce.Rokowania były złe.Załamałam się, w tym samym czasie całe życie zaczęło mi...
Read More

Monika: lepsze relacje w małżeństwie i znalezienie pracy

Szczęść Boże, Nazywam sie Monika. Odkad sprawy z mężem zaczęły nabierać nie ciekawego tepa(oboje nie mieliśmy pracy a oszczędności z dnia na dzień malaly) postanowiłam zmienić coś.
Read More

Agnieszka: Perspektywa lepszego życia

Witam, Nowenne Pompejanska odmawiam już z piąty raz, cztery razy w intencji wyjścia z długów. Jedna intencja była dla mojego synka, żeby urodził się zdrowy i moje prośby zostały wysłuchane mam ślicznego zdrowego synka. Co do problemów finansowych było ciężko, doświadczenie które mnie dotknelo było bardzo ciężkie ale widzętez jakieś plusy, bardzo poprawiły się np moje relacje z rodzicami, wreszcie możemy szczerze rozmawiać.
Read More

Elżbieta: Otrzymalismy ,łaski o których nie marzyliśmy

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus .Najukochańsi bracia i siostry ,swoją drogę rozpoczęłam z Maryją Pompejańską w chwili kiedy sięgałam dna ,nałogi ,separacja małżeńska ,problemy finansowe ,problemy w pracy .

Dzięki Maryi i za jej wstawiennictwem ja i moja rodzina odnajdujemy drogę do Boga .Matka nas uratowała Rodzina jest razem ,obdarzeni zostaliśmy łaskami wybaczenie sobie nawzajem ,piszę to świadectwo po powrocie z Medjugorie odbyliśmy ją razem z moim mężem i jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi- znowu razem.Było bardzo, bardzo ciężko kiedy odmawiałam Nowennę ale przez cały czas czułam się bezpiecznie w ramionach naszej Matki .Niech Bóg Ws prowadzi kochani .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Elżbieta: Otrzymalismy ,łaski o których nie marzyliśmy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Niech Bog was prowadzi a Matka Boza ma was w swej opiece.

Joanna
Gość
Joanna

Życzę Wam wszystkiego najlepszego niech Bóg zawsze będzie z Wami.
Ja nie mam już sił . 6 nowenn nie wysłuchanych . Kończy się moja nadzieja na uratowanie mojego małżeństwa .

Maria W
Gość
Maria W

PAN WOS PISAL ZE KTORAS Z NOWEN ZOSTALA WYSLUCHANA PO 6 LATACH A ZRESZTA PRZESTANCE PLAKAC TO JEST WALKA DLATEGO TAK JEST Z WSZYSTKIM CIEZKO GDYBYSCIE MIELI WIARE TO SLUCHALIBYSCIE SIE SW ZE NIEMA NIEWYSLUCHANYCH MODLITWZE KAZDA MODLITWA JEST MILA BOGU I ZE NIEMA RZECZY KTOREJ BY NIEWYPROSILOBY SIE ROZANCEM A KTO POWIEDZIAL ZE BEDZIE LEKKO PISZECIE ODMOWIONYCH 4,5,6,ITD NOWEN A JAK WYGLADALO WASZE ZYCIE PRZED NOWENNAMI ??????AMEN

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Joanno odmówiłam kilkanaście Nowenn Pompejańskich na pewno. Już ich nie liczę -bo modlę się od 2012 roku.
Czasami odmawiałam po 2 Nowenny równocześnie. Zostały wysłuchane może 3, 4 …Jedna po 1,5 roku, inna po ponad roku. Ale to nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest zmiana jaka nastąpiła we mnie. Jestem już zupełnie innym człowiekiem niż byłam 5 lat temu i dlatego chociaż moje ziemskie intencje nie zostały wszystkie wysłuchane jestem zadowolona ze swojego życia i wdzięczna za nie Bogu takie jakie jest.

Yeee Yee :*
Gość
Yeee Yee :*

Odmówiłam dwie nowenny i nic sie nie zmieniło… Zupełnie nic… Dalej tkwię jak kamien a życie pędzi z wiatrem, tylko mnie omija…

Maria W
Gość
Maria W
PS. JOANNO JA PRZEZ NIECALE ODMOWILAM PONAD 20 NOWENN PO 2 ODMAWIAM I NIC SIE NIEZMIENILO WYLALA SIE ZEWSZAD GNOJOWICA NAMNIE ZYCIE WYWROCILO SIE DOGORY NOGAMI ALE JESTEM NOWYM CZLOWIEKIEM Z NOWA KARTA POCHARATANA ALE WIEM ZE I JA I MOI SYNOWIE I MAZ SA W DOBRYCH REKACH ZMIENIAMY SIE A DZIEJA SIE RZECZY POLUDZKU NIEMOZLIWE I CHOC POL WLOSOW NIEMAM NA GLOWIE ALE TRWAM BO JEST MI CUDOWNIE A ROZANIEC STAL SIE MOJA OBRACZKA W DZIEN I W NOCY I TOBIE TEGO ZYCZE PRZEDEMNA DLUGA DROGA ALE WIEM TAK JAK MI SIE SNILO JADE W DOBRYM POCIAGU I W… Czytaj więcej »
Maria W
Gość
Maria W

PS DO JONNY 11 SIERPNIA MINIE 2 LATA JAK MATKA BOZA PRZYSZLA DOMNIE Z NP TAM NIEDOPISALAM W WPISIE

Janek
Gość

Mario masz rację. Gdyby człowiek żył jak dziecko Boże to nie musiał by się o wiele rzeczy martwić. Niestety na tym świecie wiele ludzi żyje po swojemu – oszukani przez szatana żyją w grzechu i mają opiekę szatana a z nią problemy, choroby, ubóstwo itp. Bóg jest hojny tym co Go miłują zapewnia życie w pokoju i radości. Mi iś wydaje że chcąc przyspieszyć realizację Nowenny należy zrezygnować z szatana. Polecam ciekawy link
https://www.youtube.com/watch?v=chrNkeeoBJQ
Błogosławię

MartaB
Gość
MartaB

Prosze nie pisz dużymi literami!! To jest krzyk!! Nie da się tego czytać!! Sory!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!