Ilona: Nowe Życie

Pokój i Dobro! Nowennę Pompejańską odmawiam od 14 lutego 2014 i to jest trzecia intencja Mateczka nie wysłuchała mnie w powierzonych dwóch wcześniejszych ,ale to dla mnie jest łaską! Długo nie mogłam napisać świadectwa,nie umiem wytłumaczyć dlaczego!Zawsze mam trudności w dzieleniu się słowem .Przeczytaj Ilona: Nowe Życie
Przeczytaj całość

Krystyna: Hałaśliwi sąsiedzi

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w sytuacji, która wydawała się być nie do rozwiązania. Mieszkam w bliku z mężem i dorosłym synem. Moi sąsiedzi z góry to rodzina: 4 osoby dorosłe i dwoje dzieci, zachowujące się dosyć głośno i hałaśliwie. Dzieci całymi dniami biegały, skakały, grały w piłkę i hałasowały do późnych godzin wieczornych.
Przeczytaj całość

Paweł: Nowenna Pompejańska czyni cuda

Czuję, że mam wsparcie z każdej strony, a wczoraj szefowa przyniosła mi do podpisania umowę o pracę przedłużającą moją karierę i dającą wiele spokoju i możliwości.
Przeczytaj całość

Mama: wyleczenie z różnych chorób

Moją przygodę z Nowenną rozpoczęłam przed 6 laty, dowiedziałam się o niej od siostry. Byłam wtedy w ciąży z drugim dzieckiem po drugim poronieniu. Miałam wiele obaw, trosk, to dzięki niej wymodliłam zdrowie dla dziecka, choć w ciąży USB pokazywało wadę nerki, wyodliłam szczęsliwy i łatwy poród.
Przeczytaj całość

Ania: Modlitwa za dusze w czyśćcu

Dziękuję Bogu i Wspomożycielce Dusz Czyśćcowych za prowadzenie i umocnienie.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Może kiedyś to wszystko zrozumiem

Po nowennę sięgnełam w bardzo trudnym momencie życia. Właściwie byłam w rozpaczy. Rozpadł się mój związek co było dla mnie nie do przejścia. Odmawiając różaniec wielokrotnie płakałam z bólu który towarzyszył mi każdego dnia.

Chociaż było to bardzo trudne zawierzyłam sprawę Matce Bożej…modliłam się za konkretną sprawą. Nie otrzymałam odpowiedzi w prost. Może kiedyś to wszystko zrozumiem, myślę że tak się stanie, w odpowiednim dla mnie czasie. Nowenna bez wątpienia pozwoliła mi przetrwać ten trudny okres, ona mobilizowała mnie do codziennej aktywności i dawała nadzieję że kiedyś jeszcze będzie dobrze. Za to jestem wdzięczna, bez wewnętrznego wsparcia nie wiem jak bym sobie poradziła. Do tego doszły kłopoty zdrowotne, które na szczęście okazały się nie groźne. Moje życie powoli wraca do normalności, ciągle kiedy dopada mnie ciężki dzień powtarzam sobie w myślach ,,niech będzie wola Twoja, nie moja” i to mi pomaga. Z serca dziękuję Matce Bożej za wszystkie łaski którymi mnie obdarza, bo wierzę że zawsze jest obok. Pozdrawiam

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Elżbieta: Może kiedyś to wszystko zrozumiem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

Bóg zazwyczaj daje nam to czego akurat najbardziej potrzebujemy. Myślę, że te wszystkie ciężkie doświadczenia są elementem planu, który Bóg chce zrealizować wobec Ciebie. Zawierz mu i ufaj. Potrzeba też dużo cierpliwości, aby otrzymać spodziewane łaski

Magdalena
Gość
Magdalena

Teraz Ci wszystko ciężko zrozumieć.. ale Ufaj 🙂 Ufaj.. całym sercem. Oddaj się, w kochające ramiona Mamy, przytul mocno i płacz. Łzy dają oczyszczenie, uwolnienie.. Uwielbiaj Pana za te trudności. Zobaczysz jaką staniesz się silną córką 🙂

Jeśli masz możliwość uczestniczyć w Mszach o Uzdrowienie- Nie zastanawiaj się 😉

Błogosławie Cię +++

Bogusia
Gość
Bogusia

Nie ustawaj w zawierzaniu Matce Bożej całego Twojego problemu.Nigdy nie opuszcza swoich dzieci i zawsze z nami jest . Czasami trudno to pojąc, ale tak naprawdę jest .Gdyby nie Maryja już dawno bym nie dala rady. Ufaj proszę i nie poddawaj się.

Obrazki z nowenną pompejańską?