Ula: Dziękuję Ci Mateczko !

Witajcie Kochani Czciciele Matki Bożej. Pragnę podzielić się z Wami łaską, którą wymodliłam odmawiając Nowennę Pompejańską. Obecnie odmawiam swoją 5 nowennę, natomiast nowennę numer dwa odmówiłam w intencji zdania egzaminu specjalizacyjnego, najważniejszego chyba egzaminu w moim życiu, bo związanego z pracą zawodową.Przeczytaj Ula: Dziękuję Ci Mateczko !
Przeczytaj całość

Aneta: Nowenna pomaga przetrwać

Odmawiam druga nowennę, a właściwie trzecia ,ale za pierwszym razem nie podołałam.Było ciężko i pogubilam się. Postanowiłam spróbować jeszcze raz i choć też było ciężko, bo praca ,zajęcia i pokusy z zewnątrz -wytrwałam.po skończeniu nowenny okazuje się ze zaczego czegoś brakować, że nie czułam ze mam więcej czasu ,okazało się ze brakuje mi tej modlitwy i ze jej potrzebuje.Tak zaczęłam druga nowennę.
Przeczytaj całość

Krzysztof: Pomoc w najtrudniejszym momencie

Świadectwo rozpocznę od opisania naszej sytuacji. Otóż jesteśmy w miarę typową polską rodziną: mamy z żoną dwójkę dzieci – szesnastoletnią córkę i ośmioletniego syna, domek na przedmieściach (oczywiście na kredyt we frankach), pracowaliśmy na etatach. Oprócz tego wspomagamy się prowadzoną przeze mnie działalnością gospodarczą, która w założeniu miała ułatwiać nam...
Przeczytaj całość

Bogusław: To był najlepszy prezent gwiazdkowy!

Przez prawie ostatnie trzy lata byłem bez pracy. Moja rodzina (żona, córka i ja) utrzymywała się jedynie z oszczędności i poborów małżonki. Mimo tego, że żona zarabia dobrze, nasze oszczędności szybko się skończyły. Przez cały ten czas, kiedy pozostawałem bez zatrudnienia, modliłem się do Boga o pomoc, ale pracy nie mogłem znaleźć. Odpowiedziałem na setki ogłoszeń z tak marnym skutkiem, że moja samoocena bardzo spadła i zacząłem poważnie wątpić, czy w ogóle znajdę jeszcze jakiekolwiek zatrudnienie (zbliżam się do 50-ki).
Przeczytaj całość

Adam: Powierzyłem swoje życie Matce Bożej.

Jutro kończę kolejną Nowennę Pompejańską. Tak jak w poprzedniej modliłem się w intencji poukładania mojego życia zawodowego i rodzinnego. Powierzyłem swoje życie Matce Bożej.
Przeczytaj całość

Elżbieta: intencja się spełniła i nadal czuję opiekę Matki Przenajświętszej

Witam wszystkich czytających świadectwa na tej stronie. Moją ostatnią Nowennę Pompejańską odmówiłam ”O zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla mojego rodzeństwa”.

Muszę przyznać, że intencja się spełniła i nadal czuję opiekę Matki Przenajświętszej. Moja siostra, nie mogła przebaczyć dawnych urazów drugiej siostrze, ciągle wracała do przeszłości wyciągając ”stare brudy” – nagle jakby ktoś ją odmienił. Rozmawiają ze sobą, są życzliwe, po wrogości czy wręcz nienawiści nie ma śladu – to prawdziwy CUD! Do tej pory nie pomagały rozmowy ani tłumaczenia, niezawodna okazała się modlitwa. Mój brat, który od kilku lat miał zatargi z sąsiadami – rozmawia i żyje ze wszystkimi w zgodzie. Miłosierdzie Boże jest wielkie. Dziękuję Matko za wysłuchanie mojej prośby i otrzymane łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Elżbieta: intencja się spełniła i nadal czuję opiekę Matki Przenajświętszej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Andrzej
Gość
Andrzej

kiedy lepiej iść na mszę rano o 7.00 i potem szybko do szkoly czy wieczorem o 18.00 i mało czasu na resztę rzeczy

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!