Eliza: zapomniałam o swoim zobowiazaniu

Witam! I ja muszę podzielić się swoim świadectwem! Nie dotrzymałam jednak obietnicy od razu!!! Od 2 lat mam problem z polipami w macicy. Mój lekarz twierdził, że muszę mieć operację laparoskopową pod pełną narkozą aby go usunąć. Ja nie bardzo chciałam poddać się tej operacji bo wiedziałam, że wiele kobiet...
Read More

Zofia: W intencji męza o uwolnienie z choroby alkoholowej

Pierwszą nowennę skończyłam odmawiać 19 stycznia w intencji mojego męza o jego przemianę.Matka Boża mnie wysłuchała,mąz sie bardzo zmienił,może nie przestal całkowicie pić ale ograniczył do jednego piwa wieczorem.Jest innym człowiekiem.Wcześniej modliłam się do Św. Rity,bylam na pielgrzymce w Częstochowie w tej intencji .Tam na miejscu prosiłam Matkę Bożą o pomoc.Po odmowieniu nowenny zostałam wysłuchana.Doznałam też innych łask duchowych,za co jestem niezmiernie wdzięczna.Wiem ,że Matka Boża nikogo nie opusci kto się do Niej ucieka i za Jej przyczyną można wiele łask wyprosić.Już 2.02.2015 zacznę nowenne we własnej intencji.
Read More

Anna: Cudem otrzymałam pracę

Witam wszystkich modlących się Nowenną Pompejańską Pragnę złożyć świadectwo łaski otrzymanej za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej. Dopiero po czasie zorientowałam się, że był to prawdziwy cud z uwagi na daty, w których podejmowałam Nowennę. Po tym, jak nie przedłużono mi umowy w zakładzie pracy, w którym pracowałam przez ostatnie cztery lata, przeszłam prawdziwe załamanie i depresje. Tym bardziej, że byłam po rozwodzie z trójką dzieci i z długami. W internecie dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej i licznych świadectwach.
Read More

Paulina: Samotność

Ufam jej bezgranicznie, jest przy mnie zawsze i wiem że nigdy mnie nie opuści.
Read More

Elżbieta: Moja Nowenna za syna

Wczoraj skończyłam odmawiać moją pierwszą Nowennę w intencji mojego Syna, o uzdrowienie, nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła i wszystkie potrzebne Łaski i Dary Boże, w Podziękowaniu za wszystkie Dary i Łaski i w podziękowaniu za mojego Syna. W Niedzielę Palmową telefon, dzwoni Syn. Przeczytaj Elżbieta: Moja Nowenna za syna
Read More

Elżbieta: intencja się spełniła i nadal czuję opiekę Matki Przenajświętszej

Witam wszystkich czytających świadectwa na tej stronie. Moją ostatnią Nowennę Pompejańską odmówiłam ”O zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla mojego rodzeństwa”.

Muszę przyznać, że intencja się spełniła i nadal czuję opiekę Matki Przenajświętszej. Moja siostra, nie mogła przebaczyć dawnych urazów drugiej siostrze, ciągle wracała do przeszłości wyciągając ”stare brudy” – nagle jakby ktoś ją odmienił. Rozmawiają ze sobą, są życzliwe, po wrogości czy wręcz nienawiści nie ma śladu – to prawdziwy CUD! Do tej pory nie pomagały rozmowy ani tłumaczenia, niezawodna okazała się modlitwa. Mój brat, który od kilku lat miał zatargi z sąsiadami – rozmawia i żyje ze wszystkimi w zgodzie. Miłosierdzie Boże jest wielkie. Dziękuję Matko za wysłuchanie mojej prośby i otrzymane łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Andrzej Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Andrzej
Gość
Andrzej

kiedy lepiej iść na mszę rano o 7.00 i potem szybko do szkoly czy wieczorem o 18.00 i mało czasu na resztę rzeczy