Beata: spowiedź

Moja Nowenna została wysłuchana.Modliłam się o nawrócenie pewnej osoby.Po ponad roku życia bez Boga poszła do spowiedzi.Niesamowite,bo nic tego nie zapowiadało,wręcz uważała ,że jest wszystko w porządku.A teraz sama zaczęła się modlić. Sama też dostrzegłam,że zostałam umocniona i jestem dużo spokojniejsza w pracy,wszystko się jakoś układa i łatwiej znoszę różne...
Przeczytaj całość

Ewa: Naprawa rozpadającego się małżeństwa

Po ślubie okazało się że mąż zaczyna się dziwnie zachowywać (w narzeczeństwie nic na to nie wskazywało), staje bardzo pedantyczny, zaczął zadawać "dziwne" pytania, na które wymaga, czy wręcz wymusza bardzo szczegółowych odpowiedzi, chodziło o brudy, smary, zaczął się wycierać, sprawdzać czy nie jest brudny, zaczął mnie sprawdzać, stał się agresywny.Okazało się, że jest chory na natręctwa myśli. Nasze życie zmieniło się w niekończący się koszmar...Teraz na wspomnienie o tym, łzy mi same lecą po policzkach...Byłam z nim wszędzie u lekarzy, na terapiach, u księży, u egzorcysty i nic nie pomagało.
Przeczytaj całość

Karolina: Jak Ona musi nas wszystkich kochać, niepojęte to wszystko.

Witam, swoją pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w intencji pozostania w  mojej obecnej pracy, kończyła mi się umowa, nie było wiadomo co będzie dalej. Na 4 dni przed końcem nowenny, dowiedziałam się, że mogę zostać bez problemu, dostałam umowę na stałe i w dodatku podwyżkę. Przeczytaj Karolina: Jak Ona musi nas...
Przeczytaj całość

Weronika: Uzdrowienie syna z ciągłego, alergicznego kataru

Witam. Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem z odmawiania cudownej modlitwy , jaką jest Nowenna Pompejańska.
Przeczytaj całość

Małgosia: Wymodlony mąż dla córki i narodziny wnuczki od syna

Pierwszy raz Nowennę pompejańską w intencji dobrego męża dla córki odmawiałam trochę nieudolnie bo nie do końca wiedziałam jak ma to wyglądać. Ale Matka Boża wysłuchała i zakończył się niedobry związek mojej córki a po jakimś czasie poznała wspaniałego chłopca dla ktorego Bóg jest na pierwszym miejscu. Ufam że to...
Przeczytaj całość

Elżbieta: im więcej diabeł podkładał kłód pod nogi, tym bardziej byłam pewna

Szczęść Boże, To moja druga Nowenna. Modliłam się o nawrócenie chłopaka mojej przyjaciółki. Jeszcze się nie spełniła, ale wierzę, że to tylko dlatego, że nawrócenie ateisty nie jest łatwą rzeczą. Wiary dodaje mi sen, który miałam tuż przed rozpoczęciem Nowenny.

Śniło mi się, że byłam w kościele, na Mszy Św. i źle się poczułam więc wyszłam. Poczułam, że coś jest nie tak, na chwilę się obejrzałam i stał za mną diabeł. Zaczęłam biec, a on ruszył za mną. W połowie drogi do domu, gdy już mnie doganiał, pojawił się ten chłopak i zapytał, co się stało.Powiedziałam mu, że diabeł mnie goni. A on zrobił się bardzo jasny,jak Anioł, uśmiechnął się i powiedział, że wszystko będzie dobrze.
Było bardzo ciężko, w mojej rodzinie zaczęły się kłótnie, u przyjaciółki jeszcze gorzej, kilka razy było blisko rozstania, rodzice ją do niego zniechęcali. Dałam radę dzięki pomocy Boga, Matki Bożej i modlitw do Michała Archanioła. A im było gorzej i im więcej diabeł podkładał kłód pod nogi, tym bardziej byłam pewna, że jest to właściwa intencja. Teraz modlę się za niego Koronką do Miłosierdzia Bożego i byłam na pieszej pielgrzymce w intencji jego nawrócenia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!