M: Skupiając się na różańcu nawet nie zauważyłem jak łatwo pokonałem nałóg nadużywania alkoholu.

Bardzo chciałem odmawiać nowennę pompejańską i kiedy rozpocząłem odmawiać swoją pierwszą nowennę była ona w intencji poczęcia dziecka w moim małżeństwie. Chociaż nie przyniosła ona jeszcze owoców, jednak doświadczyłem jak codzienna modlitwa na różańcu pomimo wielu przeciwności a były one na każdym kroku, uszlachetnia i daje wielką siłę. Podczas modlitwy doświadczyłem bliskości Matki Bożej Pompejańskiej jej opieki i wsparcia.
Przeczytaj całość

Filip Mikołaj: Chwała i dzięki Królowej!

Moja dziewczyna zmówiła w mojej intencji Nowennę Pompejańską, gdyż byłem w nałogu masturbacji i nie mogłem z niego wyjść. Ostatni raz tym grzechem splamiłem się dzień przed tym, od kiedy ją zaczęła mówić.
Przeczytaj całość

Ewa: Pierwszy w mim życiu różaniec odmawiany był z internetu

Pierwszy w mim zyciu rozaniec odmawiany z internetu bo sama nie potrafie ,naprawde warto zawierzyc Matce Boskiej
Przeczytaj całość

Ewelina: Wiele łask Bożych

Szczęść Boze! Juz dawno miałam napisać świadectwo. Odmówiłam chyba 4 nowenny i zawsze Maryja czymś mnie obdarzała. 3 Nowenny odmówiłam w intencji macierzynstwa dla mnie i meza ponieważ bardzo pragniemy zostać rodzicami i nadal wierzymy ze tak sie stanie pomimo ze narazie czekamy i wierzymy... Nowennę zaczęłam odmawiać 1 grudnia...
Przeczytaj całość

Jola: Nowenna Pompejańska

Obecnie są w trakcie leczenia. Ufam że wszystko będzie dobrze.
Przeczytaj całość

Edyta: Kiedyś chodziłam do wróżki, teraz wiem, to była furtka do złego.

Odmawiałam Nowennę Pompejańską za swojego byłego chłopaka, narkomana, żeby wyprosić dla niego Łaski. Łaskę dostałam ja sama mam dwie córki jedną z mężem 9 lat , drugą 2.5 z narkomanem. Jestem samotną matką, nawróconą i od wczoraj zaczynam Nowennę odmawiać za męża powrót jego do domu. Niosę posłanie, kogo spotkam i zauważę coś dziwnego mówię czy wie co on nosi. Kiedyś chodziłam do wróżki wierzącej w Boga, teraz wiem, to była furtka do złego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!