Marek: Pan Bóg uleczy każdą, nawet najgłębszą ranę!

Pragę podzielić sie z Wami moim świadectem, nie mam wątpliwości, że jeszcze bardziej przekona Was do odmawiania i wiary w tę niezwykłą i pełną miłości dla nas modlitwę. Od czego by tu zacząć? Może od tego, że moje dzieciństwo nie było do końca udane, rodzice często i bardzo się kłócili,...
Przeczytaj całość

Magda: modlitewnik i nawrócenie

Przez wiele lat byłam osobą niewierzącą. W styczniu 2015 roku dziwnie się czułam, tak jakby ktoś nade mną czuwał, nie wiedziałam skąd moje uczucia się wzięły. Myślałam, że to wszystko to tylko moja wyobraźnia i bagatelizowałam to. Na początku lutego przez przypadek włączył mi się film w internecie na którym...
Przeczytaj całość

Dominika: Ulga pomimo trudności

Odmówiłam na razie jedną nowennę pompejańską i mogę powiedzieć, że pozwala ona przejść bardzo ciężkie chwile - odmawianie jej pozwala przetrwać, jej owocem jest ulga w cierpieniu. Zauważyłam też, że w moim życiu pojawiają się radosne chwile, co z uwagi na trudną sytuację życiową, było intencją nowenny.
Przeczytaj całość

Monika: Zdany egzamin na prawo jazdy

Po raz pierwszy o nowennie pompejańskiej usłyszałam od znajomej, która podarowała mi ulotkę z informacjami na temat tej modlitwy. Pomyślałam że mogłabym się pomodlić w intencji zdania egzaminu na prawo jazdy. Pomimo moich usilnych starań niestety oblałam 3 egzamin i byłam naprawdę załamana tym, że nie mogę się z tym...
Przeczytaj całość

Danusia:Modląc się otrzymałam dar spokoju wewnętrznego

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z internetu. Modlę się tą modlitwą od maja 2012r. Odmówiłam dziewięć Nowenn a dziesiątą kończę odmawiać. Jest to Nowenna nie do odparcia i tak jest. Dzięki tej modlitwie moje życie, ja sama, osoby mi bliskie zmieniają się na dobre. Przepraszam Cię Matko Boża, że tak długo nie pisałam świadectwa ale to chyba zły mieszał mi w myślach.
Przeczytaj całość

E.: Żadne czyny i niewłaściwe wybory męża nie zwalniają mnie z przysięgi małżeńskiej… -uratowane małżeństwo.

„Żadne czyny i niewłaściwe wybory męża nie zwalniają mnie z danego słowa. Ponieważ ja NIE przysięgałam: „Ślubuję ci miłość, dopóki będziesz mnie kochał… Wierność, dopóki mnie nie zdradzisz…

Uczciwość małżeńską, dopóki mnie nie okłamiesz… Oraz że cię nie opuszczę, dopóki ty zostaniesz przy mnie…” (fragment z książki „Ile jest warta Twoja obrączka”)

Dziś jest ostatni dzień Nowenny intencji łaski nawrócenia dla mojego męża. Niestety ta intencja nie została jeszcze wysłuchania ale otrzymałam mnóstwo innych łask za które chce podziękować.
Nowenny omawiam nieprzerwanie od października. Po zdiagnozowaniu u mnie nieuleczalniej choroby i zdradzie męża nic więcej mi nie zostało… Po tym wszystkim co się stało postanowiliśmy spróbować uratować nasze małżeństwo. I w tej intencji odmawialam pierwsze nowenny. Przebaczylam i staram się przebaczac na nowo każdego dnia. Przez 30dni odmawialam również specjalną modlitwę za tamta kobietę oraz egzorcyzm małżeński. W mężu widzę zmiany… Stał się spokojnym i czułym mężczyzna, bez wybuchów agresji, bardziej zaangażowanym w wychowanie naszego dziecka ojcem,które teraz za nim świata nie widzi. Widzę jak stara się walczyć ze swoimi uzależnieniami i zniewoleniami i być lepszym mężem… Jednak mogę wręcz powiedzieć że Nowenna była jak kij włożony w mrowisko… Męża uzależnienia i zniewolenia coraz bardziej się nasilają… Zły nie odpuszcza, a ja wierzę że Maryja pozwoli mi wytrwać w modlitwie a mojemu mezowi zesle potrzebne laski, dlatego od jutra zaczynam kolejna Nowenne o jego uwolnienie, bo jeszcze długa przed nami wiem że z mocą Maryji uda nam się wyjść na prostą drogę…
Dziękuję za najważniejszy dar – łaskę wspólnej małżeńskiej modlitwy i odnowienie przysięgi małżeńskiej, poglebienie naszej malzenskiej jednosci i duchowosci. Wcześniej było to zupełnie nie do pomyślenia byśmy razem się modlili… Staliśmy się sobie bardzo bliscy, jest więcej czułości i otwartości, dużo więcej rozmów i wzajemnej pomocy i troski, wspólnego czasu razem. Mąż zaczął nosić ślubną obrączke, która przeleżala tyle lat głęboko w szufladzie.
Różaniec stał się nieodłącznym elementem mojego dnia. Ta modlitwa uspokaja i daje mi siłę gdy zły próbuje mieszać… Wtedy zamiast sama gorączkowo działać powtarzam w duchu „Jezu, Maryjo, wy się zajmijcie moim mężem, Wam go zamierzam z ufnością”.
Stałam się zupełnie inna osoba. Spokojna, zawsze pogodna, cierpliwa, uleczona z depresji i leków. Uważam teraz raka i cały koszmar zdrady i małżeńskiego kryzysu za wyjątkowe błogosławieństwo które miało nas uświęcic i zbliżyć do Boga i siebie nawzajem. Czuję się jakbym szła po wodzie, za Jezusem, trzymając w jednej dłoni Różaniec a w drugiej dłoń mojego meza, który teraz non stop powtarza jak bardzo mnie kocha i że jestem jego życiowym aniołem stróżem… ale zły próbuje go nieustannie ciągnąć w swoją stronę. Mnie rowniez dopadalo zniechecenie, zwatpienie, wrecz fizyczna niemoznosc modlitwy, niespowodowane niczym wybuchy złości, najdziwniejsze niepomyslne zbiegi okolicznosci, odwrocenie sie siostry i przyjaciol, ktorzy do tej pory zawsze byli wsparciem i pomoca, mnostwo nocnych koszmarów, czasami wręcz z kuszeniem (spalam przez wiele nocy z różancem w ręku), zasypianie przy modlitwie, bluzniercze myśli…. Wiele razy odmawialam różaniec przez łzy, ale wytrwalam.
Dziękuję Maryjo z sercem przepelnionym nieopisana wdziecznoscia za laske spowiedzi generalnej, porawienia relacji rodzinnych z rodzina meza, wytrwania na diecie, wiekszej samodyscypilny, wszystkie inne niezliczone łaski dnia codziennego i opiekę, „przypadkowe” ksiazki i wyklady ( zwlaszcza Pana Mieczysława Guzewicza), które bardzo mi pomogly w zrozumieniu prawdziwej istoty i nierozerwalnosci sakramentalnego małżeństwa i tego że moją największą powinnościa jako żony jest zadbanie o to by mój mąż został zbawiony. Dziekuje wszystkich niesamowitych ludzi, którzy mi pomogli przejść przez te „ciemną dolinę”.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

17 komentarzy do "E.: Żadne czyny i niewłaściwe wybory męża nie zwalniają mnie z przysięgi małżeńskiej… -uratowane małżeństwo."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Mea
Gość

Jak brzmi egzorcyzm małżeński? Bardzo proszę o tekst.

Joanna
Gość
Joanna

W imię Ojca i Syna i Ducha Św. Boże z Twoją pomocą powołując się na sakrament małżeństwa ja żona wzywam mojego męża do miłości ku mnie i z Twoją mocą przez krew Twego Syna na mocy sakramentu małżeństwa przerywam wszystkie więzy sił nieczystych jakie go ode mnie odciągają. Amen.”

Dorota
Gość
Dorota

Dziękuję za piękne świadectwo. Również jestem mężatką na życiowym zakręcie a Twoja postawa umocniła mnie do dalszej modlitwy w intencji nawrócenia mojego męża. Podziwiam Twoją wiarę. Zawierzam Was opiece Matki Bożej-ona zawsze jest przy nas!

Maria II
Gość
Maria II

Zdrowia Ci życzę,niech Maryja „Uzdrowienie Chorych” wstawi się za Ciebie do Swojego Syna.Ofiaruję modlitwę.M

aga
Gość
witam, pełen podziw dziekuje za tytuł książki skorzystam.Maryja działa poprzez te swiadectwa jestem na etapie separacji.Właśnie miałam plany rozwodu mimo odmawiania nowenny z powodu braku nadziei miałam juz dość kłotni picia i chamstwa mego meża nerwowości spowodowanej piciem.I przyszło świadectwo co jest warta obrączka. No właśnie mam świadectwo związane z obrączką. Jak tylko mąż był dla mnie okropny ściągałam ja .Najpierw na tygodnie potem mce i tak moze 4 lata. Jak tylko po namowie męża ją ubierałam on mnie zaraz atakował. Zrozumiałam że zły tego nie tolerował.!!Obrączka ma więc moc.Twierdze to po latach i przemyśleniach gdyż był związek ogromnego uczucia… Czytaj więcej »
Ania
Gość

Czy mogę się dowiedzieć jaka to modlitwa 30 dniowa za kochankę męża?

E.
Gość
Panie Jezu, przychodzę do Ciebie z wielkim bólem i raną zadaną mojemu sercu i naszej małżeńskiej jedności przez osobę trzecią, która wtargnęła w nasze małżeńskie przymierze. Pomóż mi z serca przebaczać codziennie mężowi i jego kochance (żonie i jej kochankowi) wszystkie krzywdy, jakie spotykają nas, mnie i nasze dzieci oraz rodzinę kochanki (kochanka). Poślij do naszych serc Ducha Świętego. Uwolnij proszę, Panie Jezu, kochankę męża (kochanka żony) od uczuć skierowanych do mojego męża (mojej żony) i prowadzących do grzechu śmiertelnego. Uwolnij też mojego męża (moją żonę) od uczuć zakochania w kochance (kochanku) i na powrót napełnij jego (jej) serce miłością… Czytaj więcej »
philip
Gość
philip

Moze Nowenna do Sw Jozefa?!

E.
Gość
Panie Jezu, przychodzę do Ciebie z wielkim bólem i raną zadaną mojemu sercu i naszej małżeńskiej jedności przez osobę trzecią, która wtargnęła w nasze małżeńskie przymierze. Pomóż mi z serca przebaczać codziennie mężowi i jego kochance (żonie i jej kochankowi) wszystkie krzywdy, jakie spotykają nas, mnie i nasze dzieci oraz rodzinę kochanki (kochanka). Poślij do naszych serc Ducha Świętego. Uwolnij proszę, Panie Jezu, kochankę męża (kochanka żony) od uczuć skierowanych do mojego męża (mojej żony) i prowadzących do grzechu śmiertelnego. Uwolnij też mojego męża (moją żonę) od uczuć zakochania w kochance (kochanku) i na powrót napełnij jego (jej) serce miłością… Czytaj więcej »
Teresa A
Gość
Teresa A

Wybierzcie sie na Msze o uzdrowienie

barbara
Gość
barbara

Piekne swiadectwo ! zycze Blogoslawienstwa Bozego i opieki Matki Bozej.

Tatiana
Gość

Wiem doskonale przez co przechodzisz. … ja również jestem na podobnej drodze. Czasem przychodzi strach i zwątpienie, ale staram się i nie ustaję w modlitwie. Niech Maryja Wam błogosławi!

Asia
Gość

Szczęść Boże, jak brzmi ten egzorcyzm małżeński?

Joanna
Gość
Joanna

W imię Ojca i Syna i Ducha Św. Boże z Twoją pomocą powołując się na sakrament małżeństwa ja żona wzywam mojego męża do miłości ku mnie i z Twoją mocą przez krew Twego Syna na mocy sakramentu małżeństwa przerywam wszystkie więzy sił nieczystych jakie go ode mnie odciągają. Amen.”

Teresa A
Gość
Teresa A
Magda
Gość

Dziękuje za to świadectwo , dało mi nadzieje

E.
Gość
W imię Jezusa, na mocy sakramentu małżeństwa zrywam każde zniewolenie duchowe, emocjonalne i fizyczne pomiędzy moim małżonkiem/małżonką , a jego/jej kochanką/kochankiem. I nakazuję w imię Jezusa, na mocy sakramentu małżeństwa duchowi zdrady, braku moralnosci, stagnacji, otepienia, zniewolenia, niewierności, nieprzebaczenia, seksu, uzależnienia od kochanki/kochanka, niechęci i wrogości do mnie, abyście natychmiast wyszli z mojego meza/żony i odeszli od niego/niej pod krzyż Jezusa. Zakazuję wam wracać do niego/niej! Mój mężu/żono, przepraszam Cię za każdy ból i cierpienie, które ci zadałam/zadałem. Odnawiam Ci moją miłość, wierność i uczciwość małżeńską, oraz , że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż Panie Boże… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!