Dorota: spokój w chorobie nowotworowej

Właśnie zakończyłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską i pragnę przedstawić swoje świadectwo jej niezwykłej mocy.
Modliłam się w intencji mojego uzdrowienia z choroby nowotworowej. Mam 43 lata a półtora roku wcześniej zostaliśmy z mężem rodzicami adopcyjnymi 6-letniego chłopczyka.

Po kilku miesiącach macierzyńskiego szczęścia usłyszałam diagnozę: zaawansowany rak piersi. Podjęłam leczenie wierząc, że szybko wrócę do zdrowia, do normalnych obowiązków rodzicielskich i będę towarzyszyć synkowi na dalszych etapach jego rozwoju.
Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać pod wpływem impulsu po operacji usunięcia piersi, tak na wszelki wypadek uważając moje wyzdrowienie jako coś pewnego, bo przecież ja teraz jestem potrzebna synowi i mężowi. Bóg jednak miał wobec mnie inne plany. W połowie części dziękczynnej w trakcie pooperacyjnej radioterapii dowiedziałam się o przerzutach do mózgu. To był dla mnie ogromny szok. Wtedy też zmieniło się moje nastawienie do tej modlitwy. Stała się ona odtąd podstawowym punktem dnia, często odmawiana w postawie „leżąc krzyżem”.
I wtedy stał się cud. Bóg uzdrowił moją duszę. Stopniowo zaczęłam odzyskiwać spokój, wiarę, nadzieję, miłość. Nie wiem, jakie Bóg ma wobec mnie zamierzenia. Poddaję się jego woli, bo wiem, że cokolwiek On postanowi będzie to najlepsze dla mnie i mojej rodziny.
Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AniaKatarzynaAgnieszka LAnna L.Małgorzata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Małgorzata
Gość

Witaj Dorotko. Z Maryją i Jezusem, wszystko przezwyciężysz. Piękne świadectwo. Niech wiara Cię nigdy nie opuści. Całym sercem z Tobą. Małgorzata.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Mój mąż walczy ze złośliwym guzem mózgu,gdy dowiedzieliśmy się o chorobie byłam w ciąży.Teraz jest ojcem dwóch zdrowych córek i się nie poddaje. Ja odmawiam nowennę pompejańską w jego intencji i dodaje ona nam sił do walki z chorobą. Wiara czyni cuda, ja czekam na jego uzdrowienie. Dlatego nie poddawaj się i zaufaj Matce Bożej i Panu Jezusowi. Dla wzmocnienia wiary polecam na youtube audycje Dotyk Boga, mi pomagają wzmacniać wiarę. Pozdrawiam

Anna L.
Gość
Anna L.

Niech Pan Bóg Ci błogosławi i Twojej rodzinie…

Agnieszka L
Gość
Agnieszka L

Niech Bóg Ci Błogosławi i obdarzy łaską zdrowia

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Będę odmawiać w intencji Pani uzdrowienia Modlitwę do Najświętszej Rany Chrystusa.dużo siły i wiary życzę Pani Doroto i Pani Bliskim w tych trudnych momentach.z Panem Bogiem

Ania
Gość
Ania

Modl sie i ufaj! Nie denerwuj sie!Niepokoj nie sluzy niczemu. Bog jest milosierny i wyslucha Twoja modlitwe. Sa to slowa wspanialego kaplana ojca Pio.Bede modlic sie i prosic ojca Pio, bys przez Jego wstawiennictwo otrzymala laske zdrowia. Bedzie dobrze zobaczysz!Niech Bog Ci blogoslawi.

%d bloggers like this: