Mirka: Matka Boża przychodzi nam z pomocą

Dziękuję Ci Królowo Różańca Św. z Pompejów za wszystkie łaski, którymi obdarowałaś moją rodzinę. Ukończyłam moją 14 Nowennę Pompejańską, którą odmawiałam w intencji mojego prawie 4-letniego wnuka. Były problemy neurologiczne i opóźniona mowa.
Przeczytaj całość

Dagmara: Powrót wiary

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.Ja jestem w połowie odmawiania Nowenny Pompejskiej- zaczęłam część dziękczynną. I bardzo dziękuje Matce Bożej za wszystkie łaskie jakie otrzymałam ( córka zdała maturę, dostała się na wymarzone studia, druga córka ma wspaniałego, dobrego chłopaka, jest w mojej rodzinie więcej wrażliwości, miłości, cierpliwości. Przeczytaj Dagmara: Powrót...
Przeczytaj całość

Martyna: Porządki w życiu

Zakończyłam odmawiać drugą nowennę. Modliłam się w intencji łask dla mojego męża. Niezwykle trudno jest je dostrzec. To co najbardziej rzuciło mi się w oczy to to, że mąż jest spokojniejszy, bardziej opanowany i pogodny, mniej się denerwuje. Jednak zmian, które zachodzą we mnie nie da się nie zauważyć. Moje...
Przeczytaj całość

Agnieszka: nadal gorliwie będę odmawiać Nowennę Pompejańską

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się w październiku ubiegłego roku. Po kilku dniach, czyli 2 listopada zaczęłam odmawiać Nowennę z prośbą by przedłużono mi umowę o pracę, która kończyła się w styczniu 2014 roku. W tym czasie byłam zatrudniona w ramach prac interwencyjnych na zastępstwo chorej dziewczyny, a stałej pracy szukałam...
Przeczytaj całość

Renata: Modlitwa za rodziców

Nie watpię ani jednej sekundy, ze Matka Bożą nie pomoże. Ufam i wierze w to ,ze Matka Boża ma dużo miłosierdzia dla nas.
Przeczytaj całość

DOROTA: Dziękuje Ci Kochana Matko Boża Pompejska

Chciałabym podzielić się z Państwem tym ,że za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejskiej moja córka ukończyła szkołę , co uważam za cud .

Córka przez ostatnie półtora roku prawie w ogóle nie chodziła do szkoły , z książką czy zeszytem w ogóle jej nie widziałam . Do szkoły chodziła kiedy chciała . Cała na sza rodzina moja mam i siostra modliłyśmy się do Matki Bożej Pompejskiej . Mam z siostrą odmawiały Nowennę , a ja codziennie różaniec. Dziękuje Ci Kochana Matko Boża Pompejska , śmiejemy się z siostrą i mamą , że to Matka Boża skończyła szkołę , a nie moja córka.
Moje drugie świadectwo to wymodlona Na Nowennie praca. Poszukiwałam dodatkowej pracy , ledwo skończyłam odmawiać Nowennę , którą wtedy dopiero poznałam , a już po jakiś 2, 3 miesiącach dostałam pracę w której pracuję do dzisiaj. Dziękuje Kochana Mateńko . Módlcie się na Nowennie i wierzcie w Nią Ona naprawdę pomaga.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!