Marta: wysłuchana modlitwa w intencji egzaminu

Witam. Parę miesięcy temu odmówiłam nowennenę pompejańską w intencji zdania certyfikatu językowego. Od wyniku tego egzaminu zależało czy mój dyplom zostanie uznany za granicą. Pod koniec odmawiania nowenny przyśnił mi się taki sam wynik jaki kilka dni później zobaczyłam na certyfikacie. Egzamin zdałam i kamień spadł mi z serca.
Przeczytaj całość

Barbara: Szczęśliwe narodziny wnuka

Nowenne Pompejańska odmawiałam w intencji szczęśliwego przyjścia na świat mojego pierwszego bardzo oczekiwanego wnuka
Przeczytaj całość

Mirosława: Dziękuję…

Matko Najświętsza, ja wiem, że nie zostawiłaś mnie samotnej w modlitwie, że wysłuchałaś mnie i otoczysz opieką mojego syna, tak jak robiłaś to przez całe jego nie łatwe życie. Miałam już tego nie jeden znak, ale nie doceniałam tego.
Przeczytaj całość

Natalia: znajomy odebrał wyniki i okazało się, że po chorobie nie ma śladu

iestety nie udało mi się do końca odmówić całej modlitwy, jednak Matka Boża wiedziała co robić i działała.
Przeczytaj całość

Marta: Wiara i uzdrowienie

Gdy czytałam jedną z książek, ze środka zaczęła wypadać mi maleńka karteczka z nowenną pompejańską.
Przeczytaj całość

Dominika: Czy to Miłość dla mnie?

Nie pomyślałabym, że kiedyś napiszę tu świadectwo.. Ale przecież odmawiając nowennę, obiecałam Maryi: ‚wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną!’ Przywiodło mnie tu gorące pragnienie serca. Otóż, podejmowałam się w swoim życiu kilku nowenn.

Dwie ukończyłam. I te dwie nowenny były w intencji chłopaka, którego kocham już kilka lat.. Jednak uświadomiłam sobie, że w gruncie rzeczy, to w czasie jednej nowenny, modliłam się w dwóch intencjach.. O rozpalenie jego serca i o szansę bycia razem. Niby powiązane rzeczy, ale jednak 2 intencje.. Po tym wszystkim, co działo się w czasie odmawiania i po ukończeniu nowenny, jestem pewna, że Maryja rozpalała jego serce. Pojawiła się ogromna bliskość między nami i wyznał mi, że często myśli o ‚nas’ i że bardzo mu się podobam.. mieliśmy także rozmowy na temat przyszłości. Jednak ten chłopak myśli o zakonie.. widzę, że walczy ze sobą i na początku zarzucałam Bogu, że zabiera dla siebie osobę, którą tak kocham, a przecież Bóg ma tylu ludzi, którzy są Mu oddani. Jednak zrozumiałam potem, że Maryja i Bóg nieustannie próbują mi pomóc. Przecież rozpalają jego serce, ale on jako człowiek, dostał od Boga wolną wolę i to on ostatecznie podejmie decyzję.. Ostatnią nowennę ukończyłam w Niedzielę Bożego Miłosierdzia! To był dla mnie szczególny znak, bo przecież nie liczyłam sobie wcześniej, którego dnia zacząć nowennę, aby skończyć ją akurat tej Niedzieli! I kiedy ukończyłam nowennę, mieliśmy niemiłą dla mnie rozmowę i myślałam, że się załamię.. Mówił, że to mogło tak wyglądać, ale nie chciał robić mi nadziei.. Lecz potem spadł deszcz łask i cudowności! Było tyle pięknych sytuacji, słów, czynów. Tylko w tle wciąż ten zakon.. Postanowiłam podjąć się trzeciej nowenny. O szansę bycia razem.. I choć nie jestem pewna, czy to dobra intencja, gdyż nie wiem, czy to nie jest narzucanie czegoś Bogu, to wierzę w Jego moc, miłosierdzie i wstawiennictwo Niepokalanej! Jestem pewna, że rozwiążą tę sprawę najlepiej jak się da. Będę szczęśliwa i ja, i on. Za to wszystko cześć Maryi i chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Dominika: Czy to Miłość dla mnie?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karola
Gość
Karola

Ciężki temat. Chłopak widocznie się miota, nie wie w którą stronę iść. Może nie chce Cię zranić, ale takie huśtawki nikomu nie służą. Ja miałam nieco inną sytuację, bo mój mężczyzna był już w zakonie (zanim się jeszcze poznaliśmy), ale przed pierwszymi ślubami zrezygnował, stwierdził, że to nie jego droga. Ja modliłam się dwa lata przed jego poznaniem o dobrego męża tą nowenną i kto wie, może właśnie Pan Bóg mi tego przyszłego męża zesłał. Jest naprawdę fantastyczny i inny niż moi poprzedni partnerzy, a dzieje się tak dlatego, że całym sercem kocha Boga. Rozważamy wspólną przyszłość.

Czesia
Gość
Czesia

Dominiko, jesteś mądrą osobą……oddaj wasze sprawy w ręce Maryi, niech się stanie wola Boża. Jeśli ten chłopak jest ci pisany , będzie twoim mężem i będziecie szczęśliwi. Jeśli wybierze zakon bo czuje powołanie, Maryja postawi na twojej drodze życia odpowiedniego mężczyznę…..Zawierz Jezusowi i Maryi!

Izabela
Gość
Izabela

Proponuje odmówić nowennę w intencji rozeznania, albo w intencji wyboru Jego przyszłości. Oddaj szczerze tą sprawę Jezusowi i Maryji, módl się, żeby stała się Boża Wola…tak będzie najlepiej dla wszystkich. Jeżeli wybierze zakon, a Ty czujesz, że Go kochasz to możesz nie widzieć w tym sensu ale pamiętaj Bóg ZAWSZE wie najlepiej co dla nas najlepsze i niech On Was prowadzi bo być może ktoś zupełnie inny spędzi z Tobą życie, a to dlatego, że Bóg Was zna i wie jakie wybory są najwłaściwsze. Z Panem Bogiem!

OSOBA MA ROZDROŻU
Gość
OSOBA MA ROZDROŻU

Jestem w podobnej sytuacji tez zawierzyłem Matce Boskiej swoją sprawę w podobnej intencji aczkolwiek modlę się aby Maryja dala mi możliwość stworzenia z ta Osoba związku wypełnionego miłością i wiernością obu stron. Jest ciężko przuchodzą różne myśli nawet czy jest sens odmawiać dalej nowenne. Czuje ze zostaje wystawiony na próbę i nie wiem czy podołam ale modlę się i wierzę że wyprosze u Pana oraz Mtaki ten cud. Pozdrawiam

TERESA
Gość
TERESA

Wielu chłopców miało dziewczyny zostawili ich i poszli do zakonu np. ks. Adam Szustak był tylko sam jeden w domu a jednak powołanie było jego misją, Bóg wie co jest dla każdego najlepsze.

Noe
Gość
Dominika
Gość
Dziękuję wszystkim za komentarze! 🙂 z dnia na dzień uczę się właśnie zaufania Bogu i odnajdywania Jego woli we wszystkim, co się w moim życiu dzieje. A skoro kocham, to.. ważne jest dla mnie szczęście tego chłopaka, więc jeśli w zakonie będzie szczęśliwy, to.. ja może nie od razu, ale po pewnym czasie również poczuję szczęście. Teraz w czasie odmawiania nowenny, czuję ogromny pokój. I to mój wybranek wciąż do mnie pisze.. 🙂 + OSOBA NA ROZDROŻU – cuda dla Maryi to codzienność! Też wierzę, że i u mnie, i u Ciebie się takie zdarzą! ++ Karola, cieszę się Twoim… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!