Marcin: świadectwo

Przez ostatnie 8 miesięcy codziennie odmawiałem nowennę,w jednej intencji aby moja narzeczona wyszła za mnie za mąż.I 19 10 w ostatnią sobotę pobraliśmy się w naszym kościele parafialnym.Dlatego warto odmawiać nowennę ponieważ Matka Boża Pompejańska wysłuchuję każdego kto się do Niej zwraca.
Read More

Sylwia: Modlitwa o pomoc w pracy magisterskiej i egzaminach

Matka Boża jest NIESAMOWITa... Stałam przed wielkim dylematem czy rozpocząć kolejną nowenne pompejańską.. wiedziałam, że zbliża się w moim życiu bardzo trudny okres i mogę nie dać rady fizycznie omawiać kolejnej nowenny.. Jednak w mojej parafii wtedy rozpoczynały się misje parafialne, ponieważ za kilka dni miała do nas przybyć Matka...
Read More

Iza: Maryja uleczyła mnie i oczyściła moje serce

Chcę podzielić się z Wami swoim świadectwem. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się dwa lata temu od koleżanki, która opowiadała o skuteczności tej modlitwy. Wówczas nie dowierzałam, a odmawianie trzech różańców dziennie wydawało mi się niemożliwe. Wówczas też nie miałam tak szczególnej intencji…Przeczytaj Iza: Maryja uleczyła mnie i oczyściła moje serce
Read More

Krzysztof: Odzyskana radość życia

Szczęść Wam Boże! Pragnę dać świadectwo z odmówionej przeze mnie Nowenny, którą zakończyłem z dniem 26 maja 2015 r. Już wcześniej, z końcem ubiegłego roku prosiłem Was o modlitwę. http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/12/krzysztof-prosba-o-modlitwe/Przeczytaj Krzysztof: Odzyskana radość życia
Read More

Renata: Modlitwa za rodziców

Nie watpię ani jednej sekundy, ze Matka Bożą nie pomoże. Ufam i wierze w to ,ze Matka Boża ma dużo miłosierdzia dla nas.
Read More

Daria: Stan narzeczonego w przeciągu jednej nocy poprawił się

Zawsze byłam osobą wierzacą i praktykujacą.. W listopadzie 2015 roku mój narzeczony ciężko zachorował, w przeciągu jednej nocy wszystkie organy w jego ciele przestały funkcjonować, jedynie serce pozostało nienaruszone. Lekarze byli bezradni, nie wiedzieli z czym walczą..

nie dawali mu wielkich szans. Spędzałam przy łóżku ukochanego każdy dzień od rana do wieczora ( w szpitalu spędził 2 miesiące) , każdego dnia jego stan się pogarszał, został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Którejś nocy natrafiłam na stronę poświęconą nowennie pompejańskiej. Już po pierwszej modlitwie poczułam spokój, mimo niekorzystnego rokowania wiedziałam, że mój ukochany pokona chorobę.. Nie poddwałam się. Kiedy zakonczyłam część błagalną, czekała na mnie dobra wiadomość. Stan narzeczonego w przeciągu jednej nocy poprawił się na tyle że mógł być wybudzony że śpiączki, wszystkie organy zaczęły pracę.. W wigilię kiedy poszłam go odwiedzić siedział na łóżku, oddychał bez pomocy respiratora! To był najpiękniejszy prezent jaki kiedykolwiek dostałam.. Z każdym dniem było lepiej.. Matka Boża mnie nie zawiodła i nigdy nie zawodzi. Teraz szykujemy się do ślubu, mój przyszły mąż pracuje, wrócił do dawnej formy. Wyniki badań nie są idealne ale nic nie zagraża już jego życiu. Obiecałam Maryi, że w dowód wdzięczności będę codziennie odmawiała różaniec. Teraz nie wyobrażam sobie aby zabrakło tej modlitwy w moim życiu. Dziękuję Ci z całego serca Matko Boża!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Daria: Stan narzeczonego w przeciągu jednej nocy poprawił się"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Pieke swiadectwo ,wiary i zaufania Maryi.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!