Elwira: Morze łask dzięki Nowennie

Szczęść Boże Wszystkim! Mam na imię Elwira i chciałabym podzielić się z Wami moim doświadczeniem Nowenny Pompejańskiej oraz przemianami w moim życiu, które zaszły dzięki Niej. Na początku pragnę podziękować wszystkim tym, którzy zamieszczają świadectwa, ponieważ one w chwilach trudności i zwątpienia w trakcie Nowenny, a przecież takich nie mało,...
Przeczytaj całość

Agnieszka: W czasie odmawiania nowenny Matka Boża była ze mną

Moja przygoda z nowenną zaczęła się po tragicznych wydarzeniach w mojej rodzinie.Mój kochany syn okazał się być cieżko chory na chorobę genetyczną. Dziś skończyłam moją pierwszą w życiu nowennę i wiem że jutro zacznę kolejną.
Przeczytaj całość

Milena: Matka Boska uwolniła mnie od niechcianych bluźnierczych myśli

Mimo że modliłam sie w intencji meza to jednak Matka Boska w cudowny sposób zaczęła mnie zmieniać... Matka Boska uwolniła mnie od niechcianych bluźnierczych myśli, które pojawiały się na modlitwie.
Przeczytaj całość

D: List – Po ludzku sprawa jest bez wyjścia.

Bałam się najgorszego. Po zakończonej Nowennie-ból ustąpił. To Prawdziwy CUD!
Przeczytaj całość

Agata: Pomoc finansową uzyskałam od osoby na którą nie liczyłam

Bardzo dziękuję Maryi za tak wielką pomoc z sytuacji po ludzku bez wyjscia i proszę o dalszą opiekę dla mojej rodziny, z Bogiem.
Przeczytaj całość

Danuta: Podziękowanie

Jestem już po odmówieniu drugiej Nowenny Pompejańskiej.Chciałam bardzo po dziękować .Moje prośby zostały częściowo wysłuchane. Po skończeniu odmawiania pierwszej Nowenny stało się wiele dobrych rzeczy , o które nie prosiłam. Wciąż wierzę, że Matka Boża pomoże mojemu synowi.Odmawiajcie Nowennę Pompejańska,zaufajcie Maryji.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Danuta: Podziękowanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
viola
Gość

Dziękuję z całego serca za dar macierzyństwa otrzymany dla mojej córki i błagam o opiekę nad nią i nienarodzonym dzieciątkiem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!