Ewa i Michał: Pomoc w sprawach finansowych

Mieliśmy bardzo duże kłopoty finansowe. Pomimo, iż oboje bardzo się staraliśmy, codzienność była coraz gorsza do udźwignięcia.
Read More

Anna: modlitwa w intencji dzieci

Szczęść Boże Odmówiłam Nowenne Pompejańską już 4 razy jedna w intencji mojej rodziny i 3 za kazde z moich dzieci. Aby zacząć odmawiac nowenne potrzeba było wiele czasu bo ponad rok. Ale jak już podjęłąm decyzje to wyrwałam choc czasami było trudno. Otrzymałąm wiele łąsk o które prosiłam.Cieszę sie ,że...
Read More

Grażyna: Zdrowie koleżanki

Szczęść Boże Razem z mężem modliliśmy się nowenną o zdrowie koleżanki która poprosiła mnie o modlitwę w momencie dla niej trudnym.Czekała bowiem na badania które miały wykazać czy ma nawrót raka. Dzięki Bogu i Matce Bożej jest zdrowa.
Read More

Barbara: Moc nowenny pompejańskiej!

Szczęść Boże. Pragnę dać świadectwo o mocy różańca świętego. Nowenna pompejańska to modlitwa prawdziwie nie do odparcia, wierzcie i módlcie się wytrwale! Najukochańsza Matko Różańcowa z Pompejów, żadne słowa nie wyrażą mojego dziękczynienia za łaski jakie uprosiłaś dla mojej córki u swego Syna Jezusa Chrystusa.Przeczytaj Barbara: Moc nowenny pompejańskiej!
Read More

Emilia: Nowe życie

Witam, obiecałam, że napiszę tutaj swoje świadectwo by pokazać wam, że odmawianie nowenny pompejańskiej ma sens. Nigdy nie byłam jakoś blisko z kościołem ani z Bogiem i sądziłam że w życiu nie uda mi się odmówić całego różańca, z resztą z każdych modlitw był on dla mnie najbardziej męczący, za...
Read More

DANUTA: jak widzę teściową serce nie wali mi jak odrzutowiec

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie -chciałabym się podzielić w Wami moimi przemyśleniami oraz łaskami jakie Matka Boża daje mi w moim życiu . Jestem osobą co życiu wiele przeszła ,ale ciągle czułam obecność kogoś kto nie pilnuje i prowadzi

.Teraz po latach widzę to wyraźnie że popełnione grzechy miały wskazać mi jak daleko odeszłam od BOGA . Rok temu byłam na mszy św. uzdrowieni owej-uwolnieni owej u ojca Daniela w Częstochowie i tam dostałam Nowennę Pompejańską -pomyślałam to nie dla mnie za długo ,co dziennie a przecież ja pracuję nie dam rady .I tak rok przeskoczył na nową cyfrę a nowenna leżała co jakiś czas korciło mnie i zaglądałam do szuflady ale ciągle jeszcze nie teraz NIE DAM RADY .I tak nadszedł dzień kiedy sama podeszłam wyjęłam nowennę i zaczęłam się modlić w intencji dzieci o pracę , o potrzebne łaski w życiu .To ciekawe bo nie myślała że nie dam rady tylko poszłam wyjęłam i zaczęłam się modlić .W tej chwili odmawiam już 4 nowennę w różnych intencjach za nieprzyjaciół ,za dusze w czyśczu cierpiące i ufam MATCE BOŻEJ że wysłuchuje mojej modlitwy .Tak naprawdę ja się zmieniłam z znerwicowanej osoby staję się bardziej spokojna już nie mam lęków jak widzę teściową serce nie wali mi jak odrzutowiec staję się spokojna ,bardziej wyrozumiała .Myślę aby w miarę możliwości uczestniczyć we mszy św. często się spowiadać ,przyjmować komunię św. i ofiarować wszystko BOGU to tak naprawę o jeden wie co dla nas jest najlepsze .I to jest piękne że my sami myślimy o dobrze płatnej pracy drogich samochodach luksusach a to w CALE NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE W ŻYCIU -UFAJ MÓDL SIĘ A ŻYCIE SAMO POTOCZY SIĘ PO WŁAŚCIWYCH TORACH I TEGO NAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Gabriela Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Gabriela
Gość
Gabriela

Gorąco polecam modlitwy do bł. Marianny Biernackiej, dobrej teściowej, która poszła na śmierć za ciężarną synową (zginęła razem z synem, ojcem dziecka). Jej synowa zmarła dopiero niedawno, dożywszy sędziwego wieku. Piękna karta z polskiej historii.