K: Wyszliśmy bez obrażeń z wypadku

Do odmawiania nowenny namówiła mnie moja ciocia a potem przez przypadek natknęłam się na nia na fesbooka zainstalowałem aplikację i zaraz z nowym rokiem zaczęłam ja odmawiać to było moje postanowienie noworoczne . Długo się zbieralam do tego by zacząć ,obawiałam się ze w natłoku obowiązków nie będę miała czasu i nie podałam .Teraz wiem ze dla tego kto kto zacznie Maryja ma wsparcie nawet budziłam się sama rano przed budzikiem żeby zmówić jedna część . Po dwóch tygodniach odmawiania dziyeci zaczęły mi chorować tak ze ja ze stresu schudłam .
Read More

Danuta: Mój nowy dom! Dzięki Maryi!

Dziękuję redakcji za codzienną opiekę i otuchę bo bez Was podjęła bym tego trudu i zdecydowała się na cudowną przygodę z Jezusem i Maryją.Niech Was Bóg prowadzi .
Read More

Kuba: Wymodlona miłość i Boże prowadzenie.

Tak się złożyło,że miesiąc po rozstaniu zmieniłem pracę i poznałem w niej dziewczynę, która była w podobnym związku do mnie. To znaczy wiedziała już, że to nie jest ta 'właściwa' osoba, ale oszukując się, tkwiła w tym związku.
Read More

Wojciech: „W cieniu twych skrzydeł wołam radośnie” (Ps. 63)

Kochana Matko Boża Pompejańska! Czciciele Matki Bożej Pompejańskiej! Udało mi się dotąd odmówić jedną całą Nowennę Pompejańską od maja do początku lipca tego roku. Podjąłem się zaraz drugiej w innej intencji, ale tej już nie podołałem. Intencją pierwszej było abym otrzymał łaskę założenia: dobrej, pobożnej chrześcijańskiej rodziny. Od dłuższego okresu...
Read More

Weronika: Uzdrowienie syna z ciągłego, alergicznego kataru

Witam. Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem z odmawiania cudownej modlitwy , jaką jest Nowenna Pompejańska.
Read More

Cierpliwa: W końcu wiara czyni cuda !

Nie wszystko w naszym życiu układa się tak jakbyśmy tego chcieli, ale ja wciąż wierzę choć czasem jak każdy człowiek mam momenty załamania ,że w końcu moje życie się przemieni. Wyzdrowieję, znajdę pracę w której będą ze mnie zadowoleni i z której ja będę zadowolona.

W końcu wiara czyni cuda. Dziś chciałabym podziękować za pracę dla mamy i choć nie jest to praca jej marzeń to i tak dziękuję. Dziękuję także za pracę dla taty chciał zmienić pracę ale ostatecznie wrócił do starej pracy może lepiej nie wiem. Dziękuję za małą poprawę mojego stanu zdrowia. Nie spektakularną, ale każda zmiana na lepsze jest dobra.
Z Panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o