Edka: Od tamtej pory moje życie pomalutku nabiera prawidłowego biegu

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Moje swiadectwo pisze troche z opoznieniem, bo moja nowenne rozpoczelam 1 lipca a ukonczylam w sierpniu. Moja historia nie jest zbyt orginalna, ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze kazde takie osobiste wyznanie pomaga innym w wytrwaniu w odmawianiu tej naprawde cudownej...
Przeczytaj całość

Izabela: kolejna otrzymana łaska, wysłuchana prośba

Kolejny raz Matka Najświętsza okazała Swą łaskę, dotrzymała obietnicy
Przeczytaj całość

Marianna: Otrzymałam łaskę

Chcę podzielić się swoim świadectwem.Odmawiałam kolejną Nowennę Pompejańską,tym razem prosiłam Matkę Bożą o wstawiennictwo w przemianie życia mojego syna.W części dziękczynnej syn otrzymał propozycję pracy charytatywnej ale zgodnie z jego zainteresowaniami,pomaga mu to wyjść z depresji ,która go męczy.
Przeczytaj całość

Angelika: Dziękuję Ci Najświętsza Panienko

Szczęść Boże. Tak, jak Maryja obiecała udzielić łask, tak ja obiecałam złożyć świadectwo i tak, jak Ona spełniam swoją obietnicę. Pierwszą próbę odmówienia Nowenny podjęłam w wakacje rok temu, jednak pod koniec jej trwania odpuściłam. W kwietniu tego roku powróciłam do jej odmawiania. Druga próba także była nieudana, zasnęłam zmęczona...
Przeczytaj całość

Katarzyna: Nie wiem

Ludzie, Piszę tutaj do wszystkich, tych którzy łaski otrzymali i tych, którzy uważają, że to bez sensu się modlić bo i tak łaski nie będzie. A ja Wam powiem, Bóg zrobi to co uważa dla nas za NAJLEPSZE. I możesz wołać i prosić i błagać i dlaczego nie idzie i...
Przeczytaj całość

Bogusława: Całkowite uzdrowienie po udarze

Pragnę złożyć publicznie podziękowanie Matce Bożej za uratowanie życia mojego męża. W listopadzie ubiegłego roku małżonek nagle poczuł się bardzo źle i zaczął tracić przytomność. Szybko wezwaliśmy pogotowie. Lekarz stwierdził, że jest to udar mózgu. Gdy dotarliśmy do szpitala, na SOR-ze potwierdzono wcześniejszą diagnozę i przewieziono męża na oddział wewnętrzny. Tu zaczął się prawdziwy dramat: z minuty na minutę stan zdrowia męża pogarszał się; stracił przytomność i nie było z nim żadnego kontaktu. Przewieziono go na OIOM.
Po badaniach stwierdzono udar niedokrwienny mózgu; przestały pracować nerki, mąż był niewydolny oddechowo i pozostawał w stanie śpiączki. Udzielono mi informacji, że stan męża jest krytyczny, wręcz beznadziejny, i kazano czekać. Na korytarzu szpitalnym zrozumiałam, jak kruche jest nasze życie, jak w paru minutach wywraca się świat do góry nogami, i że wszystko zależy od woli Boga. Gdy wróciłam do domu, bratowa poradziła mi odmawianie nowenny pompejańskiej. Odparłam, że nie dam rady, bo byłam w takim szoku, że nie mogłam modlić się dobrze. Ona nalegała, bym spróbowała – bo kto nam pomoże, jeśli nie Matka Boża i Jej Syn? Stan męża jeszcze bardziej się pogarszał. Wezwaliśmy księdza z sakramentem namaszczenia chorych i czekaliśmy. Niektórzy z lekarzy mówili mi, żeby modlić się tylko o cud, bo z tego stanu się „nie wychodzi”, a jeśli zdarzy się poprawa, to pacjent może być niesamodzielny, niekontaktowy, zdany na opiekę osób drugich.
Przeżywałam wielkie trudności, gdy rozpoczynałam różaniec pompejański. Dziewiątego dnia nowenny, a 14. dnia śpiączki, mąż pierwszy raz się poruszył – w co nie uwierzyli lekarze, stwierdzając, że rodzina zawsze widzi to, co chce widzieć i że nie ma dalej żadnej poprawy – ale my dalej trwaliśmy na modlitwie. Modliła się rodzina, znajomi, odprawiano Msze święte.
I tak po kolejnych 9 dniach nowenny nastąpiła zdecydowana poprawa. Mąż wybudził się ze śpiączki, narządy wewnętrzne podjęły pracę, następowała poprawa i stopniowy powrót do zdrowia. Po 38 dniach pobytu w szpitalu małżonek powrócił do domu – jest w pełni sprawny i nie potrzebuje żadnej rehabilitacji.
Wiem, że jest to niepojęte, ale to naprawdę się zdarzyło! Przez cały czas byli ze mną bliscy, którzy są świadkami tych wydarzeń. Tylko raz odmówiłam nowennę i zostałam wysłuchana! Podczas odmawiania nowenny czułam, jak nigdy dotąd, więź z Bogiem i Maryją, prosiłam gorąco o uzdrowienie, ale też godziłam się z Bożym planem wobec mnie i mojej rodziny. Tak bardzo zachęcam do odmawiania tej modlitwy, którą dała nam Maryja. Matka Boża naprawdę pomoże i znajdzie rozwiązanie naszych problemów!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Bogusława: Całkowite uzdrowienie po udarze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
M.
Gość

Piękne świadectwo. Czytałam ze wzruszeniem. Niech Bóg ma Panią i Pani Męża w opiece.

Maria II
Gość
Maria II

Niech Matka Boża ma Was w opiece-dużo dobrego.

Monika
Gość
Monika

Wspaniałe ! Bóg jest wielki !

Joanna
Gość
Joanna

Dziękuję Pani za to świadectwo. Na nowo robudziło moją nadzieję na całkowite uzdrowienie męża po udarze. Odmówiłam już w dwie nowenny, postęp jest bardzo duży. Dzisiaj w urodziny męża rozpocznę kolejną nowennę. Dziękuję za i pozdrawiam.

Ewa
Gość

Wielkie dzięki za świadectwo. Matka Boża nie zostawi nas bez pomocy. Ja też się modlę, odmawiam jedną Nowennę za drugą i widzę działanie Matki Bożej.

Obrazki z nowenną pompejańską?