Sylwia: Wymodlenie nawrócenia

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w styczniu tego roku, ponieważ miałam problem ze znalezieniem pracy w zawodzie. Sytuacja wydawała się być beznadziejna, żadnych perspektyw. Nowennę znalazłam w internecie i zaczęłam się modlić, nie było to łatwe ponieważ nigdy nie modliłam się na różańcu. Z czasem nauczyłam się głęboko rozważać tę modlitwę.
Read More

Janina: Wymodlone zdrowie dla syna

Informacja o Nowennie pojawiła mi się na jakiejś stronie internetowej. Zaczęłam z zainteresowaniem czytać o niej i jej cudownych możliwościach, a jako,że mam syna, który jest po 2 bardzo ciężkich operacjach i 4 zabiegach, a przed nim jeszcze co najmniej 2 operacje, więc pomyślałam, że może by mu pomóc, a jedynym sposobem na pomoc z mojej strony może być tylko modlitwa.
Read More

Anna: O takiej pracy jaką otrzymał małżonek nie śmiał nawet marzyc…

Z blisko tysiąca podań został jako nieliczny wybrany do pracy. Czyż to nie była interwencja Matki Bożej???
Read More

Agata: Matka Boża obecna jest każdego dnia w moim życiu

Witam! składam świadectwo już po raz 3 o łaskach, które otrzymuję cały czas. Obecnie odmawiam 4 nowenny czyli 12 różańców dziennie, czy jest to możliwe aby tyle się modlić tak z pomocą Mateczki wszystko jest możliwe, chociaż bywa ciężko. Odmawiałam nowennę a właściwie 3 nowenny bo w trzech sprawach aż...
Read More

Joanna: modlitwa za córkę

I chociaż nadal nie jest lekko , bo chwilami bardzo źle , to wiem , że bez opieki Matki Bożej nie dałabym rady. Milosci Bożej doświadczam często . Raz odmawiając różaniec w kaplicy poczułam zapach różany. Wiem , że to Matka Boża dala mi odczuć swoją obecność. Jej zawierzyłm swoje dziecko , które dostałam w darze. Wkrótce zacznę kolejną nowennę za syna.
Read More

Bogusia: Nowożeńcy z sierpnia 2015 roku

Od sierpnia 2015 roku jestem żoną wspaniałego mężczyzny, którego poznałam w sierpniu 2012 roku.
Na początku naszej znajomości dowiedziałam się, że kończył dwuskładnikowe leczenie na wirusowe zapalenie wątroby typu C. Okazało się ono jednak nieskuteczne. Mimo to wiedziałam, że nasza Miłość jest silniejsza i przezwycięży tą chorobę.

Nasz związek jeszcze bardziej umocniły oświadczyny i zaręczyny pod koniec 2013 roku. W czasie przygotowań do Ślubu mój Narzeczony został zakwalifikowany do drugiego programu leczenia na żółtaczkę zakaźną, tym razem trójskładnikowego. W tym czasie podjęłam postanowienie odprawienia Nowenny Pompejańskiej w intencji mojego Narzeczonego, aby był zdrowym mężczyzną, zdrowym mężem i ojcem.
W 4 miesiącu po Ślubie mój Mąż poddał się badaniu na obecność wirusa, ponieważ minęło pół roku od ukończonego leczenia. Bardzo się ucieszyliśmy z wyników. Mój Mąż jest zdrowy, nowenna , tak jak świadczą świadectwa innych osób, okazała się modlitwą nie do odparcia. W dniu gdy mój Mąż został uzdrowiony, powiedziałam Mu o odmówionej przeze mnie Nowennie. Zwracaliśmy się też z modlitwą do Matki Bożej Gidelskiej (mąż) i Świętej Rity (ja).
Teraz my – szczęśliwi Nowożeńcy – staramy się o kogoś o trzeciego do kochania.
Królowo Rodzin, módl się za nami!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Bogusia: Nowożeńcy z sierpnia 2015 roku"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
mm
Gość

Ma pani za co Bogu dziekowac ,bo jezeli to byla hepatitis C ,a nie B to ta choroba jest nieuleczalna. Nie ma na nia leczenia sa tylko proby .To co pani opisala jest prawdziwym uzdrowieniem.Przypadek pani meza jest dowodem ,ze Jezus zyje i uzdrawia tak samo jak 2000 lat temu 🙂

Teresa A
Gość
Teresa A

CUDOWNIE …..gdzie jest MIŁOŚĆ tam jest wszystko

Obrazki z nowenną pompejańską?