Mela – łaski poprzez nowennę

Witam! O Nowennie Pompejanskiej dowiedzialam sie ze strony Pudelka. Troche to dziwne, ale skuteczne. Wydaje mi sie, ze natknelam sie na nia w odpowiednim momencie zycia. Dlatego, ze brakowalo mi wiary, nie tylko w Opatrznosc Boza, ale takze i wiary w siebie. Kiedy zaczelam odmawiac modlitwe bylam naprawde w wielkiem...
Read More

Magdalena: Powtórne świadectwo

To jest moje trzecie świadectwo jakie składam nie będzie jakieś obszerne ,ale postaram się napisać tak jak przedtem .
Read More

Elżbieta: Spokój i ukojenie

Dziękuję za wszystkie otrzymane Łaski, zdrowie i wszystkie dobre myśli...proszę, przepraszam. Amen.
Read More

Anna: Zakończenie niedobrej relacji

Moją drugą Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji mojej relacji z pewnym chłopakiem. Mimo że, jak mi się zdawało, wysyłał mi sygnały, że chce ode mnie czegoś więcej, dość szybko się z tego wycofywał.
Read More

Kamila: Dwie łaski

Nawet szatan wie jak wielki jest Bóg i jak cudowna jest Maryja. Panie Jezu dziękuję, że mnie wysłuchałeś. Maryjo dziękuję za wstawiennictwo w moich intencjach u Pana. Obiecałam Bogu, że będę dawać swoje świadectwo, które tylko potwierdza jak wielki jest PAN!
Read More

Bogusia: Kupno mieszkania

Tą drogą chciałam podziękować Matce Bożej i dać świadectwo łaski wymodlonej w nowennie pompejańskiej. Przez 17 lat mieszkaliśmy (ja i mąż i dwoje dzieci) z moimi rodzicami, ale nie byliśmy tam mile widziani, co przez te lata ciągle nam uświadamiano na różne sposoby, nie dało się żyć.

Cały ten czas szukaliśmy dla siebie jakiegoś kąta, ale nie udawało się z różnych przyczyn. pewnego razu nasza znajoma, która już modliła się nowenną opowiedziała nam o niej, ponieważ nasze dzieci były wtedy młodsze, mąż podjął się odmawiania modlitwy. Podziwiałam go bo wstaje wcześnie do pracy, a wtedy wstawał jeszcze wcześniej aby odmówić pierwszy różaniec. Po odmówieniu całej nowenny, w jakieś dwa tygodnie dowiedzieliśmy się o mieszkaniu w naszej miejscowości, niestety trzeba było stanąć do przetargu. Bardzo baliśmy się, że znowu nam się nie uda. proszę sobie wyobrazić nasze szczęście, kiedy się okazało, że jesteśmy jedynymi startującymi do przetargu. Od trzech lat, w psychicznym spokoju, mieszkamy w swoim M-3 i dziękujemy Panu Bogu i Maryi za tę łaskę i daję o tym świadectwo gdzie mogę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Bogusia: Kupno mieszkania"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Wspaniale !

Obrazki z nowenną pompejańską?