A: Warto jest odmawiać Nowennę Pompejańską!

Nowennę Pompejańską odmawiam już od 2012r. Chyba nikogo nie zdziwi, że znalazłam ją na internecie. Zafascynowana tą modlitwą zaczęłam ją odmawiać, gdyż uważałam, że osoba z tyloma problemami powinna jak najbardziej odmawiać tą modlitwę. Odmówiłam już bardzo wiele NP, moje pierwsze intencje były w intencji zdania sesji, czym zawsze się stresowałam. Wiele moich NP dotyczyło moich studiów, były w intencji obrony tytułu licencjata, potem magistra. Modliłam się również w intencji swojego zdrowia, również w intencji mojego ojca.
Read More

Aga: Uwierzmy Naszej Matce

Kochani, o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przez 'przypadek' chociaż mówią że u Boga nie ma przypadków.Była to moja pierwsza nowenna, na pewno nie ostatnia.Było mi i jest trudno w życiu,ale wierzę że Maryja czuwa nade mną i moją rodziną, pomimo tego, że łaska o którą prosiłam jeszcze nie spłynęła na moją rodzinę.
Read More

Urszula: Znalezienie pracy w placówce publicznej

Kiedy zaczynałam nowennę odmawiać było już sporo czasu po terminie i znalezienie pracy w szkole było niemożliwe, a jednak się udało.
Read More

Wioletta: Brat w więzienu otrzymał pomoc

Odmawialam modlitwę za zdrowie brata i kolejną za swoje zdrowie. Mój brat trafił do więzienia i w chwili obecnej było to dla niego najlepsze rozwiązanie. Brał narkotyki i było już z nim bardzo źle. Nigdzie nie chcieli go przyjąć do szpitala. W więzieniu otrzymał pomoc.
Read More

Magdalena: Nowenna Pompejańska jest darem miłosierdzia

Błogosławiony Bartolo Longo w suplice do Królowej Różańca Świętego napisał: „Różaniec jest równocześnie medytacją i prośbą. Wytrwałe błaganie zanoszone do Matki Bożej opiera się na ufności, że macierzyńskie wstawiennictwo wszystko może uzyskać od Serca Syna”. Nowenna Pompejańska jest darem miłosierdzia od Matki Bożej.
Read More

Bernard: Przeszczep nerki

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Nowennę Pompejańską odmawiałem od 07.03.2015 roku z prośbą o uleczenie nerek Tomka. Siostrzeniec mojej żony, obie nerki chore, dializy 3 razy w tygodniu.

Prosiłem Matkę Najświętszą o uzdrowienie nerek lub przeszczep, zgodnie z wolą Pana Boga. W grudniu 2015r. późnym wieczorem telefon, jest dawca nerki. Przeszczep w 100% udany, zgodność nerki jak od brata. Do dzisiaj wszystko jest dobrze. Tomek pracuje i tak jak wcześniej dużo pomaga innym w różnych sprawach. Od 05.03.2016r. odmawiałem kolejną nowennę pompejańską. Mam ogromne zaufanie do Matki Bożej ponieważ nigdy nie odmówiła moim prośbom. Jak tylko mogę i potrafię staram się odwdzięczać Maryi za wszystko co mam. Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
barbaraHubert z Borow Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
barbara
Gość
barbara

Chwala Panu ! za dar laski i opieki Matki Bozej.