Mateusz: Moja pierwsza Nowenna Pompejanska

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Bardzo prosze wszystkich już teraz wszystkich o odrobine wyrozumilości dla mnie, ponieważ nie jestem asem ortografii i to moje pierwsze publiczne świadectwo.
Read More

Magdalena: praca

Chcę podziękować Matce Bożej z Pompejów i podzielić sie z wszystkimi otrzymana łaską. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam sie podczas obchodzenia śród do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i trochę zwlekałam z rozpoczęciem nowenny, chyba nie do końca chciałam wierzyć w jej moc. A w moim życiu mimo, że mam wspaniałą rodzinę...
Read More

Anna: a wszystko to za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej!!

Zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej pragnę podzielić się z Wami łaską jaką otrzymałam dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Od dłuższego czasu mój 30-letni brat miał problemy z odnalezieniem dziewczyny, która mogłaby zostać jego żoną. Pomimo tego, że był od 3 lat w związku z wpatrzoną w niego dziewczyną cały czas...
Read More

M.: Zdrowie dziecka

Moją trzecią Nowennę odmówiłam w intencji uzdrowienia synka z przewlekłej choroby, jaką jest padaczka. Będąc na Mszy Św. o uzdrowienie poczułam w sercu głos, że jest już zdrowy. Niestety kolejne badanie EEG wykazało nieprawidłowości. Synek cały czas brał leki.
Read More

Hanna: Uwodnienie od moich nieprzyjaciół

Prosiłam w nowennie pompejańskiej o uwodnienie od moich nieprzyjaciół oraz z rąk wszystkich, którzy mnie nienawidzą. Matka Boska sprawiła, ze prośba zaczyna się spełniać
Read More

Beata: Wyzdrowiałam z depresji

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maryja zawsze Dziewica! Chciałabym złożyć moje świadectwo troszkę wcześniej gdyż jestem przy 22 dniu części błagalnej Nowenny Pompejańskiej.

Ale tak bardzo chciałabym już podzielić się ogromną łaską jaką otrzymałam od Najświętszej Maryi Panny. Zachorowałam na depresję , około 7 miesięcy temu … Na początku sobie radziłam ,ale było coraz gorzej brakowało mi sił i chęci do życia jeszcze to okropne uczucie przytłoczenia. Straciłam całą nadzieje nie widziałam drogi ucieczki. Już nic mi nie potrafiło pomóc. Codziennie modliłam się do Pana Boga …i było lepiej dostawałam nadzieję …. lecz wiem że jestem za słaba zbyt nędzna aby Pan Bóg mógł wysłuchać mojej prośby…nie zasłużyłam na to. Zaczęłam modlić się do Świętej Rity i tak Ona nakierowała mnie na Nowennę Pompejańską.Długo zwlekałam aby zacząć tę cudowną ,niesamowitą modlitwę. W końcu zaczęłam się modlić, przy 18 dniu Nowenny poczułam niesamowitą psychiczną ulgę…nie do opisania…przecież tak długo się męczyłam… Nagle wróciła radość chęci do życia. To dla mnie tak jakbym dostała drugą szansę . Jestem tak ogromnie wdzięczna Matce Bożej że wstawiła się za mną do Pana Boga.Ze zostałam wysłuchana. To jest naprawdę cud. Dostałam jeszcze wiele innych łask których nawet się nie spodziewałam.Zbliżyłam się dzięki temu do Pana Jezusa i Matki Bożej .Pokochałam Różaniec Święty. Zawsze już będzie w moim życiu.Kiedy skończę NP złoże kolejne świadectwo. Polecam wszystkim tę wspaniałą Nowennę nikt nie dał mi tak wiele Jak Matka Boża.To był CUD.
BÓG ZAPŁAĆ!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Beata: Wyzdrowiałam z depresji"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Chwala Panu ! i Matce Bozej Pompejanskiej .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!