Agata: Moja pierwsza nowenna

Jednak postanowiłam spróbować, ponieważ miałam bardzo ważną intencję. W tym roku okazało się ze mój tata ma raka, co dla mnie i całej rodziny było ogromnym szokiem. Jest to jeden z nowotworów bardzo trudno wykrywalnych, dlatego jestem bardzo wdzięczna Bogu, że został on zdiagnozowany i rozpoczęto leczenie.
Przeczytaj całość

Dominika: bardzo głęboko wierzę, że Bóg wysłucha mojego wołania

Moja pierwsza nowenn dobiega końca. Modlę się i błagam o nawrócenie i wytrwanie w powołaniu. Wczoraj, po przeczytaniu o tym jak zły nawiedza nocą niektórych modlących się poprosiłam Matkę Bożą o znak, czy będę wysłuchana. Była to taka chwilka mojego zwątpienia, bo bardzo głęboko wierzę, że Bóg wysłucha mojego wołania,...
Przeczytaj całość

Marzena: Pragniemy domu – a Bóg nas tak prowadzi abyśmy go szukali

Pragnąc przedstawić świadectwo odmawiania Nowenny Pompejańskiej, już na początku chcę powiedzieć, że podjecie się jej odmawiania to wspaniała szkoła modlitwy, przeżycia tajemnicy zbawienia. Tutaj działa Matka Boża która stała pod krzyżem i patrzyła na swojego umęczonego Syna a naszego Boga, tu nie działamy my sami. Obecnie odmawiam już piąta nowennę....
Przeczytaj całość

Kamelia: muszę prosić o pomoc Matkę Bożą !

Matka Przenajświętsza wysłucha moich próśb
Przeczytaj całość

Justyna: jeszcze nie wybaczylam mu zdrady

Właściwie tylko dzieki rozstaniu siegnelam po różaniec. I to juz chyba ogromna łaska.
Przeczytaj całość

Beata: Są dni i momenty, kiedy jest mi lepiej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać zaraz po świętach Wielkanocnych (29.03.2016), a zakończyłam dzień przed świętem Trójcy Przenajświętszej (21.05.2016).

Modliłam się o uzdrowienie (Królowa Różańca Świętego w Pompejach dokładnie zna mój problem). Szukałam dla siebie pomocy, ale jej nie znalazłam, dlatego zaczęłam szukać przez internet modlitwy, która pomoże mi wyzdrowieć i tak natrafiłam na Nowennę Pompejańską. Postanowiłam zawierzyć swoje cierpienie Królowej Różańca Świętego w Pompejach. Bez wahania postanowiłam odmawiać codziennie nie 3, ale 4 części różańca świętego przez 54 dni. Kiedy odmawiałam różaniec były dni, kiedy odmawiało się modlitwę łatwiej, ale były też trudne momenty, kiedy nie mogłam się skupić na modlitwie, ale zawsze odmawiając różaniec miałam przed oczami (na obrazie lub w myślach Królową Różańca Świętego w Pompejach oraz Trójcę Przenajświętszą, zawsze starałam się skupiać na modlitwie, świadomie wymawiać słowa modlitwy, a nie klepać różaniec święty byle jak, byleby go odmówić).
Czuję, że Nowenna Pompejańska mi w pewnym stopniu pomogła, moja prośba nie została jeszcze wysłuchana, ale wiem, że Królowa Różańca Świętego w Pompejach wyprosi mi tę potrzebną łaskę u swojego Syna, a naszego Pana Jezusa Chrystusa. Wiem, że Królowa Różańca Świętego w Pompejach opiekuję się mną, bo zauważyłam, że aż tak się nie zamartwiam moim problemem, jak wcześniej i są dni i momenty, kiedy jest mi lepiej.
Podczas odmawiania NP odmawiałam też inne modlitwy np. Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Nowennę do Ducha Świętego, w nocy z 7/8 maja – jest to noc czuwania, również czuwałam na modlitwie, może nie całą noc, ale w tę noc odmówiłam 4 części różańca świętego oraz litanie, nowenny itd., a już 8 maja o godz. 12:00 Suplikę do Królowej Różańca Świętego w Pompejach – tę suplikę odmawia się 2 razy w roku, drugi raz w październiku, bo tego dnia Królowa wyjednuje modlącym się niezliczone łaski, dlatego wiem, że przyjdzie taki dzień, kiedy całkowicie skończy się mój problem i wyzdrowieję, jednak muszę jeszcze poczekać, nie każdy od razu dostaje to czego chce. Pan Jezus powiedział: „Na świecie będziecie musieli cierpieć, ale ufajcie: Jam zwyciężył świat”. Ja mocno ufam! Wy też ufajcie! Cieszę się, że wytrwałam 54 dni na modlitwie, pomimo tego, że jestem osobą pracującą, budziłam się o 5:20, aby odmówić 2 cząstki różańca świętego, a kolejne dwie odmawiałam po pracy lub wieczorami. Modlitwa ta dała mi spokój, dziękuję Królowej i Trójcy Przenajświętszej za wszelkie łaski jakimi mnie obdarzyli i ciągle obdarzają, a których nawet nie zauważam. Po zakończeniu NP codziennie odmawiam 1 część różańca świętego do Królowej Różańca Świętego w Pompejach.
Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu oraz Królowej Różańca Świętego w Pompejach za wszelkie łaski z nieba!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?