Beata: Są dni i momenty, kiedy jest mi lepiej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać zaraz po świętach Wielkanocnych (29.03.2016), a zakończyłam dzień przed świętem Trójcy Przenajświętszej (21.05.2016).

Modliłam się o uzdrowienie (Królowa Różańca Świętego w Pompejach dokładnie zna mój problem). Szukałam dla siebie pomocy, ale jej nie znalazłam, dlatego zaczęłam szukać przez internet modlitwy, która pomoże mi wyzdrowieć i tak natrafiłam na Nowennę Pompejańską. Postanowiłam zawierzyć swoje cierpienie Królowej Różańca Świętego w Pompejach. Bez wahania postanowiłam odmawiać codziennie nie 3, ale 4 części różańca świętego przez 54 dni. Kiedy odmawiałam różaniec były dni, kiedy odmawiało się modlitwę łatwiej, ale były też trudne momenty, kiedy nie mogłam się skupić na modlitwie, ale zawsze odmawiając różaniec miałam przed oczami (na obrazie lub w myślach Królową Różańca Świętego w Pompejach oraz Trójcę Przenajświętszą, zawsze starałam się skupiać na modlitwie, świadomie wymawiać słowa modlitwy, a nie klepać różaniec święty byle jak, byleby go odmówić).
Czuję, że Nowenna Pompejańska mi w pewnym stopniu pomogła, moja prośba nie została jeszcze wysłuchana, ale wiem, że Królowa Różańca Świętego w Pompejach wyprosi mi tę potrzebną łaskę u swojego Syna, a naszego Pana Jezusa Chrystusa. Wiem, że Królowa Różańca Świętego w Pompejach opiekuję się mną, bo zauważyłam, że aż tak się nie zamartwiam moim problemem, jak wcześniej i są dni i momenty, kiedy jest mi lepiej.
Podczas odmawiania NP odmawiałam też inne modlitwy np. Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Nowennę do Ducha Świętego, w nocy z 7/8 maja – jest to noc czuwania, również czuwałam na modlitwie, może nie całą noc, ale w tę noc odmówiłam 4 części różańca świętego oraz litanie, nowenny itd., a już 8 maja o godz. 12:00 Suplikę do Królowej Różańca Świętego w Pompejach – tę suplikę odmawia się 2 razy w roku, drugi raz w październiku, bo tego dnia Królowa wyjednuje modlącym się niezliczone łaski, dlatego wiem, że przyjdzie taki dzień, kiedy całkowicie skończy się mój problem i wyzdrowieję, jednak muszę jeszcze poczekać, nie każdy od razu dostaje to czego chce. Pan Jezus powiedział: „Na świecie będziecie musieli cierpieć, ale ufajcie: Jam zwyciężył świat”. Ja mocno ufam! Wy też ufajcie! Cieszę się, że wytrwałam 54 dni na modlitwie, pomimo tego, że jestem osobą pracującą, budziłam się o 5:20, aby odmówić 2 cząstki różańca świętego, a kolejne dwie odmawiałam po pracy lub wieczorami. Modlitwa ta dała mi spokój, dziękuję Królowej i Trójcy Przenajświętszej za wszelkie łaski jakimi mnie obdarzyli i ciągle obdarzają, a których nawet nie zauważam. Po zakończeniu NP codziennie odmawiam 1 część różańca świętego do Królowej Różańca Świętego w Pompejach.
Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu oraz Królowej Różańca Świętego w Pompejach za wszelkie łaski z nieba!

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

- zawsze pod ręką!

Różaniec w formie bransoletki

%d bloggers like this: