Michał: moja modlitwa za rodziców

Szczęść Boże! Gdzieś w lutym-marcu 2014 roku, już nie pamiętam, zacząłem pierwszą w życiu ukończoną nowennę pompejańską. Odmawiałem już od dwóch lat mniej lub bardziej regularnie różaniec więc nie miałem jakiegoś paraliżującego strachu przed próbą nowenny (chociaż kiedy kilka miesięcy wcześniej spróbowałem ją rozpocząć, skończyłem na 9. dniu, szczerze mówiąc)....
Read More

AGA: Pod wiatr, ale jednak do przodu

Nowennę Pompejańską odmawiam od jakichś 2 lat nieprzerwanie w różnych intencjach, w tym o zdrowie, za dzieci, za pracę. Bywają rozproszenia, przeciwności, dziwne choroby, chwile zwątpienia, niekiedy powtarzam intencję, jeśli problem pozostaje. Czasem kiedy zdaje mi się, że nic z tego, że moja modlitwa nie dociera do Nieba, wówczas przypominają...
Read More

Edyta: zdana sesja

Szczęść Boże. Jestem w trakcie odmawiania mojej drugiej nowenny. Pierwsza była w intencji zdrowia mojego taty i została wysłuchana. Świadectwo złożyłam już wcześniej na tej stronie. Moja druga intencja dotyczyła pomyślnego zdania kolokwiów i egzaminów przez moją siostrę. Studiuję dość ciężki kierunek na PW, więc bardzo potrzebowała wsparcia modlitewnego. Egzaminy...
Read More

Joanna: Uwierzyłam w moc modlitwy

Dokończyłam nowennę, a tato żyje i czuje się dobrze do tej pory.
Read More

Sylwia: podziękowanie za opiekę w trudnych chwilach

15.09. ukończyłam Nowennę Pompejańską, w której prosiłam Maryję o pomoc w trudnej sytuacji finansowej.
Read More

Beata: Podziękowanie do Matki Najświętszej za otrzymaną pracę.

Na poczatku roku dowiedziałam się że syn, który studiuje informatykę musi odbyć praktykę. Zależało synowi ,żeby z praktyki wyniósł stosowną wiedzę i dostał się do dobrej firmy.

Wiedząc, że nie będzie to proste, bez namysłu rozpoczęłam w lutym nowenę z intencją o znalezienie dobrej praktyki dla syna. Faktycznie nie było łatwo, dołączyłam również „Nowennę o pracę” do Św.Josemaria Escriva. Syn również odmawiał Nowennę do świętego, który nam i innym osobą pomógł. Modliłam się również Nowenną do Ducha Św za syna.
Syn rozpoczął w tym tygodniu swoją kilku miesięczną praktykę, w b,.dobrej firmie,do której ciężko się było dostać ,w tym samym mieście w którym jest na uczelni i praktyka jest płatna, co w naszej sytuacji materialnej jest bardzo ważne i potrzebne. Gdybym miała ze szczegółami napisać, jak wyglądało dostanie się na praktykę, byc może przyszłą pracę w firmie , to ktoś kto nie zna „Nowenny nie do odparcia” powiedziałby, że to jes cud.
Dziękuję Ci Matko Najświętsza, za opiekę nad synem i otrzymanie łaski dostania praktyki-pracy. Wiedziałam, że „..jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim,pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony”

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!