Beata: Podziękowanie do Matki Najświętszej za otrzymaną pracę.

Na poczatku roku dowiedziałam się że syn, który studiuje informatykę musi odbyć praktykę. Zależało synowi ,żeby z praktyki wyniósł stosowną wiedzę i dostał się do dobrej firmy.

Wiedząc, że nie będzie to proste, bez namysłu rozpoczęłam w lutym nowenę z intencją o znalezienie dobrej praktyki dla syna. Faktycznie nie było łatwo, dołączyłam również „Nowennę o pracę” do Św.Josemaria Escriva. Syn również odmawiał Nowennę do świętego, który nam i innym osobą pomógł. Modliłam się również Nowenną do Ducha Św za syna.
Syn rozpoczął w tym tygodniu swoją kilku miesięczną praktykę, w b,.dobrej firmie,do której ciężko się było dostać ,w tym samym mieście w którym jest na uczelni i praktyka jest płatna, co w naszej sytuacji materialnej jest bardzo ważne i potrzebne. Gdybym miała ze szczegółami napisać, jak wyglądało dostanie się na praktykę, byc może przyszłą pracę w firmie , to ktoś kto nie zna „Nowenny nie do odparcia” powiedziałby, że to jes cud.
Dziękuję Ci Matko Najświętsza, za opiekę nad synem i otrzymanie łaski dostania praktyki-pracy. Wiedziałam, że „..jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim,pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony”

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij