Kaśka: Nim skończyłam Nowennę małżonek za moją zgodą wprowadził się ponownie do domu

Myślę że gdyby nie łaski, które otrzymałam od Jezusa nie zeszlibyśmy się.
Przeczytaj całość

Barbar: Matka Boża trzymała dla mnie swój boży skarb łaski

Dzisiaj nadszedł dzień radosny dla mnie i oczekiwany przeze mnie w którym chciałam zaświadczyć o wielkiej potędze chwale i dobroci jaką ma Najświętsza Najlepsza Najwspanialsza i Najcudowniejsza nasza Matka Maryja z nieba . Moje świadectwo opisuje na jej cześć aby nikt z odmawiających nie wątpił w jej pomoc i nie...
Przeczytaj całość

Agata: Nowenna o poczęcie dzieciątka

Pewna osoba napisała w świadectwach, że nowenna odmówiona w dniach od 15 sierpnia w Święto wniebowzięcia NMP a zakończona 7 października w Święto Królowej Różańca Świętego na pewno się spełni,
Przeczytaj całość

Estera: To prawdziwy cud!

Cieszę się, że Matka Boża właśnie dziś 13 tego marca natchnęła mnie do napisania tego świadectwa.
Przeczytaj całość

Beata: Poznałam Moc Matcznej Miłości Maryji Przenajświętszej w najtrudniejszym momencie życia

Chciałam podzielić się z Wami moim krótkim świadectwem. Jestem matką trójki dzieci, które są w Domu Ojca, w Niebie. Po tragedii która nas (mnie i męża)spotkała, szukałam cały czas Boga...nigdy od Niego nie odeszłam, ale moc Matki Bożej, Matki naszej ofiarowanej nam przez Jezusa na krzyżu poznałam dopiero właśnie po...
Przeczytaj całość

Beata: Podziękowanie do Matki Najświętszej za otrzymaną pracę.

Na poczatku roku dowiedziałam się że syn, który studiuje informatykę musi odbyć praktykę. Zależało synowi ,żeby z praktyki wyniósł stosowną wiedzę i dostał się do dobrej firmy.

Wiedząc, że nie będzie to proste, bez namysłu rozpoczęłam w lutym nowenę z intencją o znalezienie dobrej praktyki dla syna. Faktycznie nie było łatwo, dołączyłam również „Nowennę o pracę” do Św.Josemaria Escriva. Syn również odmawiał Nowennę do świętego, który nam i innym osobą pomógł. Modliłam się również Nowenną do Ducha Św za syna.
Syn rozpoczął w tym tygodniu swoją kilku miesięczną praktykę, w b,.dobrej firmie,do której ciężko się było dostać ,w tym samym mieście w którym jest na uczelni i praktyka jest płatna, co w naszej sytuacji materialnej jest bardzo ważne i potrzebne. Gdybym miała ze szczegółami napisać, jak wyglądało dostanie się na praktykę, byc może przyszłą pracę w firmie , to ktoś kto nie zna „Nowenny nie do odparcia” powiedziałby, że to jes cud.
Dziękuję Ci Matko Najświętsza, za opiekę nad synem i otrzymanie łaski dostania praktyki-pracy. Wiedziałam, że „..jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim,pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony”

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!