Beata: Podziękowanie do Matki Najświętszej za otrzymaną pracę.

Na poczatku roku dowiedziałam się że syn, który studiuje informatykę musi odbyć praktykę. Zależało synowi ,żeby z praktyki wyniósł stosowną wiedzę i dostał się do dobrej firmy.

Wiedząc, że nie będzie to proste, bez namysłu rozpoczęłam w lutym nowenę z intencją o znalezienie dobrej praktyki dla syna. Faktycznie nie było łatwo, dołączyłam również „Nowennę o pracę” do Św.Josemaria Escriva. Syn również odmawiał Nowennę do świętego, który nam i innym osobą pomógł. Modliłam się również Nowenną do Ducha Św za syna.
Syn rozpoczął w tym tygodniu swoją kilku miesięczną praktykę, w b,.dobrej firmie,do której ciężko się było dostać ,w tym samym mieście w którym jest na uczelni i praktyka jest płatna, co w naszej sytuacji materialnej jest bardzo ważne i potrzebne. Gdybym miała ze szczegółami napisać, jak wyglądało dostanie się na praktykę, byc może przyszłą pracę w firmie , to ktoś kto nie zna „Nowenny nie do odparcia” powiedziałby, że to jes cud.
Dziękuję Ci Matko Najświętsza, za opiekę nad synem i otrzymanie łaski dostania praktyki-pracy. Wiedziałam, że „..jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim,pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony”

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?