Marta: odnalezienie pracy

Królowo Różańca Swiętego dziękuję za skuteczne wstawiennictwo u Boga w sprawie znalezienia pracy przez mojego brata. Dziękuję również za wstawiennictwo św. Rity i Helenki Pelczar.
Read More

Wdzięczna Czcicielka: Kochane dusze czyśćcowe wybłagały to u Boga!

Kochani módlcie się za dusze czyścowe a na pewno otrzymacie pomoc w rozwiązaniu problemów .Kto modli się za zmarłych otrzymuje najwiecej .
Read More

Ufająca: Matka Najświętsza pomogła mojemu synkowi

Chcę złożyć świadectwo mojej drugiej odmówionej NP, jestem osobą wierzącą,niestety słabo praktykującą popełniłam w życiu bardzo wiele błędów i mocno się pogubiłam oddalając się coraz bardziej od Boga,czułam ze jest coś nie tak,ale zaraz potem usprawiedliwiałam każdy grzech.
Read More

JO: Wszystko we właściwym czasie…

Kochani! Chcę podzielić się z Wami moimi świadectwami, że Matka Różańcowa z Pompejów wysłuchuje każdego. W odpowiednim czasie. Nowennę odmawiałam już kilkakrotnie od zeszłego roku. Pierwsza intencja- aby mężczyzna , którego kocham ale nie jesteśmy razem, otrzymał łaskę zdrowia. Czeka go zabieg chirurgiczny z którym zwlekał ponad rok. Kolejna Nowenna-...
Read More

Natalia: Moc Modlitwy Pompejańskiej

Modlitwę Pompejańską poznałam najważniejszym momencie życia. Obiecałam Matce Bożej że złożę moje świadectwo. Byłam bardzo złym stanie psychicznym. Myślałam że już tego nie wytrzymam. Wszystko zaczęło dla mnie tracić sens. Dostałam straszną nerwicę. Nie mogłam spać. Wieczne lęki. To były najtrudniejsze momenty życia.Przeczytaj Natalia: Moc Modlitwy Pompejańskiej
Read More

Beata: Ja naprawdę na nowo żyję !

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających tę stronę jest to moje kolejne świadectwo gdyż odmawiam juz czwartą lub piąta z kolei nowenne.Co mi dała nowenna ? Tak namacalne mogłabym rzec że nic ale duchowo i wewnętrznie sprawiła ze ja naprawdę na nowo żyję.

Dostałam od Maryji tak wiele wyrwała mnie z ciemności i bezsensu w jakim tkwił am juz jakiś czas sprawiła że cieszy mnie każdy dzień wszystko co mam doceniam i dziękuję za to bo wiem że to wielka łaska . Prośby o które się modlę nie spełniły się tak jak sobie zaplanowałam ale właśnie to nie o mój plan tutaj chodzi i właśnie doszłam do tego dopiero po tych czterech nowennach. Mam więcej pokory spokoju no i przede wszystkim mam wielką nadzieję że nie jestem sama z moimi problemami i jest Mama która wysłucha pomoże zrozumie.Wiem jedno że nowenna dla mnie to jak drogowskaz dlatego trzymam się go kurczowo i ile mi sił starczy będę odmawiac tę cudowną modlitwę. Mam ciągła nadzieję i ufność iż pomimo że nie otrzymałam jeszcze tego o co proszę to otrzymam coś co będzie po stokroć lepsze dla mnie i moich bliskich. MOJA WDZIĘCZNOŚĆ DLA MARYJI NIE MA GRANIC KOCHAM CIĘ MAMO ZA WSZYSTKO CO DLA MNIE ROBISZ I ZA TO CZEGO NIE ROBISZ BO WIEM ZE TO W TROSCE O MOJE DOBRO.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o