Beata: Dziękuję Matko Przenajświętsza za ogromną pomoc

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Witam wszystkich ! Chciałabym złożyć moje drugie świadectwo …pierwsze złożyłam już w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej .Wczoraj zakończyłam moją 1 NP. Prosiłam Maryję o uproszenie dla mnie łaski wyjścia z depresji.

To były cudowne 2 miesiące z Matką Przenajświętszą chociaż czasem bywało ciężko , Maryja zawsze dodawała mi siły i wytrwałam.Dzisiaj po depresji zostały tylko paskudne wspomnienia.Maryja bardzo mi pomogła odczuwam ulgę psychiczną …mam plany ,marzenia . Bez Niej nie udało by mi się z tego wyjść . Nasza Niebieska Matka wstawia się u Pana Jezusa i modli się za nas jeżeli naprawdę wierzymy i głęboko się modlimy.
Chcę bardzo podziękować Najświętszej Maryi Pannie za pomoc ,za to że nie zostawiła mnie w ciężkich chwilach. A przede wszystkim za wstawiennictwo u Najwyższego Boga i łaskę zdrowia psychicznego.
Dziękuje Królowo Różańca Świętego.Dziękuje Panie Jezu, nasz Zbawicielu!
BÓG ZAPŁAĆ!
ODMAWIAJCIE NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ TA MODLITWA TO OGROMNY DAR OD MARYI.!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: