Bartłomiej: Wspaniała Maryja

Witam serdecznie.  Pierwsza nowenne zacząłem 27 czerwca 2017 zakonczylem 19 sierpnia 2017. Modlilem sie o zdrowie dla zony. w 50 % spelnilo sie poniewaz zona zaczela sobie radzic z chorobami, a niektore ustapily calkiem. Jest duza poprawa i wierze ze wyzdrowiej calkowicie. Oczywiscie w trakcie odmawiania dostalismy wiele innych lask:) odczuwam opieke Maryi i wielka pomoc. Druga nowenne zacząłem 20 sierpnia w intencji synka bo tez cierpi na rozne dolegliwoscie i tutaj musze przyznac: diametralna poprawa:):):)
Read More

Ewa: dziękuję Ci Mateńko, dziękuję moi Aniołowie

Witam, pozwólcie, że i ja podzielę się swoim świadectwem. Na początku tego roku dowiedziałam się, że noszę dzieciątko w swoim łonie a na wiosnę na USG połówkowym lekarz nam oznajmił, że jest wysokie ryzyko zespołu Downa. Nagle moje serce ogarnął wielki niepokój i strach. Proponowano mi zrobić amniopunkcję, która należy...
Read More

AGA: Pod wiatr, ale jednak do przodu

Nowennę Pompejańską odmawiam od jakichś 2 lat nieprzerwanie w różnych intencjach, w tym o zdrowie, za dzieci, za pracę. Bywają rozproszenia, przeciwności, dziwne choroby, chwile zwątpienia, niekiedy powtarzam intencję, jeśli problem pozostaje. Czasem kiedy zdaje mi się, że nic z tego, że moja modlitwa nie dociera do Nieba, wówczas przypominają...
Read More

Edyta: Cud macierzyństwa

Witam. Jestem 4 lata po ślubie i po pół roku po ślubie chcieliśmy mieć dziecko. Po 1,5 roku starań dowiedzieliśmy się mąż nie może mieć dzieci. Lekarz powiedział że jeżeli chcemy to możemy skorzystać z invitro ale nie gwarantuje nam, że się uda. Już wcześniej dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej i zaczęłam ją odmawiać od marca 2015r. aż do teraz zawsze odmawiałam w kilku intencjach i zawsze zostawałam wysłuchiwana w jednej intencji.
Read More

Anna: Moja prosba dotyczyla strefy duchowej innej osoby

Czy zostalam wysluchana? Wierze ze tak. Moja prosba dotyczyla strefy duchowej innej osoby. Juz widze zmiany jakie w niej zaszly
Read More

Beata: Dziękuję Matko Przenajświętsza za ogromną pomoc

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Witam wszystkich ! Chciałabym złożyć moje drugie świadectwo …pierwsze złożyłam już w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej .Wczoraj zakończyłam moją 1 NP. Prosiłam Maryję o uproszenie dla mnie łaski wyjścia z depresji.

To były cudowne 2 miesiące z Matką Przenajświętszą chociaż czasem bywało ciężko , Maryja zawsze dodawała mi siły i wytrwałam.Dzisiaj po depresji zostały tylko paskudne wspomnienia.Maryja bardzo mi pomogła odczuwam ulgę psychiczną …mam plany ,marzenia . Bez Niej nie udało by mi się z tego wyjść . Nasza Niebieska Matka wstawia się u Pana Jezusa i modli się za nas jeżeli naprawdę wierzymy i głęboko się modlimy.
Chcę bardzo podziękować Najświętszej Maryi Pannie za pomoc ,za to że nie zostawiła mnie w ciężkich chwilach. A przede wszystkim za wstawiennictwo u Najwyższego Boga i łaskę zdrowia psychicznego.
Dziękuje Królowo Różańca Świętego.Dziękuje Panie Jezu, nasz Zbawicielu!
BÓG ZAPŁAĆ!
ODMAWIAJCIE NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ TA MODLITWA TO OGROMNY DAR OD MARYI.!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?