Aneta: Zdany egzamin

Znalazłam się w beznadziejnej sytuacji na studiach podyplomowych. Po raz drugi nie zdałam egzaminu, chociaż za każdym razem się do niego przygotowywałam.
Read More

Ania: trwałam na modlitwie ufna, że jest to modlitwa nie do odparcia

Szczęść Boże!     O Nowennie dowiedziałam się (jak zwykle bywa) przypadkiem (chociaż przypadki nie istnieją). Odłożyłam informację na bok i upłynęło trochę czasu jak szukając na jakimś stoisku właściwej prasy, pojawiła się przede mną uilotka o Nowennie Pompejańskiej z dokładną instrukcją odmawiania. Bardzo mnie to zastanowiło. Ale. Przerażała mnie ta ilość...
Read More

Ilona: Nowe Życie

Pokój i Dobro! Nowennę Pompejańską odmawiam od 14 lutego 2014 i to jest trzecia intencja Mateczka nie wysłuchała mnie w powierzonych dwóch wcześniejszych ,ale to dla mnie jest łaską! Długo nie mogłam napisać świadectwa,nie umiem wytłumaczyć dlaczego!Zawsze mam trudności w dzieleniu się słowem .Przeczytaj Ilona: Nowe Życie
Read More

Magdalena: Praca dla mojego męża

Witajcie, w styczniu tego roku zaczęłam odmawiać nowennę w intencji mojego męża. Tak naprawdę nie wiedziałam, czy najpierw powinnam modlić się o głębszą wiarę dla niego czy o zmianę pracy
Read More

Maria: Świadectwo ponownej pomocy.

Już drugi raz daję świadectwo pomocy Matki Bożej z Pompejów. Rok temu Matka Boża uzdrowiła moją córkę z niepłodności i jestem szczęśliwą babcią . Zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji mojego syna, który od pół roku nie mógł zamustrować na statku i odbyć praktyki potrzebnej, aby być dopuszczonym do egzaminów końcowych. Siedział w domu bez pracy, zrezygnowany.
Read More

Beata: Doświadczenie ogromnej tęsknoty za Bogiem…

Witam wszystkich rozkochanych w Żywym Różańcu, wszystkich tych którzy odmawiają tą cudowną nowennę pompejańską, a także tych którzy doznali już tak wiele łask za pośrednictwem Maryi poprzez osoby modlące się tą nowenną.

Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny. Przyznam że początkowo nie udawało mi się codziennie zmówić trzykrotnego różańca, tzn. raz wyszło a raz nie, wiem że to dzieło tego złego że czasami mnie po prostu usypiał… Ale zakupiłam płytę z całą nowenną i teraz modląc się uświęcam moją pracę w domu przy trójce małych dzieci i wiem teraz że pomimo codziennych obowiązków jest się w stanie znaleźć czas dla Boga, dla Matki Najświętszej dzięki której tak wiele zyskujemy. Odmawiając pierwszą nowennę w intencji bliskiej mi osoby doznałam sama wielkiej łaski – zaglądnięcia w głąb mojej duszy. Matka Boża ukazała mi grzechy z przeszłości które zostały przeze mnie w młodości zlekceważone albo których nie byłam w pełni świadoma. Ten wgląd w przeszłość pozwolił mi oczyścić się z grzechów, ich wyznanie spowodowało że poczułam wewnętrzny spokój i teraz jestem na takim etapie że ciężko mi sobie wyobrazić uczestnictwa we Mszy św. bez przyjmowania Pana Jezusa do serca (a różnie z tym wcześniej bywało niestety…). Podczas odmawiania pierwszej nowenny Maryja wkraczała stopniowo w moje życie wewnętrzne natomiast rozpoczęcie kolejnej nowenny w intencji mojej siostry spowodowało że Matka Boża zadziałała po dwóch dniach odmawiania różańca – powrót do Boga po kilku latach , ogromna tęsknota za Nim spowodowała że życie układane po swojemu w związku partnerskim bez przyszłości straciło sens a doświadczenie tego oddalenia się od Boga okazało się równocześnie doświadczeniem Jego Bożej Miłości – ON – STALE KOCHAJĄCY I WYBACZAJĄCY ALE RÓWNOCZEŚNIE POKAZUJĄCY POPRZEZ SZALONĄ TĘSKNOTĘ ZA NIM, ŻE POTRAFI INWAZYJNIE WKROCZYĆ DO NASZEGO SERCA, DOPOMINAJĄC SIĘ O NASZĄ MIŁOŚĆ ! CHWAŁA PANU ZA TO ŻE POBUDZA NAS DO TEJ TĘSKNOTY ZA NIM BYŚMY POCZULI JEGO TĘSKNOTĘ ZA NAMI I JEGO BOSKĄ MIŁOŚĆ DO NAS!!! A TO WSZYSTKO ZA WSTAWIENNICTWEM NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY U KTÓREJ MOŻNA WSZYSTKO WYPROSIĆ! DZIĘKUJĘ MATKO BOŻA Z POMPEJÓW ZA WYSŁUCHANIE MOICH PRÓŚB! CHWAŁA PANU!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.