Asia: Uwolnienie z nieczystości

Już dość dawno odmówiłam Nowennę Pompejańską, ale dopiero teraz postanowiłam napisać, gdyż obiecałam rozpowszechniać tę modlitwę.

Była to już moja trzecia nowenna, jednak dwie pierwsze albo odmawiałam nie tak jak trzeba, albo źle sformułowałam swoją prośbę, gdyż nie spełniły się. Lub możliwe, iż dzięki tym dwóm Matka Boża postanowiła przygotować mnie do trzeciej. Trzecią nowennę postanowiłam odmówić w intencji mojej czystości, gdyż odkąd pamiętam miałam z tym problem.

Nie pamiętam dokładnie kiedy to się zaczęło i ile miałam lat. Wiem tylko, że na początku traktowałam to tylko jak zabawę, która z czasem przerodziła się w uzależnienie. Uzależnienie od onanizmu. Za każdym razem czułam się paskudnie, nie wiedziałam dlaczego nie mogę przestać i zacząć cieszyć się życiem bez tego okropnego uzależnienia: od filmów, książek, czy gazet, po których zawsze miałam chęć wymiotowania. Nie wiem również skąd pomysł odmawiania NP. Nie miałam siły odmówić 10 różańca dziennie, a gdzie trzy różańce! Jednak z Bożą pomocą, dzień po dniu udawało mi się odmawiać wszystko tak jak należy. Od tego czasu minęło kilkanaście miesięcy, a ja w końcu mogę powiedzieć, że jestem wolna.

Ta nowenna uratowała mi życie i chociaż nadal miewam różne pokusy – bo szatan walczy do końca – to jednak wiem, że przy mnie jest Maryja, która pomaga mi w walce z nim i nie pozwoli mi zginąć. Chciałabym zaznaczyć, że NP nie jest magiczną sztuczką, która sprawi że wszystkie kłopoty od razu zginą.. Z mojego doświadczenia Maryja poprzez tę modlitwę chce nam nie tylko ofiarować to o co prosimy z godnie z wolą Bożą, ale także chce nas nauczyć cierpliwości, wytrwałości oraz pokory, która uświadamia nam że NIGDY nie jesteśmy sami. Zawsze przy nas jest ONA. Matka, która nigdy nie opuści swoich dzieci, zwłaszcza tych w potrzebie. Prosząc o modlitwę wstawiam się również za Wami.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij