Małgorzata: Królowo, strzeż od wszelkiego złego

Królowo pełna miłości czuwaj nad nami, broń nas, strzeż od wszelkiego złego, pomagaj w czynieniu dobra. Ile mi sił starczy, rozszerzać będę cześć Twoją o Królowo Różańca Świętego.
Przeczytaj całość

Agata: Dar miłości

Moja siostra ma 33lata. Nigdy nikogo sobie nie znalazla, odkąd tylko pamiętam, zawsze była sama. Ma dobrą pracę, mieszkanie kupione na wlasnosc, własny samochod prosto z salonu. Wszystko, oprócz miłości, u niej dobrze się wiodło. Niedawno zaczęłam odmawiać za nią nowenne, prosząc o zmianę w jej życiu, która sprawi, że będzie prawdziwie szczęśliwa.
Przeczytaj całość

Agnieszka: lekarze mówili że to cud

Wyniki się poprawiały i ostatecznie okazało się że jest zdrowy.
Przeczytaj całość

Sylwester: Prosiłem i będę prosić jeszcze o tak wiele

Prosiłem i będę prosić jeszcze o tak wiele, z każdym dniem czuje się dzięki Nowennie Pompejskiej bliżej Pana Naszego.
Przeczytaj całość

Karolina: Jezu, ufam Tobie… wyjście z beznadziejnego stanu ducha

oczy zatrzymaly sie na wytłuszczonym tekscie "WSZYSTKO MA SWOJ CZAS" Po tym jestem pewna ze Pan Bog słyszał moje modlitwy
Przeczytaj całość

Asia: Uwolnienie z nieczystości

Już dość dawno odmówiłam Nowennę Pompejańską, ale dopiero teraz postanowiłam napisać, gdyż obiecałam rozpowszechniać tę modlitwę.

Była to już moja trzecia nowenna, jednak dwie pierwsze albo odmawiałam nie tak jak trzeba, albo źle sformułowałam swoją prośbę, gdyż nie spełniły się. Lub możliwe, iż dzięki tym dwóm Matka Boża postanowiła przygotować mnie do trzeciej. Trzecią nowennę postanowiłam odmówić w intencji mojej czystości, gdyż odkąd pamiętam miałam z tym problem.

Nie pamiętam dokładnie kiedy to się zaczęło i ile miałam lat. Wiem tylko, że na początku traktowałam to tylko jak zabawę, która z czasem przerodziła się w uzależnienie. Uzależnienie od onanizmu. Za każdym razem czułam się paskudnie, nie wiedziałam dlaczego nie mogę przestać i zacząć cieszyć się życiem bez tego okropnego uzależnienia: od filmów, książek, czy gazet, po których zawsze miałam chęć wymiotowania. Nie wiem również skąd pomysł odmawiania NP. Nie miałam siły odmówić 10 różańca dziennie, a gdzie trzy różańce! Jednak z Bożą pomocą, dzień po dniu udawało mi się odmawiać wszystko tak jak należy. Od tego czasu minęło kilkanaście miesięcy, a ja w końcu mogę powiedzieć, że jestem wolna.

Ta nowenna uratowała mi życie i chociaż nadal miewam różne pokusy – bo szatan walczy do końca – to jednak wiem, że przy mnie jest Maryja, która pomaga mi w walce z nim i nie pozwoli mi zginąć. Chciałabym zaznaczyć, że NP nie jest magiczną sztuczką, która sprawi że wszystkie kłopoty od razu zginą.. Z mojego doświadczenia Maryja poprzez tę modlitwę chce nam nie tylko ofiarować to o co prosimy z godnie z wolą Bożą, ale także chce nas nauczyć cierpliwości, wytrwałości oraz pokory, która uświadamia nam że NIGDY nie jesteśmy sami. Zawsze przy nas jest ONA. Matka, która nigdy nie opuści swoich dzieci, zwłaszcza tych w potrzebie. Prosząc o modlitwę wstawiam się również za Wami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!