Marta: Widzę już działanie Nowenny

Wtedy jednak stwierdziłam ze zabiera za duzo czasu, ze jest po prostu długa. Kiedy jednak moje zle mysli zaczely sie nasilac, dodam ze jestem w ciąży i dziecka tez dotyczyly zle mysli, to postanowiłam ze dla dobra swojego i dziecka zacznę odmawiac nowenne.
Read More

Anonim: Nowenna jest wielką łaską

Mimo, że jestem w trakcie odmawiania nie wiem już nawet której nowenny, to jest to moje pierwsze świadectwo. Nowenna jest wielką łaską. Podczas odmawiania jej czuję spokój i opiekę Matki Bożej, niezależnie od tego w jakiej sytuacji się znajduję i czy odmawiam nowennę w intencji związanej z daną sytuacją czy zupełnie nie. Mimo, że po ludzku chyba żadna z intencji nie została wysłuchana tak jak bym tego chciała, to wiem, że tak naprawdę wysłuchane zostały wszystkie. Wiara to zaufanie, że Bóg zna najlepszy czas.
Read More

Krystyna: Uleczenie z depresji i lęków nerwicowych

Nowennę odmawiałam na przełomie kwietnia i maja roku 2017 w intencji uzdrowienia duszy i ciała z chorób. Mateńka kochana uleczyła mnie z depresji i lęków nerwicowych oraz ze wspomnień po przebytym ataku ciśnienia,krążenia i obrzęku płuc. Napełniła moje serce i duszę pokojem, radością oraz rozpaliła serce gorącą wiarą w miłosierdzie Boże i miłością modlitwy różańcowej.Chwała Panu
Read More

Beata: Dziś już nie chcę bez Ciebie Matko żyć

Po raz drugi pragnę złożyć świadectwo.W pierwszym świadectwie opisywałam moje nawrócenie,uzdrowienie mojej mamy z choroby.Ale to nie wszystko mój tata czuje się lepiej po wieloletniej chorobie,gdzie wszyscy już dawno się poddaliśmy.W mojej rodzinie zapanował spokój,zdrowie i miłość.Moje życie się zmieniło tak bardzo,że zadaje sobie pytanie czy zasłużyłam,jeszcze kilka miesięcy temu trudno byłoby mi w to uwierzyć jak pięknie się żyje z Naszą Matką Najświętszą Maryją!
Read More

Jerzy: Dziękuję Matko i proszę o więcej

Dziś minął 54 dzień odmawiania Nowenny Pompejańskiej w intencji uzdrowienia mojej żony. W ciągu pół roku miała dwa udary mózgu, obustronne zapalenie płuc z temperaturą ponad 41 st. a na koniec atak z paraliżem prawej strony ciała po którym wykryto u niej złośliwego guza mózgu. Zaliczyliśmy dwanaście pobytów na różnych...
Read More

Anna: Otrzymałam wielką łaskę

Modliłam się o wybawienie z pewnego kłopotu. Razem z tą modlitwą, która dała mi wiele spokoju http://www.opoka.org.pl/biblioteka/M/MR/milujciesie201501_Ty_sie_zajmij.html oraz z pójściem do spowiedzi.

Łaskę tę otrzymałam, za co dziękuję Maryi i Jezusowi. „Pompeja” jest ciężka, bo długa do odmawiania, ale uświadomiła mi też nieporządek w moim życiu – nie mam ustabilizowanego rytmu dnia, skoro nieraz trudno mi było znaleźć czas na modlitwę. Co do mojego życia religijnego, to nieco się poprawiło, ale jeszcze dużo pracy przede mną. Oby Jezus pomógł mi w tej drodze. Wybacz mi też Maryjo moją „letniość”. Otrzymałam tak wielką łaskę, a nie umiem dziękować i tak szybko o Tobie zapominam. Naprawdę okazałaś się Matką Miłosierdzia i Opiekunką, chociaż moja modlitwa była pełna rozkojarzeń i braku skupienia na Bogu. Oby mi się udało wytrwać w drodze. Zajmij się moim życiem Maryjo i napraw je.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!