Anna: Modlitwa o świętość małżeńską

Matko Najświętsza, dziękuję Ci za wsparcie i pomoc każdego dnia. Odmówiłam dwie nowenny w intencji świętości mojego małżeństwa.

Mąż wyprowadził się w grudniu do kochanki, wniósł sprawę o rozwód i unieważnienie małżeństwa. Również modlił się nowenną pompejańską z kochanką, by Matka Boża wskazała im drogę bycia razem (!). Mimo, że wytoczył mi sprawę o rozwód i kolejna już 2 czerwca, trwam dalej, w wierności Bogu i jemu. Ufam, że Matka Boża mnie wysłucha. Nowenna Pompejańska daje prawdziwy spokój ducha i pozwala przede wszystkim na zmianę siebie. Widzę u siebie duży postęp duchowy, wewnętrzny. Dziękuję Matko za Twoje wsparcie i ufam, że mi pomożesz! Zachęcam wszystkich do jej odmawiania, różaniec daje wielką moc. Chwała Panu!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

16 myśli na temat „Anna: Modlitwa o świętość małżeńską

 1. Serdecznie Ci współczuję. Niestety bardzo niedobra jest schizofrenia duchowa, brak spójności tego, co się mówi z tym, co się robi. Rozumiem jak może Cię boleć fakt, że Twój mąż będąc niewiernym modli się z kochanką o szczęśliwe bycie i powodzenie w związku niesakramentalnym. Pamiętaj jednak, że to świadczy tylko o ich niedojrzałości duchowej.
  Ufaj Bogu i trwaj przy Jego Sercu on jest z Tobą.

 2. Szok! Jak działa szatan! Od razu przypomniał mi się ks. Glas w odniesieniu do Pani męża. Przyklepać zdradę pobożnymi uczynkami (skoro modlą się razem, to niby nie ma grzechu?!), a nowenna to koncert życzeń i skoro Mateńka obiecała, to „musi dotrzymać słowa”. Niech przyklepie grzech i plucie Bogu w Twarz. Współczuję Pani i życzę dużo sił i łask od Jezusa i Naszej Matki.

 3. W głowie się nie mieści. Nie wróżę im dobrej przyszlosci :\. Pozdrawiam Cię gorąco i jestem z Tobą, Aniu.

 4. Mam podobną sytuację . Mój maz wierzy,ze Bóg pomaga mu w związku z jego kochanka. To bardzo boli. Ja koncze druga część nowenny w niedzielę 5 czerwca. Na początku było okropnie,maz zszedł się ponownie z kochanką. Byłam załamana. Ostatnio zbliżył się do mnie i wyglądało jakby już miało się układać a tu wczoraj znowu nie jest dobrze. Znowu zamknął się w sobie. Nie wiem czy to zły tak działa czy poczułam się zbyt pewnie. Potrzebuje Państwa wsparcia.

 5. To musi jeszcze trochę potrwać, ale wierzę że będzie dobrze, najlepiej to żeby NP już na zawsze została z tobą na codzień, moc modlitwy to jest to.

 6. Dziękuję za słowa otuchy. są to bardzo ciężkie chwile. Mąż podczas już wyprowadzki odmawiał 2 nowennę i w czasie jej odmawiania złożył pozew o rozwód! Nie przeszkadza mu to w niczym, że jedno z drugim się kłóci. Z kochanką i mają zamiar pojechać do Pompejów w dziękczynienie i do Krakowa, na ŚDM. Mnie to przeraża.

 7. Aniu a czy mąż wie że unieważnienie małżeństwa nie jest możliwe z powodu zdrady? Zgodnie z prawem kanonicznym jeśli w grę wchodzi trzecia osoba nie można unieważnić małżeństwa. Nie jest to zgodne z prawem kościelnym. Jeśli mąż dostanie unieważnienie z innego powodu np zwali na niedojrzałość czy tym podobne bzdury to małżeństwo i tak jest nieważne bo kłamał. Największa hipokryzja i sukces szatana popełnić grzech i przykryć pobożnością.To się zawsze źle kończy.Zaproponuj mężowi żeby pojechał poprosić Papieża o błogosławieństwo i wziął ślub w Watykanie to może się obudzi 🙂

  • Droga Judyto, właśnie próbuje z kanonem o niedojrzałości…. Jakbyś wyczuła, a w smsach i skardze to właśnie było pismo kochanki, która mu doradziła unieważnienie, bo jej „wiara” i jego sprzeciwia się życiu z rozwodnikiem. Ze mną mąż się nie modlił ostatnio, jedynie z nią. Obiecywała , że pojadą do Pompejów, do Medjugorie. Rodzina męża nie odzywa się do mnie. Tak jakbym już nie istniała w ich rodzinie. Mama – teściowa zaprosiła kochankę do znajomych na jednym z portali społecznościowych. Właśnie chodzi mi o to, że on nie zdaje sobie sprawy z powagi uzyskania nawet unieważnienia kosztem kłamstwa i wymyślania teraz kanonów!!!

 8. Droga Judyto, właśnie próbuje z kanonem o niedojrzałości…. Jakbyś wyczuła, a w smsach i skardze to właśnie było pismo kochanki, która mu doradziła unieważnienie, bo jej „wiara” i jego sprzeciwia się życiu z rozwodnikiem. Ze mną mąż się nie modlił ostatnio, jedynie z nią. Obiecywała , że pojadą do Pompejów, do Medjugorie. Rodzina męża nie odzywa się do mnie. Tak jakbym już nie istniała w ich rodzinie. Mama – teściowa zaprosiła kochankę do znajomych na jednym z portali społecznościowych. Właśnie chodzi mi o to, że on nie zdaje sobie sprawy z powagi uzyskania nawet unieważnienia kosztem kłamstwa i wymyślania teraz kanonów!!!

 9. Aniu Oczywiście że poszli na kanon niedojrzałości bo na niego najłatwiej dostać.Każde małżeństwo można unieważnić jak znajdzie się dobrego prawnika:) Przecież gdyby powiedział że nastąpiła zdrada i poznał kobietę to od razu by go pogonili z tą skarga.Najgorsze jest to że jeśli mąż dostanie to unieważnienie to będzie tylko gorzej.Szatan będzie zacierał ręce:komunie świętokradzkie i grzech przeciwko duchowi świętemu…Ciężko wtedy będzie mu wyjść z tego grzechu bo nie będzie go uznawał za grzech:(Trzeba odróżnić ludzi wierzących od dewotów ta Pani to po prostu dewotka religijna nie ma to nic wspólnego z tym co głosił Jezus.Ona wierzy w fałszywą religie.Jezus powiedział że tylko prawda nas wyzwoli.Czy można zbudować szczęście na kłamstwie?Co z tego że nawet dostaną to unieważnienie jak w sumieniu będą dobrze wiedzieć co zrobili i że w ich małżeństwie Boga nie ma.Aniu nie martw się tak o te papierki:)To bardzo przykre że nie masz wsparcia od strony teściów… niestety prawda jest niewygodna.Zresztą ludzi poznaje się w ekstremalnych sytuacjach.Jeśli będziesz potrzebowała wsparcia podaj maila to chętnie napisze.Walka może być długa i trudna… Walcz nie poddawaj się nawet jak będziesz musiała walczyć z Kościołem.Faryzeusze są wszędzie niestety a Boskie przykazania łamane i zastępowane ludzkimi.Moc N.P. ogromna więc wszystko będzie dobrze 🙂 Pozdrawiam 🙂

A Ty co o tym myślisz? Napisz!