Bogumiła: Maryjo bądź ze mna abym nauczyła swoje dzieci różańca

Dzięki Ci Maryjo za wielką nadzieję jaką dałaś mojemu synowi. Sprawa którą nigdy nie powinna się już wydarzyć a tu proszę sam trener kadry narodowej u 21 zadzwonił do Maksa w sprawie jego powołania. Maks coraz bardziej wierzy w moć modlitwy różańcowej. jego radość jest nieopisana. Chwała Bogu.
Read More

Patrycja: Wiedziałam, że to zasługa Maryi!

Swoje świadectwo o nowennie pompejańskiej (a w zasadzie o dwóch) piszę ze sporym opóźnieniem. Mam jednak nadzieję, że Maryja od początku wie, jak wdzięczna jestem Jej za okazane łaski. Wszystko zaczęło się 22 stycznia 2016 r., kiedy na świat przyszedł mój siostrzeniec, Karol.
Read More

Marzena: uwolnienie z nałogu

owenna nauczyła mnie patrzenia na przyszłość z wielką nadzieją. Wgłębi serca czuję,że modlitwy moje zostaną wysłuchane w odpowiednim czasie.
Read More

SMS z zaświatów

Więc stwierdzam, że ta modlitwa ma ogromną moc i Matka Boża pomaga duszom w czyśćcu cierpiącym. I tak na koniec Basiu przyjaźń nie umiera nigdy zawsze byłaś i będziesz moją przyjaciółką. Ty wiesz.Zawsze pamiętam o Tobie w modlitwie.
Read More

Teresa: otrzymałam dużo innych łask, ale bardzo odczuwalnych

Pragne podzielic sie swoja radoscia z otrzymania laski w dniu dzisiejszym o ktora modlilam sie w pierwszej nowennie. jestem przeszczesliwa, bo Pani Pompejanskawysluchala mej prosby.Przeczytaj Teresa: otrzymałam dużo innych łask, ale bardzo odczuwalnych
Read More

Anna: Głębokie zawierzenie Maryi

Szczęść Boże chciałam złożyć krótkie świadectwo o otrzymanych laskach. Pierwszą jest laska poczęcia a drugą uwolnienie z nałogu bliskiej mi osoby. Obecnie jestem w trakcie odmawiania 4 już nowenny. Moje życie bardzo się odmieniło odkąd odmawiam nowennę. Jestem za to bardzo wdzięczna Matce Bożej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!