Klaudia: Przez życie z Matką Bożą

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica ! Bardzo długo zwlekałam z napisaniem tego świadectwa. Nie jeden raz czułam, że Maryja tego chce, zresztą to Jej obiecujemy w końcowej modlitwie nowenny. Z całego serca przepraszam Cię Matko Przenajświętsza i Was moi drodzy, gdyż prawie codziennie czytałam Wasze świadectwa,...
Przeczytaj całość

Wiesław: Uzdrowienie

Pisze by dać świadectwo swojego uzdrowienia psychicznego i fizycznego oraz umocnić innych, by wytrwali i nie poddawali się mimo trudu życia i przeciwności losu. Nie wyobrażam sobie życia bez Różańca mimo tego że mam 31 lat. Maryja daje wewnętrzny spokój, zmienia nas, nasze otoczenie wycisza prowadzi do Jezusa i wiąże nasze życie z Nim na zawsze !!!!Dziękuje Ci Matko za wszystkie łaski!!!!!
Przeczytaj całość

M.A: Zostałam uwolniona od uzależnienia

Jestem ogromnie wdzięczna Matce Bożej za wszystkie łaski, którymi nas obdarzyła. Dziś poświęciłam obraz Matki Bożej Pompejańskiej oraz nowe łańcuszki- mój i córki.
Przeczytaj całość

M : Nadal będę się modlić

Szczęść Boże. Moje świadectwo być może nie będzie pocieszające ale od pewnego czasu nosiłam się z zamiarem napisania.
Przeczytaj całość

Beata: Maryjo dziękuję ze jesteś w moim życiu

Nowenne Pompejanską odmawiałam 3 razy zaczęlam 20 dzien 4 Nowenny po sobie, Maryja wysłuchała mnie kiedy w modlitwie błagałam o uniewaznienie małzeństwa, poznałam obecnego męża kocham go bardzo był cas kiedy odszedł odemnie, modliłam sie nowenna o jego uzdrowienie wewn, jego opamietanie , by odszedł od grzechu seksu, i by...
Przeczytaj całość

Anna: Głębokie zawierzenie Maryi

Szczęść Boże chciałam złożyć krótkie świadectwo o otrzymanych laskach. Pierwszą jest laska poczęcia a drugą uwolnienie z nałogu bliskiej mi osoby. Obecnie jestem w trakcie odmawiania 4 już nowenny. Moje życie bardzo się odmieniło odkąd odmawiam nowennę. Jestem za to bardzo wdzięczna Matce Bożej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!