Marcin: dość trudna sytuacja związana z miłoscią

Witam was wszystkich , :) mam na imie Marcin mam 30 lat i chciałem opisać co sie stało w moim przypadku ,a więc początek mojej Nowenny to 1 maj tego roku a koniec Nowenny to 23 czerwiec.
Read More

Lidia: Przemiana wewnętrzna i praca nad sobą

Witajcie moi drodzy. Niejednokrotnie już składałam świadectwo na tej stronie. I powiem szczerze, że trochę nie wiem o czym pisać. Nie chcę po raz kolejny opowiadać tych samych historii. Dlatego dziś postanowiłam złożyć inne świadectwo. Nie będzie ono dotyczyło jednej konkretnej sprawy, nie będzie o czymś tak bardzo namacalnym jak uzdrowienie z choroby czy znalezienie pracy. Będzie to świadectwo wewnętrznej przemiany i doświadczenia cudu bliskości Boga. Myślę, że tak można to w skrócie opisać. Nowennę Pompejańską odmawiam już od prawie 3 lat. Od dwóch i pół nie robię ani dnia przerwy między jedną a drugą.
Read More

Anno: Pan Bóg jest moim drogowskazem

Niech będzie pochwalony JEZUS CHRYSTUS , Nowennę Pompejańską znalazłam przypadkiem w gazecie religijnej ale myślę że tak miało być że BÓG chciał żebym zaczęła więcej odmawiać różaniec . Moje dotychczasowe życie było udane mam dobrego męża , dzieci i rodzinę na którą zawsze mogę liczyć, ale zdarzyło się kilka sytuacji które mogły skończyć się tragicznie dla moich najbliższych i wiem że to tylko wyłącznie zasługa PANA BOGA I MARYI że wszystko skończyło się dobrze.
Read More

Magdalena: Matka Boża czuwa nad moim synem

Matce Boskiej Pompejanskiej pragnę podziękować za cud jakim jest moje dziecko. modliłam się o to aby był zdrowy gdyż straszyli nas zespołem Downa. jest zdrowy i silny. Różaniec towarzyszył mi odkąd dowiedziałam się o ciąży a po drodze poznałam Modlitwę Pompejanska. po jej zakończeniu wciąż odmawiam Różaniec a po narodzinach Marcelka przystąpiłam do Różańca Rodziców. za wszystkie laski podczas ciąży Bóg Zapłać. wierzę że Matka Boska czuwa i czuwać będzie nad moim synem za co jej dziękuję.
Read More

Eliza: Powrót do Kościoła

Kilka Nowenn odmówiłam w intencji nawrócenia do Kościoła katolickiego mojego syna, który po pewnych kłopotach, za namową synowej znalazł się u Protestantów., oczywiście z całą rodzinką. Byli w tej wspólnocie kilkanaście lat. Ja uważałam tę wspólnotę za sektę, bo nie wolno się było przeżegnać, nie wolno było mieć w domu wizerunku Pana Jezusa ukrzyżowanego;
Read More

Ania: Matka Boża sama zajęła się wszystkim

O nowennie pompejańskiej przeczytałam po raz pierwszy w internecie, a od kiedy zaczęła ją odmawiać moja koleżanka z roku, zastanawiałam się nad jej rozpoczęciem. Ale przede mną była jeszcze długa droga. Słyszałam, że jest to nowenna „nie do odparcia”, że można otrzymać upragnione łaski, ale perspektywa odmawiania przynajmniej trzech części różańca była dla mnie przeszkodą nie do pokonania. Miałam wątpliwości, czy wytrzymam, czy znajdę czas. Czasem trudność sprawiało mi odmówienie jednej dziesiątki różańca, a co dopiero trzech części!
Dziś już nie mam takich obaw. Zły bardzo namieszał w moim życiu, ale odkąd odmawiam nowennę, mam ogromną pewność, że Matka Boża sprawuje nade mną nieustanną opiekę. W tym roku, w dniu swoich urodzin, rozpoczęłam swoją pierwszą nowennę i niemal od razu otrzymałam łaski. Czułam ogromną radość i ulgę, i ten nieustający pokój w sercu. Przestałam się denerwować, wszystko mnie cieszyło, nie przejmowałam się żadnymi drobnostkami, ciągle byłam uśmiechnięta. Zostałam uleczona z nerwicy lękowej. Byłam na skraju załamania, ale nie poddawałam się, bo wiedziałam, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki wstawiennictwu Matki Bożej lęki ustąpiły niemal od razu, tak jakby nigdy ich nie było. Gdy w dniu swoich urodzin wzięłam do ręki różaniec, miałam ogromną pewność, że trzymam potężną broń przeciwko złu. Zakochałam się w tej modlitwie, zaczęłam rozważać jeszcze dogłębniej życie Pana Jezusa, z czasem zapominałam o samej intencji, skupiając się na rozważaniu poszczególnych części różańca.
W trakcie odmawiania pierwszej nowenny poznałam swojego obecnego chłopaka. Teraz wspólnie odmawiamy nowennę w naszej intencji, prosząc Matkę Bożą o opiekę. Nasza relacja się rozwija, nie ma spotkania, na którym nie rozmawialibyśmy o Bogu. Ciągle rozważam w sercu powołanie do małżeństwa, modlę się o rozeznanie, czy to jest dla mnie właściwa droga. Mój mężczyzna jest bardzo cierpliwy, a ja czuję, że z każdym dniem zakochuję się w nim coraz bardziej. Ufajcie Matce Bożej! Ufajcie Jej miłosierdziu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Ania: Matka Boża sama zajęła się wszystkim"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

Piękne świadectwo. Wzruszyłam się, bo sama mam nerwicę lękową i teraz jeszcze bardziej utwierdziłam się w przekonaniu, że wszystko jest do przezwyciężenia. Dziękuję Ci. Życzę Ci dużo szczęścia i odnalezienia swojej życiowej drogi 🙂

Ewa
Gość

Piękne świadectwo. Ja mam nerwicę lękową i nie potrafię cieszyć się swoją małą córeczką. Bardzo nagrzeszyłam w swoim życiu: nie jestem w związku małżeńskim. Mój narzeczony chce ślubu, a ja nie potrafię… Czasem bywam na skraju wyczerpania…

moim zdaniem
Gość
moim zdaniem

dające wielką nadzieję świadectwo

wwwwwww
Gość
wwwwwww

Też mam problem nerwicowy, pomagają mi: bliska osoba, specjalista i modlitwa. Lecz nie nowenna. Ją odmawiam w intencji mojego taty po udarze. Co mi się w tym świadectwie podoba – różaniec jako potężna broń… też takie coś odczuwam! :3

Obrazki z nowenną pompejańską?