Iwona: świadectwo o nowennie pompejańskiej

Pragnę złożyć świadectwo o skuteczności nowenny pompejańskiej. od kilku lat mój mąż mimo młodego wieku miał poważne problemy zdrowotne( neurologiczno-ortopedyczne). Mimo niezliczonych, kosztownych wizyt lekarskich u najlepszych specjalistów, rehabilitacji itp, nikt nie umiał jednoznacznie zdiagnozować przyczyny silnych bóli krzyżowo-biodrowych. Przeczytaj Iwona: świadectwo o nowennie pompejańskiej
Przeczytaj całość

Anna: Otrzymałam wielką łaskę

Oby mi się udało wytrwać w drodze.
Przeczytaj całość

Magdalena: Kilka lat temu mój mąż miał duże problemy z hazardem

Witajcie! Kilka lat temu mój mąż miał duże problemy z hazardem - przegrywał wszystkie pieniądze jakie mieliśmy i oczywiście zapożyczał się.
Przeczytaj całość

Ewa: Dwie nowenny w tej samej intencji

W swoim życiu odmówiłam kilka nowenn pompejańskich. Zdecydowana większość wysłuchania: polepszenie relacji rodzinnych, szczęśliwy poród, zamążpójście i organizacja ślubu w 3 miesiące.  
Przeczytaj całość

Anna: Nie mogę już żyć bez różańca

Kochani moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczęła się w listopadzie 2012 roku, gdy zachorował mój brat. Modliłam się gorliwie 4 częściami różańca, chociaż przyznam szczerze, że wcześniej rzadko odmawiałam różaniec.Przeczytaj Anna: Nie mogę już żyć bez różańca
Przeczytaj całość

Ania: jednak stał się cud !

Witam! Pod koniec ubiegłego roku rozpoczęłam odmawianie nowenny w intencji otrzymania pracy w zawodzie w mojej miejscowości, co wydawało się wręcz niemożliwe. Modliłam się długo, wiele było łez, żalu, braku perspektyw. A jednak stał się cud. Jutro zaczynam pracę w swoim zawodzie, w swojej miejscowości i na bardzo dobrych warunkach finansowych. A w mojej sytuacji było to wręcz nierealne. Będę Bogu wdzięczna za tę łaskę do końca życia. Nie poddawajcie się! Myślę, że najważniejszym darem jaki otrzymałam, jest dużo silniejsza więź z Bogiem! Pozdrawiam!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ania: jednak stał się cud !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aga
Gość

Piękne świadectwo!!! Dziękuję!!!!:) za mną już 2 nowenny o pracę, bez rezultatu, mija 9 miesiąc, 3 nowennę odmawiam już na skraju wytrzymałości, jak wierzyć? inni dostają, a ja nie? dlaczego tyle muszę czekać bez rezultatu? Dziękuję ci za to świadectwo, dzięki takim ludziom jak ty i ich historiom jeszcze wierzę.

Ania
Gość

Agnieszko nie poddawaj się! Ja również szukałam pracy 10 m-cy, także odmówiłam 2 nowenny, inni moi znajomi już dawno pracowali. W dodatku po drodze rozsypywały się wszystkie inne propozycje pracy, ja nie wiedziałam dlaczego tak się dzieje. Teraz już wiem, że gdyby wtedy się udało nie mogłabym otrzymać tej dobrej pracy. Będę się za Ciebie modlić!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!