Ania: jednak stał się cud !

Witam! Pod koniec ubiegłego roku rozpoczęłam odmawianie nowenny w intencji otrzymania pracy w zawodzie w mojej miejscowości, co wydawało się wręcz niemożliwe. Modliłam się długo, wiele było łez, żalu, braku perspektyw. A jednak stał się cud. Jutro zaczynam pracę w swoim zawodzie, w swojej miejscowości i na bardzo dobrych warunkach finansowych. A w mojej sytuacji było to wręcz nierealne. Będę Bogu wdzięczna za tę łaskę do końca życia. Nie poddawajcie się! Myślę, że najważniejszym darem jaki otrzymałam, jest dużo silniejsza więź z Bogiem! Pozdrawiam!

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
AniaAga Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aga
Gość
Aga

Piękne świadectwo!!! Dziękuję!!!!:) za mną już 2 nowenny o pracę, bez rezultatu, mija 9 miesiąc, 3 nowennę odmawiam już na skraju wytrzymałości, jak wierzyć? inni dostają, a ja nie? dlaczego tyle muszę czekać bez rezultatu? Dziękuję ci za to świadectwo, dzięki takim ludziom jak ty i ich historiom jeszcze wierzę.

Ania
Gość
Ania

Agnieszko nie poddawaj się! Ja również szukałam pracy 10 m-cy, także odmówiłam 2 nowenny, inni moi znajomi już dawno pracowali. W dodatku po drodze rozsypywały się wszystkie inne propozycje pracy, ja nie wiedziałam dlaczego tak się dzieje. Teraz już wiem, że gdyby wtedy się udało nie mogłabym otrzymać tej dobrej pracy. Będę się za Ciebie modlić!

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…