Ania: jednak stał się cud !

Witam! Pod koniec ubiegłego roku rozpoczęłam odmawianie nowenny w intencji otrzymania pracy w zawodzie w mojej miejscowości, co wydawało się wręcz niemożliwe. Modliłam się długo, wiele było łez, żalu, braku perspektyw. A jednak stał się cud. Jutro zaczynam pracę w swoim zawodzie, w swojej miejscowości i na bardzo dobrych warunkach finansowych. A w mojej sytuacji było to wręcz nierealne. Będę Bogu wdzięczna za tę łaskę do końca życia. Nie poddawajcie się! Myślę, że najważniejszym darem jaki otrzymałam, jest dużo silniejsza więź z Bogiem! Pozdrawiam!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
AniaAga Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aga
Gość
Aga

Piękne świadectwo!!! Dziękuję!!!!:) za mną już 2 nowenny o pracę, bez rezultatu, mija 9 miesiąc, 3 nowennę odmawiam już na skraju wytrzymałości, jak wierzyć? inni dostają, a ja nie? dlaczego tyle muszę czekać bez rezultatu? Dziękuję ci za to świadectwo, dzięki takim ludziom jak ty i ich historiom jeszcze wierzę.

Ania
Gość
Ania

Agnieszko nie poddawaj się! Ja również szukałam pracy 10 m-cy, także odmówiłam 2 nowenny, inni moi znajomi już dawno pracowali. W dodatku po drodze rozsypywały się wszystkie inne propozycje pracy, ja nie wiedziałam dlaczego tak się dzieje. Teraz już wiem, że gdyby wtedy się udało nie mogłabym otrzymać tej dobrej pracy. Będę się za Ciebie modlić!

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!