Aneta: Nocą modlę się wytrwale do Maryi.

Jak uchwycić i wyrazić,co jest spontanicznym porywem serca,najintymniejszym przeżyciem,nieoczekiwaną łaską ( wręcz mistyczną) i obdarowaniem dobrem odczutym następnie każdego dnia?

Nowenna pompejańska jest drogą ku Najświętszej Marii ,ścieżką wypracowaną i przemierzoną już przez św. Dominika,a niestety ,którą nie uczy się podążać ani na uniwersytetach ,ani nawet często w rodzinnym domu.Jest to zapewne jedna z tych jedynych dróg do tego ,co najistotniejsze- Jezusa,Boga poprzez łaskę Marii i przez nas samych.Zbyt późno ją odnalazłam.Gdybym znała ją wcześniej,ile cierpień zaoszczędziłabym mym bliskim i sobie samej.Kimś pewnie innym,lepszym i szczęśliwszym byłabym dziś.Nowenna nieoczekiwanie stała się i moją drogą a przemierzając ją, doznałam tak wiele dobroci Najświętszej Marii Panny: Jej cudną dłoń pocieszającą i podgarniającą mnie jako człowieka,a także mych bliskich.Nocą modlę się wytrwale do Marii. Proszę Ją i Jezusa ,bym wytrwała przy Niej do mego końca,gdyż inaczej nie sprostam żuciu.
Każdego ,kto czyta moje świadectwo,proszę ,by zaufał słowom modlitwy dziękczynnej i podjął tę cudną acz niełatwą drogę:”O,gdyby cały świat wiedział,jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie”.
Cała Twoja Mario
Aneta

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
barbaraMariabeata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
beata
Gość
beata

Przepięknie to napisałaś, łza kręci się w oku, niech Cię Maryja ma zawsze w swej opiece, pozdrawiam.

Maria
Gość
Maria

Dziekuje za to swiadectwo, z Bogiem

barbara
Gość
barbara

Bardzosie wruszylam ,piekne swiadectwo.Szczesc Boze !

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________