Aneta: Dziękuje Ci MATKO ,bo to ty mnie uzdrowiłaś

To moje kolejne świadectwo,tak jak obiecałam Matce Bożej. Dziękuje Ci MATKO ,bo to ty mnie uzdrowiłaś.Zmiana w płucach i jamie brzusznej ,która miała się okazać przerzutem w badaniu pet okazała się niegrożna,dodam,że od 2013 choruje na raka jajnika.Może ,żle powiedziałam choruję lecz chorowałam przecież zostałam uzdrowiona. CHWAŁA CI ,CHWAŁA MARYJO.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

12
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
ulaKlaudiaAgnieszkaCGalSunny Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magda
Gość
Magda

Chwała Maryi!!!

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Komentarz za „maryjni.pl” : „Kiedy spotkacie katolika, który powie, że Matka Boża go uzdrowiła, powiedzcie, że tak nie jest. Uzdrawia tylko Jezus, a Matka Boża wstawia się za nami. Ona nie chce zabrać chwały swemu Synowi, która się tylko Jemu należy. Musimy poprawiać nasz sposób mówienia i myślenia. Czasem bracia protestanci krytykują nas, i słusznie, ponieważ przyznajemy chwałę Maryi, która należy się tylko Jezusowi. Tym, który czyni cud, jest Jezus. Uzdrawia tylko Jezus, a Ona ma charyzmat uzdrawiania i charyzmat cudów, ponieważ przez Jej wstawiennictwo obdarowani jesteśmy łaskami i cudami”.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Mario, nie ma się co oburzać…To co napisałam potwierdzi każdy katolicki ksiądz.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Ale kto tu Mario pomniejsza rolę Maryji? Komentarz mój jest jak najbardziej zgodny z nauką Kościoła Katolickiego a cytat pochodzi ze strony zajmującej się szerzeniem kultu maryjnego w Polsce. Wejdź na ich stronę a przekonasz się jak bogatymi treściami maryjnymi jest przepełniona. Warto też takie rzeczy wiedzieć aby nie ulec przy pierwszym starciu z Świadkami Jehowy czy zwykłymi ateistami.
Co do Pisma Św. to właśnie na jego stronach jest piękny opis cudu w Kanie Galilejskiej, w którym Matka Boża prosi i oręduje ale cudu dokonuje Jezus nie zaś ona osobiście.

Sunny
Gość
Sunny

TOTUS TUUS i Jan Pawel II !!!! Nie jest potrzebne ani jedno slowo wiecej, zeby dodac od slow Marii W. Odnosnie Jana Pawla II, to dzisiaj konczymy nowenne pod jego patronatem w intencji Agaty. Przykro mi, ale nie jestem w stanie nic napisac w tej kwestii. Informacja o prosby o modlitwy w intencji Agaty byly przekazywane poprzez osoby ze wspolnoty O. Daniela, dlatego ciezko jest dotrzec do konktetnej osoby i otrzymac aktualne informacje. Nie przypuszczam, zeby Agata byla fikcja, bo nikt z ludzi pop opieka takiego pasterza jak O. Daniel, nie robilby sobie zartow z modlitwy! Niemniej jednak, wykonalo sie… Czytaj więcej »

Sunny
Gość
Sunny

Tym, ktorzy nie pamietaja, to przypominam, ze dzisiaj jest 96 rocznica Urodzin Jana Pawla 2. Uczcijmy ten Dzien Spkojem i Miloscia!

Sunny
Gość
Sunny

Klaudia wygoogluj kto to jest Lew Judy, to bedziesz miala odpowiedz. Nie mamy informacji o Agacie, ale jesli cos sie dowiem, to automatycznie zamieszcze te informacje.

Gal
Gość
Gal

😉

ula
Gość
ula
ula
Gość
ula

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!