Kasia: Zostaliśmy rodzicami

Dzięki Nowennie Pompejańskiej, a dokładniej dzięki wstawiennictwu Maryi u Boga razem z mężem staliśmy się świadkami cudu rodzicielstwa. Po dwóch poronieniach oprócz diagnozy i leczenia zawierzyliśmy w modlitwie różańcowej.
Przeczytaj całość

Karolina: twierdziłam, że to nie dla mnie, bo nie wytrwam !

Na początku czerwca ok. godz 3ej nad ranem nasza 10 miesięczna wtedy córeczka miała prawie 41st gorączki. Natychmiast zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską, o której słyszałam wcześniej ale twierdziłam, że to nie dla mnie, bo nie wytrwam.
Przeczytaj całość

Klaudia: Matka Boża pomogła mi przetrwać bardzo trudny okres w moim życiu.

To właśnie dzięki nowennie udało mi się wyjść z depresji. Mimo, że moja intencja nie została jeszcze spełniona, jestem spokojna i wierzę, że Maryja mnie wysłucha.
Przeczytaj całość

MONIKA: Nowenna Pompejańska

Odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji o dobrego męża. Nie spodziewałam się że przez 54 dni uda mi się odmówić 4 części różańca, było cieżko ale się udalo.
Przeczytaj całość

Magdalena: Ingerencja Matki Bożej

Już od dłuższego czasu noszę w sercu potrzebę podzielenia się tym, jak Maryja działa w moim życiu, które jest łaską. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się jeszcze na studiach od znajomej siostry zakonnej. Minęło parę miesięcy i wtedy dopiero zaczęła się prawdziwa przygoda z tą modlitwą. Wtedy nie wiedziałam jeszcze, jak...
Przeczytaj całość

Aneta: Dziękuje Ci MATKO ,bo to ty mnie uzdrowiłaś

To moje kolejne świadectwo,tak jak obiecałam Matce Bożej. Dziękuje Ci MATKO ,bo to ty mnie uzdrowiłaś.Zmiana w płucach i jamie brzusznej ,która miała się okazać przerzutem w badaniu pet okazała się niegrożna,dodam,że od 2013 choruje na raka jajnika.Może ,żle powiedziałam choruję lecz chorowałam przecież zostałam uzdrowiona. CHWAŁA CI ,CHWAŁA MARYJO.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

12 komentarzy do "Aneta: Dziękuje Ci MATKO ,bo to ty mnie uzdrowiłaś"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magda
Gość

Chwała Maryi!!!

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Komentarz za „maryjni.pl” : „Kiedy spotkacie katolika, który powie, że Matka Boża go uzdrowiła, powiedzcie, że tak nie jest. Uzdrawia tylko Jezus, a Matka Boża wstawia się za nami. Ona nie chce zabrać chwały swemu Synowi, która się tylko Jemu należy. Musimy poprawiać nasz sposób mówienia i myślenia. Czasem bracia protestanci krytykują nas, i słusznie, ponieważ przyznajemy chwałę Maryi, która należy się tylko Jezusowi. Tym, który czyni cud, jest Jezus. Uzdrawia tylko Jezus, a Ona ma charyzmat uzdrawiania i charyzmat cudów, ponieważ przez Jej wstawiennictwo obdarowani jesteśmy łaskami i cudami”.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Mario, nie ma się co oburzać…To co napisałam potwierdzi każdy katolicki ksiądz.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Ale kto tu Mario pomniejsza rolę Maryji? Komentarz mój jest jak najbardziej zgodny z nauką Kościoła Katolickiego a cytat pochodzi ze strony zajmującej się szerzeniem kultu maryjnego w Polsce. Wejdź na ich stronę a przekonasz się jak bogatymi treściami maryjnymi jest przepełniona. Warto też takie rzeczy wiedzieć aby nie ulec przy pierwszym starciu z Świadkami Jehowy czy zwykłymi ateistami.
Co do Pisma Św. to właśnie na jego stronach jest piękny opis cudu w Kanie Galilejskiej, w którym Matka Boża prosi i oręduje ale cudu dokonuje Jezus nie zaś ona osobiście.

Sunny
Gość
TOTUS TUUS i Jan Pawel II !!!! Nie jest potrzebne ani jedno slowo wiecej, zeby dodac od slow Marii W. Odnosnie Jana Pawla II, to dzisiaj konczymy nowenne pod jego patronatem w intencji Agaty. Przykro mi, ale nie jestem w stanie nic napisac w tej kwestii. Informacja o prosby o modlitwy w intencji Agaty byly przekazywane poprzez osoby ze wspolnoty O. Daniela, dlatego ciezko jest dotrzec do konktetnej osoby i otrzymac aktualne informacje. Nie przypuszczam, zeby Agata byla fikcja, bo nikt z ludzi pop opieka takiego pasterza jak O. Daniel, nie robilby sobie zartow z modlitwy! Niemniej jednak, wykonalo sie… Czytaj więcej »
Sunny
Gość

Tym, ktorzy nie pamietaja, to przypominam, ze dzisiaj jest 96 rocznica Urodzin Jana Pawla 2. Uczcijmy ten Dzien Spkojem i Miloscia!

Sunny
Gość

Klaudia wygoogluj kto to jest Lew Judy, to bedziesz miala odpowiedz. Nie mamy informacji o Agacie, ale jesli cos sie dowiem, to automatycznie zamieszcze te informacje.

Gal
Gość

😉

ula
Gość
ula
Gość

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!