Ewelina: Uwierzycie?! Ja nie moglam uwierzyc wlasnym oczom!

To doswiadczenie jeszcze bardziej zblizylo mnie do wiary, Boga...
Read More

Kasia: Łaski już od zaczęcia NP

Moją intencją jest prośba o wspaniałego męża, wytrwanie z nim czystości przedmałżeńskiej. Rozpoczęłam nowennę, po tym jak zerwał ze mną chłopak.
Read More

Jolanta: Łaska dobrej śmierci

Dziękuję Królowej Różańca Świętego za Śp . Edwarda , mojego teścia za dobrą śmierć i za to , że odszedł do Pana , pojednawszy się z Bogiem .
Read More

Edyta: dziekuje-otrzymałam gwiazdke z nieba:)

Teraz kończę juz druga Nowenne-tym razem w intencji znajomego-o powrót jego zdrowia i to prawda,co pisza inni-Nowenna wciaga jak narkotyk!Juz planuje rozpoczecie trzeciej Nowenny. Daje ona spokójjest wspaniała!Dziekuje za wszystko!
Read More

Kinga: Nowenna przemieniła mnie i osobę mi bliską

Witam chciałam się podzielić moim świadectwem a mianowicie prosiłam Maryje o zmiane wewnętrzną dla mnie i osoby bliskiej mojemu sercu. Nasze relacje były zachwiane , często były nie porozumienia miedzy nami, kłótnie czułam się z tym źle a moja wada jaką jest nadmierna zazdrość blokowały normalne życie ....Przeczytaj Kinga: Nowenna...
Read More

Agnieszka: Tata obiecywał że nie będzie pił. po czym robił to samo

Była to kolejna Nowenna Pompejańska. Poprzednie zostały wysłuchane przez Matkę Bożą. Tym razem odmawiałam ją w intencji mojego taty, który choruje na depresję. Wiem jak ciężka jest to choroba, sama się z nią zmagam.

Tata przez 30 nie pił alkoholu, ponieważ zmagał się przez te lata z nerwicą, przyjmował leki.Jednak ponad rok temu w czasie wspólnego wyjazdu ze znajomymi sięgnął po alkohol i to okazało się zgubne dla niego i całej rodziny.Początkowo pił co prawda okazjonalnie, ale w tym roku nie radząc sobie z chorobą (pomimo leczenia farmakologicznego) zaczął pić coraz częściej, w tajemnicy przed rodziną. Pogłębiała się jego depresja, szukał ukojenia w alkoholu. Chyba nie może być nic gorszego. Nie mieszkam z rodzicami, do taty dzwoniłam po 10 razy dziennie, próbowałam rozmawiać, tłumaczyć. Przyznawał mi rację, że alkohol nie jest rozwiązaniem jego choroby, obiecywał że nie będzie pił. po czym robił to samo. Trwało to kilka miesięcy. W tym czasie zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańska w intencji porzucenia alkoholu przez tatę. Początkowo nic się nie zmieniało, było nawet gorzej. Jednak im bliżej było końca Nowenny sytuacja zaczęła się zmieniać, w rozmowach zauważyłam zmianę stosunku do alkoholu. Nie jest tak, że nie pije w ogóle, ale zdecydowanie zmieniło się jego podejście do alkoholu. Mam nadzieję, że zrozumiał jakim złem jest alkohol. Dziękuję Królowo Różańca Świętego. Jednocześnie proszę o dalsze łaski dla taty i całej rodziny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agnieszka: Tata obiecywał że nie będzie pił. po czym robił to samo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
DDA
Gość

Cieszę się Agnieszko, że zaczyna się coś zmieniać na llepsze u Twojego taty. Ja też bym chciała żeby i mój przestał nalogowo pić. Trzy nowenny w tej sprawie i nic. Nie mam sił, żeby prosić Pana o więcej, jestem załamana tym co obecnie się dzieje i boję się tego co jeszcze może się wydarzyć.
Dużo łask Bożych dla Ciebie oraz Twojego taty życzę.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Trzeba ufać i być cierpliwym. I ofiarowywać komunię św. w tej intencji. Panie Boże, bądź uwielbiony w każdym alkoholiku!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?