Agnieszka: Mąż ma koleżankę i twierdzi, że to tylko koleżanka

To moja 2 nowenna. Pierwsza była w intencji uratowania małżeństwa. Jesteśmy w separacji od prawie roku. Mąż ma koleżankę i twierdzi, że to tylko koleżanka chociaż dochodzą mnie różne plotki na ich temat. Jest ciężko, ale walczę nadal.

Przy pierwszej nowennie wszystko szło sprawnie, odmawiałam ją z chęcią. Natomiast teraz jest bardzo ciężko. Kilka razy zmieniałam już intencję w tej drugiej nowennie. Na początku była to intencja o uwolnienie mojego męża od złego, teraz o rozpalenie miłości w jego sercu. Wiele razy zasypiam przy odmawiania co nie zdarzało się nigdy przy pierwszej nowennie. Niedawno się dowiedziałam nowych rzeczy o mężu i już byłam tak zła, że chciałam przerwać nowennę, ale coś sprawiło, że pomyślałam ” co masz do stracenia, módl się dalej” i tak się modlę. Nowennę kończę 13 maja. Relacje z mężem znów się pogarszają tak samo jak moje samopoczucie. Kiedyś przyśniła mi się Maryja i nasze ślubne obrączki. Może to dlatego, że ciągle o nas myślę a może to jakiś znak.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Agnieszka: Mąż ma koleżankę i twierdzi, że to tylko koleżanka"

Powiadom o
avatar
Luciano
Gość
Luciano
Módl się i nie poddawaj nigdy. Zły będzie wszystko robił, aby utrudnić modlitwę i cale twoje życie. Pamiętaj nigdy się nie poddawaj, NIGDY !!!!!! Życie to nie bajka, są złe chwile, ale one kiedyś przeminął jak zła pogoda. A później zaświeci gorące słońce i wleje do twojego złamanego serca dużo ciepła, miłości, i nadziei na nowe lepsze życie. Wybaczaj, dawaj szanse, uśmiechaj się każdego dnia do siebie i powtarzaj codziennie: Dziękuję Ci Panie Jezu Za Mój Krzyż. Ps. Czasem trzeba poczekać na lepsze w życiu, i pamiętaj Pan Jezus wie co dla ciebie dobre. Nic nie dzieje się bez powodu.
Aga
Gość

niestety mąż przyznał się, że ma kochankę i zdradza mnie od dawna. teraz oboje próbują zniszczyć mi życie .

m-g -m
Gość
m-g -m

Proszę się modlić dalej! Pod Krzyżem dostaliśmy Matkę.

Jurgita Romanowska
Gość
Jurgita Romanowska

Modl sie! Nigdy sie nie poddawaj!

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij