Justyna: łaska macierzyństwa

Po długim oczekiwaniu przyszedł czas na radowanie się z owoców modlitwy przed Matką , która wyprosiła nam u Boga łaskę rodzicielstwa. Nowennę zaczęliśmy odmawiać w środę popielcową i jakiś czas później z drżeniem serc oczekiwaliśmy pozytywnego wyniku testu ciążowego. Czas ciąży obfitował w wiele łask i wiele pokus które dzięki...
Przeczytaj całość

Sandra: Pierwsza nowenna – różaniec zmienia życie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki, z którą często rozmawiamy o Bogu , Piśmie Świętym. Tego dnia byłam w słabym nastroju i w rozmowie napomknęła o Nowennie - aż mi się wypieki na policzkach pojawiły, wieczorem poczytałam o tym i postanowiłam zacząć następnego dnia. Byłam pełna obaw - kiedy ja na to znajdę czas? Ciężkie studia, mnóstwo nauki... W nocy miałam straszny sen - gdy się obudziłam wiedziałam , że to zły chce mnie odwieźć od pomysłu. I zaczęłam odmawiać różaniec.
Przeczytaj całość

Grażyna: Praca

W listopadzie zaczęłam odmawiać swoją pierwszą Nowennę Pompejańską, prosiłam Matkę Bożą o pracę i już pod koniec grudnia , gdy odmawiałam część dziękczynną dostałam pracę na umowę- zlecenie , cieszyłam się jak dziecko. Była to praca związana z moim zawodem ratownika, ale na stanowisku koordynatora, na SOR , niestety nie...
Przeczytaj całość

Olga: kupiłam różaniec na którym nie wiedziałam jak się modlić !

Witam :) O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu. Mam 18 lat. Nawróciłam się w tym roku, zaczęłam poszukiwać Boga.
Przeczytaj całość

Ewa: Modlitwa o nowe, lepsze życie

Na Nowennę Pompejańską trafiłam przypadkiem, nigdy wcześniej nie słyszałam o niej, więc zaczęłam o niej czytać. Kiefy już wiedziałam jak ją odmawiać i byłam pewna, że będę Ją odmawiać, pomyślalam że poczytam sobie świadectwa ludzi, którzy już się modlili nowenną. No i wystraszyłam się, bałam się, że po pierwsze nie znajdę tyle czasu aby każdego dnia się modlić, obawiałam się co może się wydarzyć w trakcie idmawianua nowenny
Przeczytaj całość

Agnieszka: Mąż ma koleżankę i twierdzi, że to tylko koleżanka

To moja 2 nowenna. Pierwsza była w intencji uratowania małżeństwa. Jesteśmy w separacji od prawie roku. Mąż ma koleżankę i twierdzi, że to tylko koleżanka chociaż dochodzą mnie różne plotki na ich temat. Jest ciężko, ale walczę nadal.

Przy pierwszej nowennie wszystko szło sprawnie, odmawiałam ją z chęcią. Natomiast teraz jest bardzo ciężko. Kilka razy zmieniałam już intencję w tej drugiej nowennie. Na początku była to intencja o uwolnienie mojego męża od złego, teraz o rozpalenie miłości w jego sercu. Wiele razy zasypiam przy odmawiania co nie zdarzało się nigdy przy pierwszej nowennie. Niedawno się dowiedziałam nowych rzeczy o mężu i już byłam tak zła, że chciałam przerwać nowennę, ale coś sprawiło, że pomyślałam ” co masz do stracenia, módl się dalej” i tak się modlę. Nowennę kończę 13 maja. Relacje z mężem znów się pogarszają tak samo jak moje samopoczucie. Kiedyś przyśniła mi się Maryja i nasze ślubne obrączki. Może to dlatego, że ciągle o nas myślę a może to jakiś znak.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Agnieszka: Mąż ma koleżankę i twierdzi, że to tylko koleżanka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Luciano
Gość
Luciano
Módl się i nie poddawaj nigdy. Zły będzie wszystko robił, aby utrudnić modlitwę i cale twoje życie. Pamiętaj nigdy się nie poddawaj, NIGDY !!!!!! Życie to nie bajka, są złe chwile, ale one kiedyś przeminął jak zła pogoda. A później zaświeci gorące słońce i wleje do twojego złamanego serca dużo ciepła, miłości, i nadziei na nowe lepsze życie. Wybaczaj, dawaj szanse, uśmiechaj się każdego dnia do siebie i powtarzaj codziennie: Dziękuję Ci Panie Jezu Za Mój Krzyż. Ps. Czasem trzeba poczekać na lepsze w życiu, i pamiętaj Pan Jezus wie co dla ciebie dobre. Nic nie dzieje się bez powodu.
Aga
Gość

niestety mąż przyznał się, że ma kochankę i zdradza mnie od dawna. teraz oboje próbują zniszczyć mi życie .

m-g -m
Gość
m-g -m

Proszę się modlić dalej! Pod Krzyżem dostaliśmy Matkę.

Jurgita Romanowska
Gość
Jurgita Romanowska

Modl sie! Nigdy sie nie poddawaj!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!