Izabela: Praca

Pragnę podzielić się swoim doświadczeniem. Po 20 latach pracy w korporacji nagle zostałam bez pracy. Nie myślałam, że będzie mi tak trudno znaleźć coś nowego bo miałam duże doświadczenie i wiele osób wokoło, które chciało mi pomóc....ale myliłam się. Chodziłam na rozmowy rekrutacyjne ale bez efektu. Miałam trudne chwile załamania, bezradności itp w końcu koleżanka rzuciła, że skoro nie pracuję i więcej czasu to powinnam modlić się o nową pracę Nowenną Pompejańską. Wcześniej różaniec odmawiałam niezwykle rzadko więc wyzwanie było ogromne. Zaczęłam 22.07.2014 i kilka dni później dostałam pracę. Nie była to praca moich marzeń ale uznałam, że "lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu".
Read More

Paulina: Odmawiam nowennę od prawie dwóch lat

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać, kiedy choroba mojego partnera, jak mi się wtedy wydawało, pokrzyżowała moje piękne plany osobiste. Na początku z różańcem w ręku walczyłam o ten związek, nowenna dawała mi pewność, że wszystko się ułoży, dodawała siły, determinacji i działy się cuda.
Read More

Agnieszka: Świadectwo

Szczęść Boże wszystkim czytającym oraz tym którzy te i inne wpisy wrzucają na stronkę.W marcu tego roku zdiagnozowano u mnie guza odbytnicy.
Read More

Marlena: Odzyskaliśmy siebie, odzyskaliśmy życie!

Witajcie. Pragnę w tym miejscu złożyć świadectwo o, chyba niezliczonych łaskach, jakimi Maryja obdarowała moją rodzinę. Otóż odmawiałam nowennę pompejańską jednocześnie z moim mężem (on dawno złożył tu swe świadectwo) w intencji opieki Matki Bożej nad zdrowiem i całym życiem mojego męża, cierpiącego na depresję, a borykającego się od kilku lat z ogromną ilością problemów zawodowych, obecnych jak i przeszłych, prywatnych, a także finansowych.
Read More

Ania: Łaska spokoju i wdzięczności za posiadane zdrowie

Moje świadectwo będzie nieco inne od pozostałych gdyż zazwyczaj modlimy się o wielkie sprawy by dać innym nadzieję. Piszę więc to świadectwo pod wpływem całkowitego impulsu i chociaż nic się nie stało to jednak... i zmiana ta jest dla mnie bardzo zauważalna.
Read More

Agnieszka: Mąż ma koleżankę i twierdzi, że to tylko koleżanka

To moja 2 nowenna. Pierwsza była w intencji uratowania małżeństwa. Jesteśmy w separacji od prawie roku. Mąż ma koleżankę i twierdzi, że to tylko koleżanka chociaż dochodzą mnie różne plotki na ich temat. Jest ciężko, ale walczę nadal.

Przy pierwszej nowennie wszystko szło sprawnie, odmawiałam ją z chęcią. Natomiast teraz jest bardzo ciężko. Kilka razy zmieniałam już intencję w tej drugiej nowennie. Na początku była to intencja o uwolnienie mojego męża od złego, teraz o rozpalenie miłości w jego sercu. Wiele razy zasypiam przy odmawiania co nie zdarzało się nigdy przy pierwszej nowennie. Niedawno się dowiedziałam nowych rzeczy o mężu i już byłam tak zła, że chciałam przerwać nowennę, ale coś sprawiło, że pomyślałam ” co masz do stracenia, módl się dalej” i tak się modlę. Nowennę kończę 13 maja. Relacje z mężem znów się pogarszają tak samo jak moje samopoczucie. Kiedyś przyśniła mi się Maryja i nasze ślubne obrączki. Może to dlatego, że ciągle o nas myślę a może to jakiś znak.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Agnieszka: Mąż ma koleżankę i twierdzi, że to tylko koleżanka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Luciano
Gość
Luciano
Módl się i nie poddawaj nigdy. Zły będzie wszystko robił, aby utrudnić modlitwę i cale twoje życie. Pamiętaj nigdy się nie poddawaj, NIGDY !!!!!! Życie to nie bajka, są złe chwile, ale one kiedyś przeminął jak zła pogoda. A później zaświeci gorące słońce i wleje do twojego złamanego serca dużo ciepła, miłości, i nadziei na nowe lepsze życie. Wybaczaj, dawaj szanse, uśmiechaj się każdego dnia do siebie i powtarzaj codziennie: Dziękuję Ci Panie Jezu Za Mój Krzyż. Ps. Czasem trzeba poczekać na lepsze w życiu, i pamiętaj Pan Jezus wie co dla ciebie dobre. Nic nie dzieje się bez powodu.
Aga
Gość

niestety mąż przyznał się, że ma kochankę i zdradza mnie od dawna. teraz oboje próbują zniszczyć mi życie .

m-g -m
Gość
m-g -m

Proszę się modlić dalej! Pod Krzyżem dostaliśmy Matkę.

Jurgita Romanowska
Gość
Jurgita Romanowska

Modl sie! Nigdy sie nie poddawaj!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!