Marta: śniły mi się dwa złe duchy w pobliżu mojego rodzinnego domu

Pragnę podziękować Matce Bożej za wszystkie łaski, które otrzymałam ja lub osoby, w których intencjach się modliłam. W czasie pierwszej nowenny, kiedy modliłam się w intencji pracy dla siebie
Przeczytaj całość

Czcicielka: nadzieja

Zrozumialam jak wiele bledow popełniałam. Jakim zlym bylam człowiekiem. Chce się zmienic
Przeczytaj całość

Anonim: Udało się

O nowennie dowiedziałam się po prostu z Internetu. Po prawie dwuletnim związku z chłopakiem, któregoś dnia stwierdził że jedank nie jest pewien czy jestem ta właściwa osobą. Załamałam się i zaczęłam szukać modlitwy o cud, wiedziałam że tylko to pomoże. Zaczęłam odmawiać swoją pierwszą nowennę. Na początku nie było latwo, byłam przekonana, że nie dam rady, że nie powinnam Panu Bogu zawracać głowy moja sprawą ale uwierzyłam, że moja sprawa dla Niego jest tak samo ważna jak innych.
Przeczytaj całość

Ewelina: Najświętsza Panienka jest hojną Matką

Witam serdecznie wszystkich czytelników:-) Pragnę złożyć swoje świadectwo z odmawiania Nowenny Pompejańskiej, tak, jak obiecałam Maryji. Swoją przygodę z Nowenną rozpoczęłam 1.08.2014 r., a zakończyłam ją 23.09. Przyznam się, że przez pewien czas zastanawiałam się, czy zacząć ją odmawiać. Trochę zwlekałam z podjęciem decyzji, ponieważ obawiałam się, że nie wytrwam...
Przeczytaj całość

Judyta i Nina: Bez modlitwy chyba byśmy zwariowały.

Dziękujemy Królowo Różańca Świętego, Kochamy Cię i dziękujemy za wszystko co dla nas robisz. Maryjo jestem przy Tobie, pamiętam, czuwam.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Łaski dotyczące zmiany sytuacji w pracy

Chciałabym złożyć świadectwo, nowennę pompejańską odmówiłam po raz drugi. Drugą nowennę odmawiałam za zmianę sytuacji w moim miejscu pracy, była to złożona prośba, ponieważ sytuacja w mojej firmie była ciężka i nadal jest trudna, ale wierzę że to się zmieni.

Chciałam się z Wami podzielić świadectwem, ponieważ moja prośba została już częściowo wysłuchana, mocno wierzę, że prośby skierowane za pośrednictwem Królowej Różańca Świętego zostaną spełnione.
Ta modlitwa to wielki dar, przy okazji odmawiania tej nowenny (chociaż czasami było bardzo ciężko) czułam ogarniającą mnie siłę i spokój.
Tym świadectwem chciałam bardzo podziękować Matce Bożej za otrzymane łaski i opiekę, wiem że jesteś przy mnie i przy mojej rodzinie, oddaje się Tobie cała.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!