Agnieszka: Łaska uzdrowienia.

Szczęść Boże. Mam na imię Agnieszka. W 2013 roku zaczęto przygotowywać mnie kolejny raz do przeszczepu nerki. Kolejny bo z punktu widzenia lekarzy nie miałam szans na przeszczep.

Byłam zbyt chora aby mogli mnie poddać takiemu zabiegowi. Dializowałam się 6 lat i miałam za dużo powikłań żebym mogła być wciągnięta na listę oczekujących na przeszczep. W kwietniu 2013 roku przyśnił mi dię Pan Jezus,który kazał mi zacząć odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji przeszczepu. Zaczęłam odmawiać następnego dnia a na 3 dzień rano w Zesłanie Ducha Świętego pojechałam na przeszczp. Operacja przebiegła szczęśliwie ku zdumieniu wszystkich lekarzy. 19 maja minie 3 lata szczęśliwego i w pełni zdrowego nowego życia. Obecnie odmawiam 3 Nowennę Pompejańską, można powiedzieć znowu o nowe życie☺ Bogu Niech Będą Dzięki i Maryi za wszelkie otrzymane łaski. Szczęść Boże.

Różańce pompejańskie

z kamieni szlachetnych

– jedyne w Polsce!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Teresa AWiolaAgnieszkabarbara Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

CHWALA PANU! zycze zdrowia.

Agnieszka
Gość

Dzięki Bogu. Jak widac dla naszego Pana nie ma rzeczy niemozliwych☺ duzo zdrówka życzę☺

Wiola
Gość
Wiola

Agnieszko jesteś Cudem w oczach Pana, widać że Jezus Kocha Cię, a Twoja wiara jest szczególnym darem. Bóg zapłać za Twoje cierpienie i Twoje życie. Wierzę, że Maryja Cię wysłuchuje i jest z Tobą.
Bądź zdrowa 🙂

Teresa A
Gość
Teresa A

Tak to wielka łaska od Pana

- zawsze pod ręką!

Różaniec w formie bransoletki

%d bloggers like this: