Agnieszka: Łaska uzdrowienia.

Szczęść Boże. Mam na imię Agnieszka. W 2013 roku zaczęto przygotowywać mnie kolejny raz do przeszczepu nerki. Kolejny bo z punktu widzenia lekarzy nie miałam szans na przeszczep.

Byłam zbyt chora aby mogli mnie poddać takiemu zabiegowi. Dializowałam się 6 lat i miałam za dużo powikłań żebym mogła być wciągnięta na listę oczekujących na przeszczep. W kwietniu 2013 roku przyśnił mi dię Pan Jezus,który kazał mi zacząć odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji przeszczepu. Zaczęłam odmawiać następnego dnia a na 3 dzień rano w Zesłanie Ducha Świętego pojechałam na przeszczp. Operacja przebiegła szczęśliwie ku zdumieniu wszystkich lekarzy. 19 maja minie 3 lata szczęśliwego i w pełni zdrowego nowego życia. Obecnie odmawiam 3 Nowennę Pompejańską, można powiedzieć znowu o nowe życie☺ Bogu Niech Będą Dzięki i Maryi za wszelkie otrzymane łaski. Szczęść Boże.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

4 myśli na temat „Agnieszka: Łaska uzdrowienia.

  1. Agnieszko jesteś Cudem w oczach Pana, widać że Jezus Kocha Cię, a Twoja wiara jest szczególnym darem. Bóg zapłać za Twoje cierpienie i Twoje życie. Wierzę, że Maryja Cię wysłuchuje i jest z Tobą.
    Bądź zdrowa 🙂

A Ty co o tym myślisz? Napisz!