Agnieszka: Kiedy wydaje się, że nie ma już ratunku…

Nowenna pompejańska jest w mojej rodzinie dopiero od jakiegoś czasu. Najpierw modliły się tylko moja babcia i mama. Podziwiałam je bardzo, gdyż odmawianie trzech różańców dziennie wydawało się dla mnie ogromnym wysiłkiem i poświęceniem. Sądziłam, że nie dałabym rady. Wiedziałam jednak, że jest to potężna modlitwa, gdyż czytałam o niej w internecie.Przeczytaj Agnieszka: Kiedy wydaje się,...
Przeczytaj całość

małgorzata: efekty modlitwy

Nowennę Pompejańską  odmawiam od wiosny 2014 z niewielkimi przerwami pomiędzy kolejnymi nowennami.Modliłam się w wielu intencjach . Każda intencja została wysłuchana ale najczęściej nie  tak jak ja to sobie wyobrażałam i Chwała za to Matce Najświętszej bo  jest to dla mnie nauka pokory , cierpliwości i ufności Bogu oraz zachęta...
Przeczytaj całość

Joanna: otrzymane łaski

Obecnie odmawiam 3 NP bo kiedy skończyłam jedną brakowało mi tych codziennych modlitw i znalazła się ku temu okazja. W październiku br roku okazało się, że moja mamusia ma przerzuty w kręgosłupie ta wiadomość mnie zmiażdżyła. Byłam akurat w trakcie odmawiania za nią NP i straciłam na chwilę wiarę w moc tej modlitwy, ale potem pomyślałam, że zły chce mnie odciągnąć od tego, abym zaprzestała sie modlić. Jednak po opanowaniu emocji dokończyłam tę NP z jeszcze większą wiarą i miłością. Obecnie za mamę moja odmawiam koleją NP i mimo wszystko wierzę w cud, który tylko może spełnić MATKA BOŻA i wiem , po prostu w to wierzę, że nam pomożesz bo nigdy nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich , pomocy Twojej wzywający miał byc przez Ciebie opuszczony. dziękuję z całego serca za wszystkie łaski , które dzięki tej modlitwie na mnie i moja rodzinę spłynęły. Matko Boża oddaję Ci całe nasze życie w Twoje ręce Ty wiesz jak nas prowadzić.
Przeczytaj całość

Kasia: Wymarzona ciąża

Witam wszystkich. Matka Boska wysłuchała i mnie. Otóż tak. Mam synka urodzonego w 2010 roku, następnie 3 poronienia za sobą. Ostatnie w sierpniu 2014roku i to w 20 tc. Mój świat się zawalił. Nie maiła siły i ochoty na nic. Wciąż pytałam Boga dlaczego? I tak jakoś zupełnie przypadkiem w internecie zobaczyłam wpisy o Nowennie Pompejańskiej. Kilka dni zastanawiałam się czy odmawiać czy to bez sensu. No i zaczęłam. Intencja: moja kolejna zdrowa ciąża i zdrowe, donoszone dziecko. I wiecie co? Wczoraj zobaczyłam na teście 2 kreski. Oczywiście jest strach i obawa, ale wierzę, że Matka mi pomoże. Odmawiam kolejną Nowenne, ale już w intencji zdrowego dzidziusia. Wierzę, że tym razem się uda.
Przeczytaj całość

Dorota: Chorwacja

Składam świadectwo o tym, jak Matka Boża z Pompejów uratowała moja koleżankę z pracy przed życiową ruiną, jaką jest utrata pracy. Moja koleżanka pochodzi z Chorwacji i jest osobą bardzo wierzącą. Jak większość z nas, też wyjechała w poszukiwaniu pracy na Zachód. Pracuje już bardzo długo jako pielęgniarka w szpitalu,...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Łaska uzdrowienia.

Szczęść Boże. Mam na imię Agnieszka. W 2013 roku zaczęto przygotowywać mnie kolejny raz do przeszczepu nerki. Kolejny bo z punktu widzenia lekarzy nie miałam szans na przeszczep.

Byłam zbyt chora aby mogli mnie poddać takiemu zabiegowi. Dializowałam się 6 lat i miałam za dużo powikłań żebym mogła być wciągnięta na listę oczekujących na przeszczep. W kwietniu 2013 roku przyśnił mi dię Pan Jezus,który kazał mi zacząć odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji przeszczepu. Zaczęłam odmawiać następnego dnia a na 3 dzień rano w Zesłanie Ducha Świętego pojechałam na przeszczp. Operacja przebiegła szczęśliwie ku zdumieniu wszystkich lekarzy. 19 maja minie 3 lata szczęśliwego i w pełni zdrowego nowego życia. Obecnie odmawiam 3 Nowennę Pompejańską, można powiedzieć znowu o nowe życie☺ Bogu Niech Będą Dzięki i Maryi za wszelkie otrzymane łaski. Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Agnieszka: Łaska uzdrowienia."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

CHWALA PANU! zycze zdrowia.

Agnieszka
Gość

Dzięki Bogu. Jak widac dla naszego Pana nie ma rzeczy niemozliwych☺ duzo zdrówka życzę☺

Wiola
Gość

Agnieszko jesteś Cudem w oczach Pana, widać że Jezus Kocha Cię, a Twoja wiara jest szczególnym darem. Bóg zapłać za Twoje cierpienie i Twoje życie. Wierzę, że Maryja Cię wysłuchuje i jest z Tobą.
Bądź zdrowa 🙂

Teresa A
Gość
Teresa A

Tak to wielka łaska od Pana

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!