Agnieszka: cud pojednania

Chciałam podzielić się świadectwem po odmówieniu mojej pierwszej NP. Prosiłam Matkę Bożą o pojednanie moich rodziców, którzy przez wiele lat żyli w niezgodzie, a w ostatnim czasie kłótnie bardzo się nasiliły, nieraz doprowadzały do łez.

Byłam przytłoczona tą sytuacją, moje słowa nie przynosiły pożądanego skutku, nie miałam pomysłu ani siły jak im pomóc. Zaczęłam odmawiać NP w ich intencji. Przy okazji mojej ostatniej wizyty w domu stało się coś niebywałego, wiedziałam że to zasługa Matki Bożej, otóż zobaczyłam ich dwa zsunięte ze sobą łóżka, widoku takiego nie doznałam od niepamiętnych czasów, ponieważ od lat mojego dzieciństwa rodzice sypiali osobno. Zauważyłam również że ich wzajemnie relacje uległy poprawie. Wiem, że ten cud to Twoje dzieło Matko Boża.

Moja modlitwa nie była idealna, często w jej trakcie myśli odpływały do zdarzeń, które miały miejsce w ciągu dnia, dlatego jeszcze bardziej chciałam Ci podziękować Matko Boża za jej wysłuchanie i nadzieję na pozytywną zmianę w relacjach moich rodziców, w Tobie jest moja nadzieja i wiara na przyszłość.

Właśnie skończyłam odmawiać moją drugą NP, wierzę Matko Boża sprawisz niejeden cud w moim życiu.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o