Małgorzata: Praca

Nie był to łatwy dla mnie czas. Byłam już mocno zdołowana bezrobociem, bez większych perspektyw bo mieszkałam na wsi, gdzie w najlepszym razie mogłam załatwić sobie staż. Bez szans, że dzięki niemu znajdę zatrudnienie na dłużej.
Read More

Kasia: Zły mieszał w tej sprawie ale Bóg to zmienia

... ja do synów mowie chlopaki mówimy różaniec i tak wszyscy w czwórkę zaczęliśmy odmawiać na głos ...
Read More

Monika: otwarcie serca mojego chłopaka na wiarę w Boga

Od jutra zaczynam drugi raz odmawiać nowennę i nie chcę już nigdy rozstać się z różańcem. Chwała Panu i Matce Bożej.
Read More

Aneta: Nie wszystkie…

nowennę do Matki Bożej Pompejańskiej odmawiam od roku 2011 z małymi przerwami. bywało ciężko ale zawsze starałam się wytrwać. Modliłam się w bardzo różnych intencjach. za siebie za innych za duszę w czyśćcu cierpiące. Nie wszystkie moje prośby i błagania zostały wysłuchane ale mam nadzieję że zostaną.
Read More

Małgorzata: Szczęśliwie przeprowadzona operacja onkologiczna

Nowenną Pompejańską modliłyśmy się razem z moją mamą o zdrowie dla niej . Wcześniej pojawiło się krwawienie przy oddawaniu kału , mama była słaba , wstępne badania wykazały guz w jelicie grubym .
Read More

Agnieszka: cud pojednania

Chciałam podzielić się świadectwem po odmówieniu mojej pierwszej NP. Prosiłam Matkę Bożą o pojednanie moich rodziców, którzy przez wiele lat żyli w niezgodzie, a w ostatnim czasie kłótnie bardzo się nasiliły, nieraz doprowadzały do łez.

Byłam przytłoczona tą sytuacją, moje słowa nie przynosiły pożądanego skutku, nie miałam pomysłu ani siły jak im pomóc. Zaczęłam odmawiać NP w ich intencji. Przy okazji mojej ostatniej wizyty w domu stało się coś niebywałego, wiedziałam że to zasługa Matki Bożej, otóż zobaczyłam ich dwa zsunięte ze sobą łóżka, widoku takiego nie doznałam od niepamiętnych czasów, ponieważ od lat mojego dzieciństwa rodzice sypiali osobno. Zauważyłam również że ich wzajemnie relacje uległy poprawie. Wiem, że ten cud to Twoje dzieło Matko Boża.

Moja modlitwa nie była idealna, często w jej trakcie myśli odpływały do zdarzeń, które miały miejsce w ciągu dnia, dlatego jeszcze bardziej chciałam Ci podziękować Matko Boża za jej wysłuchanie i nadzieję na pozytywną zmianę w relacjach moich rodziców, w Tobie jest moja nadzieja i wiara na przyszłość.

Właśnie skończyłam odmawiać moją drugą NP, wierzę Matko Boża sprawisz niejeden cud w moim życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?